Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dünki akşam yemegi rezaletinden sonra
koca 1 gün boyunca 1dilim ekmek 1 kibrit kutusu peynir + portakal yedim
3 gibide grisini+1 ayran içtim 6.-6.30 gibide akşam yemegi yiyicem
bitti gittii yarına kısmet

dünki akşam yemegi rezaletinden sonra
koca 1 gün boyunca 1dilim ekmek 1 kibrit kutusu peynir + portakal yedim
3 gibide grisini+1 ayran içtim 6.-6.30 gibide akşam yemegi yiyicem
bitti gittii yarına kısmet

inş.yarın eksi olarak döner sana sedacım,bu arada bildirimini bugündenmi yapcaksın

bu arada kızlar sizinde fikrinizi almak istiyorum,biz eşimle doğru dürüst tatile gidemedik,balayı bile kışa geldiği için sadece istanbul yaptık 2gün o kadar,bide geçen sene bayramda ünye,fatsa tarafına gittik,ama bu sene güneye,yada egeye gidelim istiyoruz ama bi türlü karar veremiyoruz,sizin tavsiye edebileceğiniz yerler varmı,şimdiden erken rezervasyon yaptıralım dedik

Nerdensin canim sen?

Antalyada Lara bölgesinde güzel oteller var bi bak istersen canim..
Geçen sene biz balayi için Antalyadaki Titanik otele gitmistik. Tamam baya tuzlu bi yerdi ama ilk tatilimizdi güzel olsun istedik..
Eger yapabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim mükemmel ötesi bir otel

Bi kaç sene sonra yine gidelim diyoruz
Bu senede bakiniyoruz ama hâlâ bulamadik bakalim kismet

Sabah yapıcam ablacım 6da falan yazarım
okula gitmeden zaten girmem gerekiyo unutmam
tamamdır tatlım

çorumdayım canım ben:26::26:

dediğin otele bi bakayım çiğdemcim,bide geçen sene eşim seminere gitmişti antalya belek atlantis otel,oda orayı çok beğenmiş,5 yıldızlı ama orasıda tuzlu,bakalım artık çocuk olmadan paraya kıyıp gönlümüzce bi tatil yapalım diyoruz

Son düzenleme:
selam kızlar..laboratuvarı şehrin başka bi yerine taşıyorlar..yoğunluktan giremedim..geçmişi okudum..herkes iyi sanırım..ama diyet konusu sıkıntılı..regl hepimizi zora sokuyor..inşallah sabah uyanın ve sürpriz bir kiloyla karşılaşın..

66.6 yı görmüştüm tartıda ama yeni binamız uzakta ve henüz yemek konusuna el atılmadı.aslında sağlık müdürlüğünün mutfağından gelecek ama sanırım bi süre daha tost yemeye devam.....

neslişim ilk tatiline mi çıkcan..kıyamam sana...gel benim yanıma..bu sene didimden yazlık kiralayacağız..denize yakın, havuzlu vs...otelden bıktım..sabahın köründe kalkıp kahvaltı yapmak zorunda olmak..fahiş fiyatlar..bu sene ev deneyecez..bakalım..isteyen gelebilir..yemekler benden

yaa dogru söylemistin üstelik çorumda oldugunu

simdi baktimda esinin gittigi otelde cok güzelmis valla

seçim sizin artik aslinda seçmek sorun degilde cok pahali yaaa ama kesinlikle yapilmasi gerek cocuk olmadan

selam ablacim, zora soktugu hani kendi basimiza olsak basaricazda misafirlerdi, hombu kocalardi neslihanin dedigi gibi iki ileri bi geri yaptiriyor bize
napalim gitsinde yavas gitsin
o mucizeye ihtiyacim var benim keske gecen haftaki kilomda olsam yani 64.9
Kolay gelsin sanada ablacim tasinma telasida cok fena :26:

ben gelebilir miyim ablaaaaaaa

slm kızlar nasılsınız ... gecmıse baktım hersey normal gorunuyorr ben bu hafta pek katılamadım sıze affedın 2 gun kurstaydım ,
2 gundurde kızım usutmus ateslı evdeydı vakıt bulup onun nazından girip 2 cumle kuramadım yarın okula gıtmem gerekıyor

ınslh yetısırım bıldırım ıcın gelemezsem, bugun tartıldım -200 gr. yazarsın neslım iyi geceler ... güzel sonuçlar aldıgımız bır cuma olur umarım...

neslihancım günaydın , benım balayı otelim alanya mukarnas otel cok keyıflı bı balayı geçırdık ,tavsıye ederım ..

geçen sene bayramdaki tatili saymassak ilk tatil ablacık

ayy ne güzel bi teklif hemen kabul ediyorum ablacımm
yaa dogru söylemistin üstelik çorumda oldugunu

simdi baktimda esinin gittigi otelde cok güzelmis valla

seçim sizin artik aslinda seçmek sorun degilde cok pahali yaaa ama kesinlikle yapilmasi gerek cocuk olmadan

çiğdemcim bu titanik bizi batırır gülümharizanda kişi başı 490 tl,5 gün kalsak 5 bin tl yapıyoabowwww
yarın tur şirketlerine bakıcaz,artık uygun bi yer seçelim diyorum

semacım hoşgeldin,ne güzel 200 gr da olsa eksidesin,bende durumlar çok fena,inş.haftaya daha iyi olur
neslihancım günaydın , benım balayı otelim alanya mukarnas otel cok keyıflı bı balayı geçırdık ,tavsıye ederım ..

canım nerelerdesin bakim sen,görüşemez olduk,gel bi öpem senihemen bakıyorum dediğin otele
gunaydınnnn hatunlarrr nasılsınız inşallahh:)

günaydın esram

hepinize tekrar günaydın canlarımhayırlı cumalar

ben çok fena artılardaydım,2 günde nasıl bu kadar şiştim anlamadım

geçen hafata:75,3

bu hafta:76,6

günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnn
hayırlı cumalar !!!!!!!!!!!!!!
nasılsınız yavrular?
neslim bu hafta benim son dimi izinde?
yani pzt den itibaren yeniden aranızda olucam dimi?
canım beni haftayada izinli yaparmısın ?
öbür hafta aranızda olsam ne dersin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…