1 senedir kayıp olan kedimi buldum fakat sokağa alıştı ve ailem eve getirmemi istemiyor

Çok haklısınız kedinizin iyiliği için bencil olabilirsiniz.

Ama onu şu an bulduğum yer çift yönlü Trafik ana cadde arabaların çok yoğun olduğu bir yer esnaflara sorduğumda 2 aydır o bölgede yaşadığını söylediler Yani geriye kalan 10 ayda başka bir yerde yaşıyormuş Hani şimdi bu süreçte araba çarpmadı diye araba çarpmayacak diye de bir şey yok Ben onun tamamen iyiliğini düşünmek istiyorum eve hapis etmek de istemiyorum Evet Her kedinin mizacı uygun değil kendi mahalleme getirip kendi bölgemde yaşamasını istiyorum ama diğer kediler onu dışlar korkutur ve benim kedim de korkup kaçarsa bölge değiştirirse Ben onun izini bir daha bulamazsam diye de korkuyorum yani ben de onun mutlu olmasını istiyorum emin olabilirsin

Onu bulduğum yer çift yönlü trafik ana cadde ve birçok arabanın geçtiği bir yer iki aydır o bölgede yaşıyormuş araba çarpmadı Fakat bu çarpmayacak anlamına gelmez Ben de onu kendi bölgeme getirip orada yaşamasını istiyorum fakat alışamaz diğer kediler onu dışlar korkutur ve benim kedim de kaçar ve izini kaybettirirse onu bir daha bulamazsam diye çok korkuyorum bu saatten sonra zaten bir senelik sokak hayatı sonrasında onu eve hapsedemem Sence yanlış mı düşünüyorum

Yani sen diyorsun kedini alsan kendi bölgene kendi mahallene getirsen bile oradan kaçar yine kendi yaşadığı yere gider mi diyorsun Bak ben bu yüzden onu kendi bölgeme getirmek istiyorum şu an yaşadığı yer ana cadde çift yönlü trafik arabalar çok yoğun geçiyor araba çarpma tehlikesi çok yüksek ve Ona mama ve su vermek adına uzak olduğu için ben yakınımda olmasını istiyorum fakat diğer kediler onu dışlar korkutur ve benim kedim de korkup kaçar ve ben bir daha Onu bulamam diye çok korkuyorum yani Çok kararsızım bu konuda ama inan onun iyiliğini istiyorum

Kısırlaştırılmamış erkek kedi zaten bölge belirler. Sen kediyi geri getirsen de kısırlaştırmazsan kendi bölgesine geri dönmek isteyecek. Diğer erkek kedilerden dayak yiyecek. Eğer güçlüyse belki dövüşüp kalabilir. Ama en güzeli kısırlaştırıp eve alman

Evet gider,biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…