1 dakikaya karşılık ömrünüzün 5 yılını verir misiniz?

ayl@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
382
2
Bir ihtiyar çıksa karşınıza, elinde bir saat, "1 dakika boyunca hayatta ya da ölmüş kiminle istersen istediğin yerde olabilirsin ama karşılığında ömründen 5 yılını vereceksin" dese ne derdiniz?

1 dakika az..:dilcikar:
Bari 1 gün olsun..
O zaman değil 5 yılımı, 15 yılımı verirdim anasını satayımşakkıdı

Mustafa Kemal Atatürk'e dokunabilmek ve 1 kelime dahi konuşabilmek için; değil 5 yıl, daha fazlasını bile feda ederdim...... :asigim:

1 dakika az..:dilcikar:
Bari 1 gün olsun..
O zaman değil 5 yılımı, 15 yılımı verirdim anasını satayımşakkıdı

Lalecim sanırım çok şanslısın henüz sevdiklerini kaybetmemişsin.Umarım 1 dakikayı arayacağın bir zaman hiç gelmez. :)

5 dakika olmasını isterim... Ve 2 kişiyle görüşmek istediğimi? söylerdim

1.Babaannem :çok üzgünüm: (hiç görmedim onu görmek ona sarılmak babaanne diyerek haykırırdım...)senağlama

2.Dayım olurdu...(Bu zamansız gidişin neden dayı neden biraz daha dayanamadın mı? diyip sarılırdım onasenağlama)

Bende verirdim hiç düşünmeden amaa ne için onu demiyim.. bi anda duyguandım yaa keşke böyle bi ihtiyar amca gelse şimdiii (((((8

arkadaşlar gibi düşünüyorum
süre 5 dk falan olsa keşke
o 1 dk doyamam gibi geliyor sanki

ama yine veriridm heralde
senağlama senağlama

bende verirdim 5 ılımı değil 10 yıl 15 yıl babamı bir kere göreyim bi babam diye sarılayım ona başka bir şeyi istemem ama allahıma şükür rüyalarımda bulusturuyor babamla beni

Lalecim sanırım çok şanslısın henüz sevdiklerini kaybetmemişsin.Umarım 1 dakikayı arayacağın bir zaman hiç gelmez. :)

gercekten ayla bnmde henuz 1 dk gormek icin 5 senemi verecegim bi sevdigimi kaybetmedim :sm_cool:ins. olmaz olursa o zmn dusunebilirim gercekten:uhm: 1 dk az ayrica 5 dk olsun bencea.s

5 yılımı vermeye değicek kimsem yok sanırım.
olanlarda yanımda zaten:1hug:

ben kabul etmezdim 5 yıl veremeyeceğim için değil 1 dakika değil 5 dakika da verse kabul etmediğimi söylerdim çünkü o sürenin bitiminde tekrar gidecek ve yeniden yokluğuna ve özlemine alışmak gerekecek bu gelen için de benim için de aynı şekilde olacak oysa şu an yok olduğunu biliyorum onun geri gelemeyeceğini de biliyorum ama bir kere gelirse tekrarı neden olmasın ki diyip ümitle bekleyeceğim aynı ihtiyarı bulma imkanın varsa sürekli gidip bir 5 yıl daha veriyorum diyeceğim bence kaderi değiştirmeye çalışmamalı insan

Allaha şükürler olsun ki 5 değil 50 yılımı bile verebileceğim herkes yanımda.
Eşim, annem, kardeşlerim...
Bu teklifi kabul etmeyeceğim, :1closedeyes: olmazz.

1 dakika degil 1 saniye bile kabul ederdim senağlama
Yeterki böle bi şansım olabilseydi

süre çok az ama çok sevdiğim birisi vefat ederse gözümkapalı kabul ederim ama şu da var bu sürenin sonunda o da bende yine çok üzülecek ne biliyim yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal

Ayol yillarimi sokakta bulmadim ben :mymeka:
Hic de vermem:dilcikar:

5 yılımı vermeye değicek kimsem yok sanırım.
olanlarda yanımda zaten:1hug:

babamı 1 dakika görebilmek için hayatımı veririm.bi kere doya doya sarılsam öpsem yüzünü ellerini.okşasa saçlarımı bi kere görse büyümüş şirin kızını.ahh keşke

bütün hayatımı mahveden öyle 1 dakika var ki değil 5, 10 yılımı bile verirdim o ana dönebilmek için..

Değil onu görmek, kokusunu tekrar duyabilmek için bile veririm yıllarımı. Onun için 5 sene değil hayatımı bile verirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…