1. KK nı en şık bayanı yarışması-elbiseli güzellik

en şık hangisi

• Ankete Katılan
    405
  • Anket Kapalı .
Gel de karar ver şimdi yaa bilmiyorumkismile
ama 2 nomeroyu acayip merak ettim hoşuma gitti aklinialirimsmile
Yinede düşüneyim boshayallersmile

bende 2 ye verdiydim çok merak ediyorum kim, hem sexi hem muzır duruyorboshayallersmile

ben 2numaraya verdim oyumu :hulya:

cıvıl cıvıl çok güzel bi elbise converselede güzel bi kombin olmuş..

hımm 1 e mi verdim oyumu yoksa 17 yemi hadi bakalım bilin kızlar
bende bunun için anket açiyimhihoyyyt

veeee 21 numara geldıııııııı aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Öncelikle herkese başarılar...
Naçizane birkaç küçük yorumda bulunmak istedim.
2, 5, 8, 9, 16 ve 21 numaraların fizikleri çok düzgün ne giyseler yakışır...

teşekkür ederim opuyorumnanaktan

bu arada 21 no sanki profesyonel çekim gibi...
hazır bir katolog tanıtımı gibi valla
ne iş?

duruş açısından benim de dikkatimi çekti ama hiç böyle düşünmemiştim boshayallersmile

bende öyle düşündüm ama hiç karışmimm dedim kaydirigubbakcemile3

hazır katalog degildi ,hatta benım acımdan berbat bır cekımdı ,alsanaalsanasmile

21 numarayla 5 numaranın duruşunu beğenmedim.:umursamaz:

hem kendı kendımı cekıp hemde sacım ,yüzüm gorunmesın dıye şekildden şekile girdigim için boyle bır poz çıktı malesef :umursamaz:

11 numaradaki elbise profesyonel cekim, yan kosede Royal yaziyor.
Ve 21 no da sanki profesyonel cekim gibime geldi.

21 numara kimse yanlıs anlamasın ama gercekten katalog gibi cünkü arka plan ısık ayarları fln cok profesyonel geldi bana fotografla ilgilenen biri olarak

sanki 21 numaralı resim başka bi yerden alınmış gibiohaoldumsmile

başka bır yerden almıs olsam koymus olsam ,bu elbıseyı mı koyardım sızce ,neden boyle bırsey yapayım kı ayrıca ya kaydirigubbakcemile3

katalog baskısı fılan degıl ,evin duvarı orası ya kaydirigubbakcemile3

3,2,5,11,21 en beğendiklerim
öncelikle elbise değerlendirdim ve şıklık.
ama hem saçları hem şıklığıyla,3 numaraya oy verdim.ayakkabıda giyseydin keşke..bayanssulusmile

teşekkür ederim ,

son olarak ,

bilen bilir benim ,evimde normal bor fotograf makınem yok ,
profosyonel bır makınem var ,flaslı,flassız ,ısıksız cekmıyor malesef ,

ben bu yarısmaya sadece katılım cok olsun dıye katıldım ,aklımda bıle yoktu hatta kıyafetım bıle oldukca basıt ,yazlık olucagını bılseydım yazlık bırseyle katılırdım ,

ve sadece evde ben vardım ,kendı kendımı cekmek zorundaydım ,

makıneyı kurup ,zamanını ayarlayıp ,dıyaframını -estantenesını ayarlamak, kadrajına gırmek ,durmak ,kafamı,sacımı gostermeyeyeyım dıye ugrasmak ne kadar zordu tahmın bıle edemezsınız ,bir kere olmadı herseferınde tekrarladıklarım bıle oldu..

evet haklısınız aslında neden bu kadar ugrastım kı ,bu kadar katalogtan alınmıs ,katalog baskısı,profosyonel cekım cart curt denmiş ki o kdar , bu kadar laf alacagımı bılseydım bı moda evınden alır kopyalar yapıstırdım ,cok daha guzel bır elbıse ıle katılırdım ben bu yarısmaya :umursamaz: boshayallersmile

hatta foto ıle hıc oynamadım bıle ,kılolu cıkmısım hatta ,ıstedıgım gıbı ınceltırdım kendımı ,uzun cekerıdm kendımı , :umursamaz:

bundan once kk da acılan bır yarısmaya da bu makınemle katılmıstım ,sorun olmamıstı :umursamaz:

en son olarak ,size yarısmada iyi oylamalar ,benim fotografımın kaldırılmasını ıstıyorum

bilemeyınce karalamak ne kolay dimi ,kalbımı kırdınız bosuna sagolasınız ,ayrıca kalatog cekımı ıse koyun orıjınalını de ben de goreyım

zaten benım neyıme kı yarısmaya katılmak kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
oylamaya baslamıssınız yahu
2 numara ve 11 numara arasında kaldım
yerimseniben

sumakkk :ecrin_bebek:

dediklerinde haklsın cnm sonuçta arkadaki beyaz duvar hariç ben pek bi fark göremedim diğer fotolardan :1ninca:nie böle düşünülmüş anlamadım...

neysee herkes ne olduğunu anlamıştır zaten.. sende çekilme yarışmadan başladın öle yada böle bitiralsanaalsanasmile

sumak:
senmiydin 21 no :ecrin_bebek:
ne sitem ediyorsun yahuuu...alsanaalsanasmile
sen fotoğrafçısın ve 3- 5 milyarlık makinan olursa
ve sen profesyonel olunca bu his uyanır, nitekim de uyandı da...aklinialirimsmile
senin ve makinanın profesyonel olması senin suçun değil ki...
alınganlık yapma ..
bunu ortaya atan bendim,gerekli açıklamayı da yapmıştım..
sana ait olduğunu bilsem mesleğinden ve kullandığın makinan dan dolayı bunu zaten dile getirmezdim..
herşey ihtimaller dahilinde diye de yazdım zaten ...olumunekankayizsmile
sevindirici de aslında,profesyonelliğin ortada
ellerine sağlık..kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…