1,5 ay kaldı ama insan bu kadar yüzsüz olamaz heralde..

omrumun devrimi aynen varya aynı syei yasadim. hatta arkadaslar gece toplantilari yaparlardi biz digerlerini rahatsiz etmek icin.kapıyı cat diye carparlardi sirf rahatsiz etmek icin.ama sonra birgun elbet elinize duserler

ben olsaydım hiççç canımı sıkmazdım sadece o kızları bi güzel yolardım.

Seneye nemrut bişey olucam gibi duruyor

Senin tavırların tutarsız..önce birdaha kullanmak yok diyorsun..sonra birşey istediklerinde veriyorsun..kesin bir tavrın olmadığı için adamdan saymamışlar..kesin olarak konuş bundan sonra asla paylaşım yok çok kötü olur de..ve birdaha en ufak birşey isterlerse "siz beni anlamadınız heralde size birdaha paylaşım yok" dedim diye sert çık birdaha yanaşmazlar

tabikide oyle seni rahatsiz diyorlarsa sen rahatsiz etmelisin varliginla bu mantiktayim hic bir zaman cekinik kalma kızlar yurdu cok fenadir yasaynlar bilir. ilk once grup olursun sona o grup ikiye bbolunur ve illaki birieri ariza cikarir simarik birileri

Olabilir

En iyisi.

Ben sorun çıkmasın diye uğraştığım için durum bu.

Aynen yaa

Dayansam mı patlasam mı acaba?

Ben olsam çoktan patlamıştım ama aynı odada yüzyüze bakıcaksınız en azından dolabını kilitleyip senden istediklerindede "üzgünüm ben artk kimseyle paylaşmama kararı aldım böyle olmuyor vs" diyebilirsin

Ay okudukça afakanlar bastı beni
ben asla hoşlanmam kıyafetleri herkesin giymesinden. yıkansa da neticede başkasının teri bulaşıyor ne baskasınınkini giyerim ne kendiminkinin giyilmesine izin veririm.

benim de vardı öyle arkadaş müsvetteleri. dolabımı açar makyaj malzemesi düzleştirici falan kullanırlardı izin almak zaten hak getire. kıyafet dısında sorun etmem o eşyaları ama kendilerinin eşyalarına biri dokunsa kıyameti koparırlardı.

seninkiler yüzsüzlükte sınırı aşmış ne yapsan anlamıyorlar. dolabını kilitle vcye giderken bile kilitle git.

Aynen oyle. Simdi bile susmuyolar ay gece gece hic cekilmiyo ya. Isiklar sonsun diye bekliyorum uyku moduna gecmek icin. Insanlik bekliyosun ama yok iste.
Allah hepimize sabir versin konu sahibi arkadasim

Teşekkürler

Teşekkür ederim

Hala bunu mu soruyorsun ? Sende nasıl bir sabır var arkadaşım ? :26:

Bazen çok sabırsızım bazense ölümüm sabırdan olabilir derecede oluyorum

Aynen oyle. Simdi bile susmuyolar ay gece gece hic cekilmiyo ya. Isiklar sonsun diye bekliyorum uyku moduna gecmek icin. Insanlik bekliyosun ama yok iste.
Allah hepimize sabir versin konu sahibi arkadasim

Aminn valla hepimize

Aynen yaa

Dayansam mı patlasam mı acaba?

Patla gitsin yaranacağım zannetme zaten hiç sen benim söylediğimi yap çok ciddiyim .
Bak benim bir arkadaşım vardı hemde yakın arkadaşım , anne babası ayrıydı maddi durumu pek iyi değildi gittik buna mont, ayakkabı aldım ben bir tane de kendime Bot aldım . Sonra aldığımız ayakkabının fermuarı yırtılmış 5 lira verip yaptırmamış , bana dediki senin botu giyeyim ayaklarım üşüyor , iyi dedim giy . Sonra benim o zamanlar erkek arkadaşım ( şimdiki eşim ) 'in aldığı elbiseyide almış ve ben hiç giymemiştim bile . Neyse aradan 6-7 ay geçti vermedi . Sonra ben işten ayrıldım benim yüzüme bakmadı para bitti ya ben tabi iyice sinir oldum bende düzenli olarak geri istedim 2 senenin sonunda aldım tabiki berbat bir halde aldım . Dedim ki ne yapmışsın böyle " kusura bakma geri isteyeceğini bilemediğim için giydim " dedi bana . Ben iki sene boyunca istedim nasıl geri isteyeceğimi bilemedin ayrıca ben sana emanet verdim dedim . Bu versiyon böyle adamı kullanır kullanır sonra kullanılmış mendil gibi atar .

Teşekkürler

Teşekkür ederim

Bazen çok sabırsızım bazense ölümüm sabırdan olabilir derecede oluyorum

İşte bazen ölene kadar sabrettiğin için kotayı doldurup bazende çok sabırsız oluyo olabilirsin :)

Sana stress yaratan birşey için bu kadar sabretmen kendine zarar..aslında sabretmemiş tartışmışsın ama arkadaşların yüzsüzlüğün son noktası tam arsızlar..bunlar ancak çirkefleşmekten anlar gibi

YUUHH yaa
Ben geçen gün dedim
-sevgilimin hediyelerini kullandırtmam diye

Bakalım artık ya

iyi tahammul etmisin bence bundan sonra sana ait bise verme seni kullaniolar resmen sinir seyler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne için bu kadar çileye katlanıyorsun ki?
İyilik mi hayır mı arkadaşlık mı?
Bence tek sorun hayır diyememek.
Ama bunun da zararı sadece sana olur.
Ayrıca kız, dediğin gibi pis çamaşırlıysa bence paylaşmamalısın gerekirse dolabı kitle daha sert ol yani sonuna kadar git.
Sonra neden izin vermişim diye kendini yer bitirirsin.
Ayrıca ayakkabı kıyafet ortak giyme bence doğru değil özellikle de ayakkabı

Cimrilik değil de hoşlanmadığım kimseler bir şeyimi kullanırsa malım daha da kıymetlenir içim acır ya

Son düzenleme:
iyi tahammul etmisin bence bundan sonra sana ait bise verme seni kullaniolar resmen sinir seyler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen ya

Teşekkür ederim

Valla hata senin yanlış anlama durumunun vahimliğini anla diye bu tabiri kullanıyorum "ortada bi'enayi varsa o son demine kadar kullanılır". Üniversitede bu kural çok geçerlidir.

Sen hatalısın çünkü özelin yok. Ayakkabı/kıyafet yahu bu, biz öz ablamla bile çok özel bi'şey olmadıkça dolaplarımızdan kıyafet almıyoruz. Feci hassasım ablam pis mi değil aksine teri bile mis kokar kızın ama biri giydimi huylanıyorum bi'tek benim tenime değsin istiyorum. Kaldı ki ayakkabı mantarı olabilir, ayak kokusu geçecek bi'de elalemin cidden iğrenç:104:

Resmen sömürüyolar seni cırlamanın vakti gelmiş büyük ihtimal arkandan dalga geçiyolardır okadar diyeyim kimse yaa ne iyi kız demez. Ayakkabı isteyebilen bi'insan bariz görgüsüzdür zaten hadi düğün bi'şey olur abiye ayakkabı lazımdır anlarım da yuh yani.

Benim arkadaşım da yurduma yakın kafede üstüne çay döktü diye ilk kez sırf o halde gitmesin diye "gel ben sana kıyafet vereyim yarın getirirsin" demiş bulundum. Hanımefendi dolaptan etiketi üstünde kotumu seçti onun tarzıymış (bildiğin düz kot yani ben ağzımı açamadan soyunmaya başladı) üstü de kendi seçti. Tam iki gün gelmedi o kıyafetler ben de perşembeleri eve geliyorum kıyafetleri eve getiriyorum yurtta mahvediyolar yıkarken diye... "Getirir misin yıkatıcam" dedim yaaa canım yarın da giysem onları dedi Ayrıntı olarak o getirmediği günler full onları giydiği için getiremedi. Hani al senin olsun desem direk alacak istedim diye bozuldu bi'de... Bi'gün konu açıldığında "hıı evet senin malın kıymetli biz hep ortak giyeriz arkadaşlarla" demişti çok alakasız bi'yerde

Biraz özeliniz olsun gerçekten çok sevseniz bile arkadaşınızı sınırlarınız olsun. Dolabını da kitle ve güzel bi'konuşma yap bence arsızlığa vurmuşlar artık yazık ailen alıyo okadar milletin kızı eskitiyo.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…