1 buçuk ay bizde kalmak isteyen kaynım

Böyle insanlar cidden cinnet sebebi . Ne ya bu düşüncesiz davranışlar, bencillikler.
Tabiki kalmasın siz kendinizi evinizi ona gore ayarlamak zorunda değilsiniz.
Ayrıca madem tutucu bir aile o zaman oğullarının sizde işi ne ? Eşiniz ise gidince siz onla tek mi kalacaksınız? Bu tutucu aile olmanın dışında bir eylem.Gitsin evinin balkonunda daminda calissin sanki profesör olacak .

Sizin bu durumu kabul etmemek için gerekçelerinizi sıralamanıza gerek yok ki. Haklı olan sizsiniz. Çocuğunuz olmayabilirdi, banyo yapınca salona geçmeyebilirdiniz. Evde zaten sürekli kapalı giyiniyor olabilirdiniz. Yine de evinize kabul etmek zorunda değildiniz.

Elzem durumlarda, haklı gerekçelerle eşimin yeğeni evimizde kalabilir. Ama sizin durumda yeğenin haklı bir gerekçesi yok. Çok elzem bir durum da değil.

Eşiniz konuyu açarsa “istemiyorum” deyin. Sebep saymanıza gerek yok.

Orda arkasından temizleyecek ve yemek yapacak gelin yok ama. Bunlar işler görünsün diye gelin kullanmayi huy edinmiş
Gelınlerde kullandırmasın ama ya of otekı gelini zorla evınde tutuyor diyor konu sahıbı, zorla nasıl tutulur bir insan. Neden buna boyun eger, aklım almıyor benım ya.

ben sadece şunu söylemek istiyorum bir kurban adadiginin farkındamısın ve bizide şahit tuttugunun

Gelınlerde kullandırmasın ama ya of otekı gelini zorla evınde tutuyor diyor konu sahıbı, zorla nasıl tutulur bir insan. Neden buna boyun eger, aklım almıyor benım ya.

Bu çoğu zaman ailelerin suçu. Çocukları itaatkar, pısırık ve ezik yetiştiriyorlar. Cocuk kendi haklarını ve sınırlarını nasıl koruyacağını baştan öğrenmiyor. Sonuçları da böyle durumlar. Birde büyüklere saygısızlık yapılmaz sözü var tabi en cok kullanılan. Büyük büyüklüğünü bilmiyorsa ve işi eziyete döküyorsa o zaman küçük de kendini savunma hakkına sahip.

Siz hic 2.5 yaşındaki cocukla ayni evde kaldiniz mi?
Esas gurultuyu o bebek yapar ve susturamazsiniz , ayrica niye susturasiniz bebegi kendi evinde zaten
Ben kafami toplayip da kitap bile okuyamiyorum kizim uyanikken surekli gurultu halinde, boyle evde ders mi calisilir , ne alaka

Gelin onlarda kaliyorsa kayin da gelinin evinde kalsin diyecegim de geline de yazik, ne gunahi var. Esiniz ses cikarmaz sizin hayir demenize ragmen davet ederse, sizde de fazla durmaz gider. Duzeninizi onun icin bozmayin. O bunu bile iateye gelmis olacak sonucta. Kutuphane degil orasi.

Kendi ailesinin düşünmediğini siz mi düşünecekmişsiniz.

Başka biri sorsa belki ne olacak 1 buçuk ay derdim ama sizin kayın aileyi bildiğimiz için hiç umursamayın kabul etmeyin diyorum.

Elinizi verseniz kolunuzu kaptiriyorsunuz çünkü

Ayrıca pardon koronavirus bitmedi henüz.kucuk bebeginiz var.risk almayın.

Ay bu insanlar hala farkında değil virüsün

Esinize deyin ki ben baskasinin sorumlulugunu uzerime almam. Sinavi kazanamazsa suclusu biz oluruz calisamadim onlarda diye. Kendi sorunu kendi cozum bulsun. Calisacak adam heryerde calisir. Bu calismiyor belli ki. Cunku calismayanin bahanesi cok olur.

bebegim 2 yaşında yani o yasa yakın cocukla ayni evde kalıyorum . bende diyorum ki kaynı gelsin zaten cocugun gürültüsünden kaçar . ders calisacak diye bebegi sustursun demiyorum buda nerden çıkıyor? . diyorum ki belki konu sahibinin evinde daha rahat eder başarı puanı yükselir 1.5 ay idare edebilir cok uzun zaman degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…