09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

elmişim sen niye doğurdum doğurucam diyosun anlamadım.daha çok erken ..6 hafta var lann...bırak kalsın daha içerde,kilo alsın biraz..ne kadar kalırsa o kadar iyi...erken doğum iyi bişey değil ki..
doktorun ne dedi dün?
selam kontes bu arada...

İnşallah, cok merak ediyorum neye benzeyecek, sacları gözleri elleri nasıl olacak diye. Artık merak furyasındayım yani.
benim kız aynı ben eheheh

kaynanam gilde aynı ogullarına benzetmeye çalışsalarda eltim onlar odadayken bir geldi bu kız aynı anası diyerek teshisi bir kodu pir kodu eghehehe

İçimden öyle geciyor biliyor musun, öyle olmasını istediğim icin değil 36 da doğuracakmışım gibi : )

Bir de karnım cok büyük yaa o yüzden de olabilir, kalsın tabi teyzesi iyice büyüsün icerdeee

Herşey yolundaymış, 2400 olmuş, muhtemelen 3600 fln doğar dedi. Yolladı

selam quuu nasılsın ? ogluşun nasıl

benim kız aynı ben eheheh

kaynanam gilde aynı ogullarına benzetmeye çalışsalarda eltim onlar odadayken bir geldi bu kız aynı anası diyerek teshisi bir kodu pir kodu eghehehe
ahahahahha ailelerin bu cabası da beni bitirecek. Ultrasondaki resimlere göre bizimki teyzesine benziyo : ) Megaloman koca delirdi cocuk teyzesinden mi diye : )

Ben 6 ay doğru düzgün uyuduğumu sanmıyorum kızım çok gazlıydı neyse büyüdü bu yılda üni kazandı gidici eşimde hem seviniyor hem üzülüyor baba kız birbirlerini çok seviyorlar darısı sana
İyi mi geliyomuş nar suyu.

Alıştım artık uykusuzluğa nerdeyse iki aydır zombi gibi geziyorum

Ben 6 ay doğru düzgün uyuduğumu sanmıyorum kızım çok gazlıydı neyse büyüdü bu yılda üni kazandı gidici eşimde hem seviniyor hem üzülüyor baba kız birbirlerini çok seviyorlar darısı sana
İyi mi geliyomuş nar suyu.

Alıştım artık uykusuzluğa nerdeyse iki aydır zombi gibi geziyorum

İnşallah abla, ben de o günleri görebilirim

okul açılsın halledilir inşALLAH. alışır. inşALLAH koşa koşa okula gider:)

saol q. 15 gün bişey değil tabi. bunada şükürler olsun. odaları kurşun kaplı düşün.
tşk ederim ilgin için

maşallah biz de üniversiteye gittiği günleri görücez mi acaba ?
bir tane mi çocuğunuz var

Elmym nasılsın? Sana benim açımdan güzel bir haberle geldim. Bu sabah adet oldum çok sükür. InşaAllah en azından bedensel olarak herşez yolunda ki lohusalık kanamamdan 30 gün sonra geldi.
Günaydın cnm hoşgeldin

hoşbuldum
off yeni babet giydim bugün ayaklarımı vurdu acıyoooooo
Off en nefret ettiğim acı : ) yarın da giyemezsin onuuu
size kızımla benim resmimi atayım mııı beni merak eden var mıı
şişkomuyum deyin hele

At bakalımmmm

Elmym nasılsın? Sana benim açımdan güzel bir haberle geldim. Bu sabah adet oldum çok sükür. InşaAllah en azından bedensel olarak herşez yolunda ki lohusalık kanamamdan 30 gün sonra geldi.

Canımmm hoşgeldin, iyiydim senin haberinle daha iyi oldum. Maşallah sana, demek ki vücudun toparlanmaya başladı.

Allah razı olsun canım ♡ inşaAllah evet.. toparlanmaya çalışıyorum. Ama bazen yine ağlayıp içimi bosaltasım geliyor. Dün öyle bi gündü karın ağrılarım hastanede ki gibiydi. O günleri hatırladım... InşaAllah bundan sonra yavaş yavaş herşey güzel olacak. Dualarını bekliyorum. Kimi görsem hepsinden dua diliyorum artık. Ben günahkarım dualarım belki kendim için kabul olmaz. Ama başkasının bana ettiği dua onun günahına sevabına bağlı değil o yüzden herkesten bol bol dua diliyorum ♡
Canımmm hoşgeldin, iyiydim senin haberinle daha iyi oldum. Maşallah sana, demek ki vücudun toparlanmaya başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…