1 düşük 1 kimyasal sonrası yine hamileyim

AMin canım inşallah Ya ben pek anlamıyorum bu işlerden. 31ipik 1i çatlamaydı dün 14.gündü mantıken yaptım çıkmadı bi daha san yapmadım. Yani mantıken yumurtlama oluyorsa şayet 14 yada 16.gün mü adet olunması lazım hiç bilmiyorum

Merhaba doktorunuz kimdir acaba ?

Merhabalar hikayemiz cok benzer bende de aynı sekilde 2 düşük 2 kimyasal var cözemedim gitti. Bütün testleri yaptırdık bir sorun cıkmadı bir tek esim sperm testi yaptıracak ama görüstüğümüz tüm doktorlar onda bir sorun olsa gebe kalamazdın diyor. Fakat düşüğe sebep olduğuna dair bir kaç yorum ve yazı da okudum. Bir de son care ona baktıralım diyoruz. Genetik test pıhtılaşma rahim filmi yaptırdınuz mı?

Keske doktorunuzla görüsünce sorsanız İstanbuldan tavsiye edeceği doktor var mıdır diye cunku birbirlerini sistemlerini bilirler doktorlar

Canım biz de detaylı arastırmaya yeni başladık 3. Düşükten sonra. İzmir dokuz eylül mehmet güney doktorumuz. Temmuzun ilk haftası eşim sperm testi verecek, doktor spermden kaynaklı olabilir bu düşükler dedi. Ben pıhtılaşma testi yaptırdım onun sonucu cıkmadı daha. Haftaya rahim filmi çektiricem. Tüm bunlarda sorun cıkmazsa genetik test yapılacakmıs. Allah sabır versin bana.

Keske istanbul da iyi bir perinatolog bulabilsem. Bizim bi sperm testi kaldı onu yaptıracağız. Diğer hersey temiz cıktı. Embriyoların genetiğine baktırmıs mıydınız? Bizim bebek de normal cıktı. İste suan benim bağısıklık sistemim geliyor aklıma birtek. Sebebi bulabilsek gerisi kolay. İnsallah siz bulabilirsinizz

Embriyoların genetiğine bakılmadı hiç. Yarın sabah hsg çektiricem bi gerginlik oluştu şuan bende

Çok teşekkür ederim şimdilik kalp atışını duyduk sizede çok geçmiş olsun gerçekten yaşayan biri olarak çok üzüldüm inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip olsun hayırlısıyla

Ah maşallah minik yavruya yaaa Allah nazardan saklasın sağlıkla büyütsün korusun onu

Merhaba sperm testini özelde mı devlette mı vereceksiniz

Canım sanırım şu an gebesin eşinin morfoloji ve sayı kaçtı acaba bende kimyasal geçirdim de ondan soruyorum

Merhaba bende ilk defa yazıyorum her zaman okuyucu olmak gerekmiyor sonuçta
Doktora henüz gösterme fırsatımız olmadı
Eşimde sağ ve sol iki tarafta da varikosel olduğunu öğrendik 2,8 mm
Devlet hastanesi ileri bir tarih verince özelde test verdi ve sonuçları çıktı
Bilenlerden yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 849e2a7d-f466-4855-938c-4c59ac6f0574.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 9
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…