1.Aşılama

Benim de 3 çatlatma iğneli denemem oldu ve negatif sonuçlandı. Acaba aşılama denesek mi diye düşünüyoruz. Konunu takip ediyor olacağım. İnşallah güzel sonuç alırsınız🙏🏼

İnşalllaah inşallah Aminnn 14 eylülde kan vericem direk bakalım doktorun söylediği tarih bu zaten regl günümde aynı gün :)
zaten öyle denk getiriyorlar , güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba ilk aşılamamı cumartesi günü oldum. Aşağıya aşılama olduğum sperm test sonucunu ekliyorum. Yıkama sonra oranı da en aşağıda yer alıyor. İnceleyebilir misiniz bilenler tecrübeliler. Bende hiç bir sorun yok 2 senedir çocuk deniyoruz. 3 çatlatma iğneli tedavim başarısızdı şimdi ilk defa aşılama oldum. Şimdiden teşekkürler
İşlem sonrası 46m çok iyi bizimki 23 m civarıydı tuttu umarım sizinki de tutar 🙏🏻

Bugün aşılamadan sonra 2. Günüm ama halsizlik ve fititlin akıntısı dışında birşey yok normal mi?

sayı baya iyi benim 2.aşılamamda 1 milyon sperm yüzde 65 hareketle tutmuştu bazıları bu sayıya aşılama dahi ypamıyor olunca oluyo 3.aşılamamda tutmadı 4.deneyeceğim diğer ay

Genel olarak tutanlara soruyorumm çok mu dikkat ettiniz özellikle hareketlerinize yiyip içtiklerinize falan ? Yami buu çok büyük bi etken midir bir iki gündür biraz fazla ayaktayım yoruluyorum iştede. O sebeple soruyorumm

Genel olarak tutanlara soruyorumm çok mu dikkat ettiniz özellikle hareketlerinize yiyip içtiklerinize falan ? Yami buu çok büyük bi etken midir bir iki gündür biraz fazla ayaktayım yoruluyorum iştede. O sebeple soruyorumm
hiç dikkat edemedim normal hayat sürdüm avakado yemeye çalıştım

Yumurta boyutları nasıl olmalı bide sizcee ay ne soru sordum dimi🙈
yok kuzum sorabilirsin benim ilk aşılamamda olumsuz oldu 25 mm di 2.aşılamamda ortalama 25 mm de oldu bunda tuttu kalbi durdu 2 aylık 3.aşılamamda çok büyüdü 28mm di olumsuz oldu bende bi tane büyoyor

X