1 ekimde çatlatma iğnesi olanlar

defne45866

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
161
93
30
Herkese selam, ben pcos hastasıyım fakat adetlerim düzenli 40 günde bir. Geçen hafta doktora gittim önümüzdeki ay femareye başlayacağız. Doktorum 20 mm bir yumurtan var gel çatlatalım bir dahaki ay da tedaviye başlarız olmazsa dedi. 1 ekimde ovitrella çatlatma iğnesi oldum benimle aynı dönemlerde çatlatma iğnesi olanlar belirtileriniz neler? Benim sanki diğer aylardan bir farkı yok gibi göğüslerim acıyor akıntı artışım var ama o diğer aylarda da öyle oluyordu. Sizin neler?

Bende 6 Ekim'de vuruldum , ilk 6 gün çok ağrı şişkinlik oldu sol kasikta ama şuan belirtim yok bat 20 Ekim , benimde tek 20 mm yumurta oluştu ama insana hiç olmayacak gibi geliyo 1 senedir bekliyorum her adet günü ayrı üzülüyorum Allahım hepimize nasip etsin

Aynen öyle. Benim de ilk üç gün iğneden sonra karnıma sancılar girdi yoğun gaz oldu. Ama insan her ay aynı sonucu görmemek için test bile yapmıyor. İnşallah hayırlısıyla bizim de yüzümüz güler

Sizin de ilk çatlatma iğnesi mi

Aminn inşallah benden sonra evlenenler bile doğumu yaklaştı , kıskanmak değil insan sadece kendine üzülüyo Rabbim bizide o güzel duyguyu tattirsin inşallah evet ilk çatlatma iğnesi

amin arkadaşlar. benim çatlatma iğnem 30 eylül. Bat'a 6 gün var. ama ben de korkumdan test yapmıyorum

amin arkadaşlar. benim çatlatma iğnem 30 eylül. Bat'a 6 gün var. ama ben de korkumdan test yapmıyorum
Sizin Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra BAT değil mi yani 14 ekim. Bu tarihte adet olmazsanız (inşallah ) o zaman gebelik testi yapın. Sizin ne gibi belirtileriniz var?

Sizin Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra BAT değil mi yani 14 ekim. Bu tarihte adet olmazsanız (inşallah ) o zaman gebelik testi yapın. Sizin ne gibi belirtileriniz var?
Çatlatma iğnesinden 18 gün sonra bat diye biliyorum ben. Zaten regl takvimimde de 18 ekim bat. Hiç bir belirtim yok bu yüzden biraz ümitsizim. Daha önce düşük yaptım. O zamanki gebeliğimde sistit gibi idrar sıkışıklığım oluyordu. Yerleşme zamanı olurmuş öyle. Ama şimdi regl olucam kesin, çünkü regl öncesi sivilcelenmelerim başlado

Yok Bat yumurtlamadan sonraki 14. Gündür. Hemşireyim ben

Hayırlısı olsun canım. Bebim femarede 2.ayım ama bnce bu ay da olmadı. Çünkü adet öncesi sivilcelenmelerim başladı. Hayırlısı bak kaç yumurtanız oluştu?
Hayırlısı olsun canım. Bebim femarede 2.ayım ama bnce bu ay da olmadı. Çünkü adet öncesi sivilcelenmelerim başladı. Hayırlısı bakalım
Femare ile kaç yumurtanız oluştu.Sizde de picos mu var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…