1,5 yıldır evliyim lütfen yardımcı olun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşimin oturumundan dolayı düğünü bir sene gecikmeli yaptık, geçen ay oldu, sorumsuz davranışları işleri düştükçe iyi olmaları zoruma gidiyor evet

İkimizde çalışıyoruz ben zaten tek başıma birçok şey yaptım evlendikten sonra çok şükür düzenimizi kurduk maddi hiçbir beklentim yok, onların var o ayrı, ve biz bu kadar sıkıntılarla tek başımıza yaptığımız için herşeyi en ufak birşey bile yapmak onlara karşı zoruma gidiyor
İlk zamanlar çok isterdim iyi olsunlar bi aile kuralım ama yok olmuyor ben çok takılıyorum ya da bilemiyorum

Maddi beklentiniz yok mu? Adamın kızına aldığı telefonda bile gözünüz kalmış bizim düğüne yardım edecekleri yere kızına telefon aldılar yazmışsınız. Konuda baştan sona şunu almadılar, bunu yapmadılar yazıp maddi bir şey beklemiyorum diyosunuz şimdi de. Basbaya size para vermediler diye bilenmişsiniz.

Eşimin oturumundan dolayı düğünü bir sene gecikmeli yaptık, geçen ay oldu, sorumsuz davranışları işleri düştükçe iyi olmaları zoruma gidiyor evet
Sorumsuz davranışları derken? Siz Hollanda'da yaşıyorsunuz diye devamlı gidip gelecekler mi bu insanlar? Tv ekranı kırılmışsa tamir ettirmelerinden bile haberiniz var. TL-€ oranını biliyor musunuz? Emekli insanlar kendi evleri değilse aç geziyorlar. Ne çok söyleniyorsunuz, eşinizle sorununuz yoksa size ne ailesinden? Her gün 5 defa arasalar konuşmak ister misiniz? Onu yapmadılar bunu yapmadılar aramadılar sormadılar ilgilenmediler avucuma çeyrek koymadılar... 18 ay geçmiş üstünden. Sizin aileniz anne babanız yok mu da eşinizinkilere sardınız? Beden, refah seviyesi yüksek medeni ülkede ama kafa taşrada.

Olan olmuş biten bitmiş ısıtıp ısıtıp durmayın aynı konuyu. Bırak zaten uzaktalar oh mis ne güzel niye zorla dert aranıyosun?

Çok özür dilerim 25 yaşında Hollanda’da yaşayan genç bir kadın gibi değil de 72 model Anadol gibisiniz. Profil bilgilerinizin fake olduğunu düşündüm açıkçası çünkü 25 yaşında, yüksek lisansını yapmış, eczacı bir kadının derdinin hâlâ avcunun içine konulan çeyrek olması bana biraz garip geldi. Üstelik üstünden 1,5 yıl geçmiş ve aranızda kilometreler var. Kaynananız nasıl size dert oluyor, anlayabilmiş değilim. Kendi hayatınıza bakın. Geçmişe değil, şimdiye odaklanın.

Sen Hollanda'da buyu, yasa hala boyle seylere takil. Keske koyunuzde kalsaymissiniz. 1.5 sene gecmis hala bunlarin kinini tutmak agir issizlik.

Düğünümüz geçen ay oldu oturumundan dolayı gecikmeli yaptık
resmi olarak 1,5 yıldır evliyiz
1 buçuk yıldır evlisiniz, daha ne düğünü, kınası zaten. Bunlar yapılmış vaktinde. Olan formaliteden, ceyrek verilse ne olur verilmese de ne olur. Yerinizde olsam bunları baştan istemezdim, yapmazdım.
Bunlar için eşle kavga etmemiz çok manasız. Kendinize dert aramayın.

Siz buna takılın işte sizden beklentisi olan insanlara aramadilar, yapmadılar,takmadilar demek belayı üzerinize cagirmaktir.Dikkat edin elinizden kapıp almasınlar....

Hollanda'da yüksek lisans yapmış eczacı biri de kaynanam kınamda avucuma çeyrek koymadı, kayınbabam tv tamir ettirdi bize düğün yapmadı demesin ya. Maddi beklentim yok demişsiniz adamın tv tamiri için 20 milyar ödemesi kızına telefon alması dert olmuş. 20 milyar değil bu arada 20 bin. Bakın bakalım Türkiye'de o yaşta insanların geliri size göre kaç kuruş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…