Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aynen öyle canım,ben 2008 den beri kk üyesiyim,öyle güzel arkadaşlıklar edindimki,yeri geldi en yakın arkadaşıma bile anlatamadıklarımı gelip burda paylaşmışımdır,ne kadar şanslıyımki türkiyenin dört bi yanından dostlarım var...

hem sanal ortam sanıldığı kadar kötü değil,ayrıca bi sır vereyimmi size ben eşimle nette tanıştımm:123::123::123:

piştiiiiiiiiiiiiiiiiiii bendeeeeee

çok depresıf takılıp evde fılm ızledıgım bigün denk geldı bakındım knustuk 3-5 cümle sonra araya bayram girdi ben grip oldum bılmem ne..15gün falan konusmadım
ama kader kısmet işte,sen bide maziyi biliyosun neler yaşandı ama kısmette varsa oluyo allah alnına yazıyo:)
allaha çok şükür şuandaaa çok çok çok tatlı bı kocam varr adam ettım:)

canımmm Rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın...o senin kaderinde varmışki ne olursa olsun yine biraradasınız

ooo biz ne mucizeler yaşadık,anlatsam roman olur

ayyy metabolik sendrom nasıl birşey ki?? üzülme güzelim sen bilgili araştırmacı ve dikkatli olduktan sonra herşey düzelir sadece sabır etmek lazım. burda birbirimize kenetlenip kilo vermediği hafta bile birbirimize destek oluyoruz nedeni ne? nedeni hepimiz aşağı yukarı aynıyız aynı yolda ilerliyoruz ve hepimiz farkındayız düşsekte kalksakta yavaşta gitsek bu yoldayız ve bu yol bitecek... bendeki insülin direnci için 3 senede düzene girebilme ihtimalin yüksek dediler 3 sene bir fiil bu ilaçları kullanacaksın unutmadan şaşırmadan 3 sene sonunda da ihtimali yüksek... peeehhh bu tarz ifadeler yüksek ihtimalle olacak ama olmaması durumunda sonuna hazırlıklı olsun demek içindir.... napayım umudumu mu yitireyim bu durumda...........?

hep kontrollü olman kötü birşey değil ki zaten kilodan kurtulmak için kontrollü olman lazım... kilo kaybetmek bir başarı bizim için ama hayatın her adımında kontrolü kaybetmediğimizde elimize geçecekleri biliyoruz... o yüzden korkutmasın seni bu durum madem bu kadar önemli biz bir aile olduk senin için ne kadar önemliyse bizim içinde önemli günlük girip bildirim yap neslicim doğru diyor her gün gir sporunu yaptığını suyunu çok içtiğini diyetinde neler yediğini paylaş bizde bakalım bitkisel filan gözümüze bu konuyla ilgili ilişen ne varsa sana yazarız....

canım geçmiş olsun moralini bozma derdi veren dermanınıda verir umarım herşey yoluna girer
yaa sizler iyi ki varsiniz canlarim benim yaaaaaa
diyetisyen aradim burada bulamadim yine medipol megaya gidecegim galiba bakalim
acaba giden var mi medipol mega da sanem hanim varmis bi arastirayim bakalim :26:
aynen canim aynen benim burada tanisip konustugum gorustugum arkadaslarim bile oldu
kirk kat yabanci dedigin insanlar sana boyle ilgi gosterirlerken ne aci ki akraba saydigin bazi vatandaslarin umuru bile oluyo
ben burda olmakt:81::126:an ve sizlerle sohbet ettiğim için çok mutluyum
bizde seni aramizda gormekten mutluyuzzz:13:
aaaaaaaaaaa vay sizi vayyyy
piştiiiiiiiiiiiiiiiiiii bendeeeeee
aaaaaaaaaaaaa
canlarim benim yaaaaa iyi ki varsiniz demekten baska birsey diyemiyorum insaallah Allah in izni ve sizlerin de destegi ile asicam bu problemide

slm kızlar

günün sözü....:126:

Her sabah uyandığınızda ilk işiniz tebessüm etmek ve yaratıcıya şükretmek olsun. Uyandığınız an kendi kendinize gülümseyin ve “hamd olsun” deyin. Güne başlarken varlığından dolayı huzur duyduğunuz insanları düşünmeyi ihmal etmeyin. Güne stres ve sıkıntı ile başlamak ufak işlerdendir. Ne günler geldi geçti. İnanın bu gün de geçecektir....

oyy oyy canım benım rüyansında gormuş arkadaşını ... kalp kalbe karşıymış senı çok sevıyom ondandır kuzum

geçmiş olsun canım dert etme, moral çok önemlı ... derdi veren dermanını da verir inşalah... yediğine dikkat et sporunu yap herşey yoluna girer inşalhh ... leslii çok güzel ve iyi terletiyo evde sıkılmadan yapılacak bır spor ,tavsıye ederım

menüm

2012-12-19 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Kabak Tatlısı100 GRAM110

[2]fındık (1 adet)10 adet90

[3]Tavuk Döner0.50 PORSİYON125

[4]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[5]Turşu100 GRAM10

[6]Yeşil Mercimek Yemeği0.60 porsiyon156

[7]Elma1 ADET60

[8]Mevsim Salata1 POR.(150GR.)45

[9]Poğaça (sade)1 ADET180

[10]Kızarmış Ekmek1 DİLİM35

[11]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[12]Bal20 GRAM63

[13]Beyaz Peynir20 GRAM50

Toplam :1115.84 kal.

2012-12-19 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[2]Pilates15 dak71.1

[3]Step (40 adım/dak)40 dak451.88

[4]Aerobik40 dak300.2

bol suu.. 1 limonlu maden suyu ..

aynen güzelim şükürler olsun bugünümüze... güne güzel enerji veren derin bir nefes ve bir bardak suyla başladım... şimdi kahvemi içiyorum antepteki yoğun kahvaltılarımı bünyemin unutması için 3 gündür kahvaltı yapmıyorum. sütsüz şekersiz bir neskafe birde ara öğün kuru kayısı yedim... bugünde böyle olacak ama nedir sağlıklı diyet yapmak lazım yarından itibaren kahvaltımız geri geliyor

bu arada günaydın 1. takımın çıtırları...

maşallah semacım yine sporunla bize örnek olacak durumdasın her sabah menünü görünce utanıyorum kendimden bak kız nasıl sığdırıyor sporu yaşamına diye bugün bende kendime sınır koydum 45 dk spor...

tabiki aşacaksın güzelim problemler çözmemiz için vardır içinde boğulmamız için değil biz bunları çözerek güçleniriz ayakta dirençle dururuz...

canımmm Rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın...o senin kaderinde varmışki ne olursa olsun yine biraradasınız

ooo biz ne mucizeler yaşadık,anlatsam roman olur

bizede internet etken oldu... aynı lisedeydik ama lisedeyken dönüp bakmadım bile serserinin tekiydi :))

o beni bir arkadaşıyla karıştırmış face den ekledi 2 kelime etmezdik nette o karıştırdığı kişi sanıp yazardı bende ne yapışkan derdim...

sonra çay içmeye bir uğrayayım dedi. bende o gün baktım gelmedi hemen erkenden kaçayım dedim. tam çıkarken aradı başka yol yok önünden geçicem mecburen görüştük birde mazeretim vardı saat 5 ti. abimler 4 te istanbuldan uçağa biniyorlardı onlar gelene kadar 15 gibi bir zaman ayırabilirim dedim. ist da kar yağmış. uçak taaaa 21.30 da kalktı tabi biz saatlerce ha geldiler ha gelecekler diye beraber dolandık... sonrası da hikaye tabiki ama hep raslantılar...

günaydınnnnn günaydınnnn günaydın kızlarrrrrrrrrr
istanbulun dondurucu soğuğu sayesınde sabah zıpkın gibi kalktım uyku muyku kalmadı
evden çıkarken öyle bi sarınmışımki kocam diyo ayy peşmergeler gibi olmuşsun dağamı çıkıyoz:)
sadece gözlerım gözüküyodu:)hehehehe
mutlu bi sabah güzel bir gün olsun hepımız için
gidip sularımı doldurayım baree

sende iyiki varsın tatlısıııbirlikte üstesinden gelicez inş.

oyy oyy canım benım rüyansında gormuş arkadaşını ... kalp kalbe karşıymış senı çok sevıyom ondandır kuzum
canımmmmm bende çok seviyorumkii seniii

günaydın edacımm

eyyy internet sen nelere kadirsin

Son düzenleme:
günaydın takımımın çıtır hatunlarııınasılsınız bakalımmm
esrammmm burasıda buzz valla:18::18:

bu arada sabah diyetisyene gittim,600 gr yağdan gitmişaz veriyosun ama her hafta istikrarlı bi şekilde yağdan gidiyo buda çok önemli dedi

bu hafta ara öğündeki bisküvü yerine kuru meyve verdi,bide akşam meyve olarak sadece greyfurt yicem,tabi bide bol bol yürüyüşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…