1 ayda tam 5 kilo almm!

kardelen_32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
472
3
38
kızlar 31. haftamdayım. 59 la hamile kaldım. en son 1 ay önce kilom 73 tü. tam bir ayda 78 olmuşum.senağlama daha doğuma iki ay var nerdeyse. o zamana kadar kim bilir kaç kilo olcam:bbo: napcam ben kızlar yaa çok moralim bozuuuukkkkkkkkmafoldumben
daha kilo almamak için ne yapmam gerek ??

canım dikkat etmekten başka çare yok
zaten dr un yemen ve yememen gerekenleri söylemiştir

dr um hiç bişey söylemiyor ya inanırmısın. hiç bi kısıtlama yapmadı en başından beri.bende buna çok şaşıyorum buna .tatlı çok istiyor canım hep tatlı yiyorum onlar aldırdı galiba bu kadar (

canım beni duyunca moralin düzelir belki ben iki haftada tam 4 kilo almışım.benim 24. haftadan beri 3 cm açılmam var ve sürekli yatıyorum sanırım bu yüzden hızla kilo almaya başladım şimdi 33+3 oldum çok şükür.iki buçuk ayda 8 kilo almışım bende.:içelim:

ben tam 20 kg ile bitirdim hamiliğimi dogum yapalı 2.5 ay oldu ve 16 kilosu gitti bile:hooray: bende tatlıya çok düşmüştüm canım dikkat et ama çokta kısıtlama dogumdan sonra bakarsın çaresine...ben özel bi çaba bile harcamadım emzirdiğim için uçup gitti lilolar...:sm_cool:

bende şuan 18 19 kilo almış durumdayım.daha iki ay var doğuma 25 e kadar gider herhalde :bbo: ama sen ne güzel vermişsin inş bende veririm yaaa çok korkuyorum kilolar kalacak diye kaydirigubbakcemile içime su serpiliyor böyle hemen verenleri duyunca

canım bende aynı durumdayım.60la başladım şimdi 75 kiloyum.30uncu haftam bitti gibi.1ayda 5kilo almışım.azda yesem alıyorum.hergün 2saatten az yürümüyorum.ama genede alıyorum.heralde 80-85 arası olcam böyle giderse.netcez ikimizde yaaa yandık valla. :bbo:

seninde az kalmış doğuma . son 3 ay çok alınır derlerdi de inanmazdım vallahi çok şaşırdım tartıya çıkınca. herhalde yanlış olçtü hemşire dedim bi ayda 5 kilo almış olamam diye düşündüm bi eczaneye girdim tekrar tartıldım orda 75 çıktı.ama bi arkadaşın evinde tekrar tartıldım orda yine 78 çıktıakannehir ne güzel sevinmiştim eczanede 75 çıktı bir ayda iki kilo almışım diye ama o yanlışmış sanırım:çok üzgünüm:

valla hiç sorma canım ya sen yine 15 kilo almışsın benim 19 u buldu 31. haftada:bbo:
napcam bilmiyorum.inş veririz en kısa zamanda :Saruboceq:

Sıkıntı yamayın kızlar, keşke bende bol bol yeseydimde bebğim 2700 doğmasaydı. Hamur işi ve kızarmaların bebeğe yararı yok diye kestim ama bebeğim küçük doğdu, canınız ne istiyorsa yiyin, şimdiki aklım olsaydı bol bol yerdim.

Sanırım bu kilo ortak bir sorun :sinifsinif: Bende 33 haftamdayım ve yaklaşık 16 kilo aldım inş.daha fazla almadan bitiririz kızlarrr...

bende 25.haftadayım kızlar yaklaşık 9 kilo almış ne yapcam bilmiyorum dahada doğuma var 68ile kalmıştım şuan 77 falan geliyo ama bazı tartılarda farklı çıkıyo sadece göbeğim var kalçada falan fazlalık yok yani eskisi gibi ama kilolar gitmezse ne yapcam ben uffff

ben hep veriyordum bu son ayım 36 haftalık oldum son ayda 3 kilo aldım 87 hamile kaldım şuan 86lmaz: kiloyum doktorum kızıyor ama ne yapayım :ecrin_bebek:minik kızımda 2700 gr :ecrin_bebek iyi olsunda kilolar problem değil verilir allah başka dert vermesin aldığımız kiloların en az 7 ya da 8 kg doğumda gidiyormuş gerisinide veririz inşallah annelik fedekarlık ister

kızlar ben şu an 36+4 tam 20 kilo aldım şu anda ıkı hafta sonra doğuma girecem benım kılo alımım sabitlendi 1,5 aydır aynı kılodayım ama maşallah bebeğim şimdiden 4 kilo sanırım hep ona yarıyor boşverin bebişler sağlıklı olsunda kılo gider nasılsa

ayyyy maşallah canım bebeğine . inş bizimkide sabitlenir çıkmaz dahada. hayırlı doğumlar diliyorum sana da canım

nasi olmus öle ya..1 ayda 5 kilo...korktum simdi bende öle kilo alirsam yandiiiimmm...ama canim diyorlarki dogumda ve sonrasi 1 ayda anne yorgunluktan hareketten cok kilo veriyomus..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…