1 Aylık bebeğim kakasını yapamıyor!

Kıyafet giydirir gibi olacak
Zeytinyağini hafif ılıtıyorsunuz, temiz bir tülbente sürüyorsunuz. Tulbenti kıyafet gibi karnına genişçe koyuyorsunuz.uzerine zibini kapatın normal. Yağin sicakligi vücut ısıyla uzun süre gidiyor. Karnı ılık kaliyor Çok rahatlar
Ilık suya da koyabilirsiniz bebişi bes on dakika.
Bunlar rahatlatır çözüm olmaz ama rahatlatır

Yani eğer o çözecekse onuda denerim ben doktorumdan yeterli öneri alamadığım için geçici çözüm yerine doğru olanı bulmak ve onu kullanmak istiyorum artık gerçekten psikolojik olarak çok yıprandım ama cevaplayan bilgisi ve tecrübesi ile yardımcı olmaya çalışan tüm annelere teşekkür ediyorum

Evet sadece yıkadığım zaman uyuyor dediğiniz gibi kaka yapmasada mayışıyor mama verirken çok tedirgin veriyorum inanın çok korkarak yeni anne olduğum için bişey olmasından endişe ediyorum

Umarım bebisinize en iyi geleni en kısa sürede bulursunuz. Lavman malesef biz de kullandık hatta şuan 5 yaşında ara ara mecbur kalıyoruz. Acaba bir kaç çay kaşığı su mu verseniz ? Hava çok sıcak malum
Susuzluktan mi kabız oluyor ? Mamayı deneyin isterseniz illa ki kullanan arkadaşlar vardır o markayı.

Hatta uzun bi süre sma nın comfort formunu aradım hani belki yaptırır diye

Benim doktorum malesef mama önerisinde bulunmuyor araki doğru olanı bulasın…Su çok tehlikeli sakın verme demişti…mamayı deneyeceğim doktora aynı sorundan dolayı çok sık gidiyoruz umarım gazabına uğramam:/

Anne sütü alınca öyle söylüyorlar da mama ile beslenen cocuk içinde mi gecerli. Gerçekten hatırlamıyorum 5 yıl olmuş... ama ben vermiştim 40tan sonra diye hatırlıyorum çünkü Ağustos ayında cehennem gibi bir sicaktaydik. Bence siz başka bir doktora gidin, doktor değiştirin. Herşeye hayır diyor seçenek de sunmuyor on tane dogurmussunuz sanki.

Hiç sormayın gerçekten atla deve sanki doktor olan o ama böyle giderse bu araştırmalar sonucu bende yerinde hizmet vereceğim…mama da yeteri kadar su var dedi bana anne sütümde yok ki kaldım böyle.

Hiç sormayın gerçekten atla deve sanki doktor olan o ama böyle giderse bu araştırmalar sonucu bende yerinde hizmet vereceğim…mama da yeteri kadar su var dedi bana anne sütümde yok ki kaldım böyle.
Ay valla ne diyeceğimi bilemedim. Bebek sonuçta insan kırk kere düşünüyor. En mantıklısı doktor değiştirmek. Bulunduğunuz ili ilçeyi söylerseniz memnun kalanlar doktor önerisi verebilir belki.

Bağırsaklarına baktılar mı USG ile filan daha detaylı ilgilenecek bir bölüme gidilmesini önerdiler mi? Allah yardımcınız olsun. Geçer inşallah en kısa zamanda.

Peki bu alerji ne kadar sürede belli olur yada nasıl anlayabiliriz acaba doktor hep aynı şeyleri söyleyip gönderiyor çünkü alerji konusuna hiç girmedi bile ihtimal olarak
Bizim sürecimiz 16 günlükken doktorumuz tarafından farkedildi. 16 günlük bebek bu kdr ağlamaz gaz sancısı olmaz dedi ve sonrasında bebeğimin Kakasında mukuslar görmeye başladım. Dikken bile kusuyordu. Yoğun reflüsü vardı. Ve kaka yapmıyordu mudahalesiz. Intolerance testi yaptırdık ve oradaki tüm besinleri 2 ay tüketmedim. Sonra tek tek deneyerek açtım. Ama siz mama veriyorsunuz anladığım kadarıyla. Laktoz olabilir diye düşündüm bu yuzden. Allerjilerde döküntüler de olabiliyor yoğun şikayet bebeğin sürekli ağlaması gaz sancısı çekmesi kabızlık bunlar oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…