1,5 ay kaldı ama insan bu kadar yüzsüz olamaz heralde..

Ayyy en sinir oldugum seydir insanlarin baskalarinin kiyafetlerini istemeleri. Tamam cimri bi insan degilim ama bir istersin iki istersin devamli baskalarindan otlanmak nedir ya? Sanki aciktasin giycek biseyin yok. Kendi kiyafetlerin dururken baskalarinin esyasini kullanmak ne demektir ya! Ayni olayi sende yapmissin benim gibi. Bu bizim ilk animizla ilgili. Sen en basindan insanlara yuz verir oyle yaparsan onlarda alisir bu duruma. Keske ilk herseyini vermeseydin al bunu giy falan demeseydin. Seneye dikkat et. En basindan kurallarini koy ki bi daha boyle seyler yasama.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Sen anlatınca dejavu yaşadım birden bende yurtta kalırken böyle bir oda arkadaşım vardı benim dolabımı açar giyinirdi. Bende sinir olurdum ama huzursuzluk olmasın diye birşey demezdim. Bir gün aramızda bir tartışma çıktı ama öyle böyle değil birbirimize gireceğiz neredeyse, olay sakinleşti ben odama çıktım baktım bu yatağın üzerinde oturmuş ders çalışıyor üzerinde BENİM! eşofmanım ve body le :KK20:, gözünün önünde açtım dolabını bana ait olan ne kadar kıyafet varsa hepsini kendi dolabıma attım üzerindekileride çıkarttırdım bağırdım hepsini dolabıma koydum kilitledim, birdaha asla benim kıyafetlerime dokunmaması konusunda ikaz ettim çıktım odadan dışarıya. Bu olay dediğin gibi tatile 1 ay kala oldu.
Birsonraki sene ben kendi anlaştığım 4 arkadaşımla odaya çıktım, çok ta eğlenceli bir sene geçirdik onlarla:KK16:.

Topshoptan çok güzel bir çanta almıştım
Kendim daha hiç kullanmadan yurtta bir kuza vermiştim
Sonra geri almak için defalarca sordum
En son bir arkadaşı vasıtasıyla geri verdi ve kapatmaya yarayan çıtçıtı olduğu gibi yerinden sökülmüştü kenarı tutuyordu
Derisi parçalanmıştı resmen artık nasıl açıp kapadı bilmiyorum
Bir de demiş ki orayı diktirir
Nasıl dikilecek derisi yırtılmış
Bir daha da o çantayı beş on kez taktım ve hiç içine sinmedi soğudum kullanamadım
Çıtçıtı da tamir falan olmadı tabi
Düşündükçe hala deliriyorum
Özellikle kızın rahatlığına
Mahçup olsa bu kadar takmazdım

Hiç sevmediğim şeydir bu kıyafet değşimi....Tavrınızı net koyun böyle durumlarda. Uyuz olursunuz kurdeşen olursunuz hele ayakkabılar. mantar vs olur. Dikkat edin allah aşkına...ben olsam çamaşırlarımı bile ayrı yıkardım herhalde...:KK53::KK53:

Neden en baştan kıyafetlerinizi ayakkabınızı verdiniz ki anlamadım ben hiç sevmem kıyafet alışverişini. Bir de resim çekilmiş benim kıyafetim vardı, yemekhaneye geldi kazağım üstündeydi bu nedir yahu izinsiz dolabını açıp kıyafet almalar baştan sınır koymanız lazımdı. Hiç dolaplarınızı kilitlemiyor musunuz ojeleriniz özel eşyalarınız da dolapta durmuyor mu. Kızın kendi düzleşticisi varmış neden sizinkini kullanıyor. Valla çözüm dolabı her daim kilitlemek düzleştirici, oje filan kesin bir dille kullanılmamasını istemek sanırım direkt söyleyemiyorsunuz bunu. Hayatta ne başkasının kıyafetini giydim ne de istedim, ne de ben verdim ancak kullanmıyorsam artık o zaman veririm kullanır.

benım malım kıymetlıdır dıceksın..kimseye bıse vermıceksın en basından!

seneye böyle alıştır odandakılerı,bu kadar yüzsüz olamasınlar..

sen verdıkce,alıcısı cok olur..

X