09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

gunaydın hatunlar..

elmişşş anam bu bebiş ne zaman 34 haftalık oldu :-) Zaman nasıl su gibi geçmiş vay anasını yahu

ben de guya daha 2.bebişi düşünecem de yapacamda oohoooo
Kontes yewrum hızla deniz anası moduna gectim : ) bugün yarın doğururum bence ben : )

Bence sen cocuk nasıl yapılır onu unuttun ahahahahha

inşALLAH kazasız belasız atlatır. elminin dediği gibi kanser artık grip gibi.
benim yengemde (dayımın eşi ve amcamın kızı oluyor) bugün atom tedavisi alacak. oda kanser. 3çocuk var bide. atom tedavisinde 3 4 gün kalıyor. hastaneden çıktıktan sonrada 15 gün çocuk yaklaşmaması lazım yanına :KK43: bi çocuk kardeşte biri eltide biri anneannede :KK43::KK43:
küçüğü 1 buçuk yaşında. ağzındada bir sürü yara çıkmış. napacak annesiz onca gün :cry:
Ya artık öyle bir boyuta geldi ki iş yerinde bi arkadaşın 3 yaşındaki kızında var, düşünebiliyo musun, el kadar bebekte

Kontes yewrum hızla deniz anası moduna gectim : ) bugün yarın doğururum bence ben : )

Bence sen cocuk nasıl yapılır onu unuttun ahahahahha
ahahah unuttum haa nasıl oluyordu yea o iş :-)

resimlerini gördüm bir ara ne güzel olmuşsun öyle yaw sen yine iyisin varya ben tam 30 a yakın kilo almıştım yivrum

ahahah unuttum haa nasıl oluyordu yea o iş :-)

resimlerini gördüm bir ara ne güzel olmuşsun öyle yaw sen yine iyisin varya ben tam 30 a yakın kilo almıştım yivrum
Ben sana hatırlatırım ahahahahah

Teşekkür ederim balım benimmmm şişko patatesim ben :)

Sanırım 20 kio ile de ben kapatırım diye düşünüyorum

Slm kızlar kahvaltı yapıyorum ,hepinize huzurlu ve mutlu günler dilerim
Günaydın abla afiye olsun
çok iyi yaaa 20 valla öp başına koy ben baya baya aşmıştım kendimi 49 ile hamile kalıp neredeyse 80 ile doguma girdiydim ohaaa be

Oha kontes ahahahahahha ben de 60 ile hamile kaldım 74 olmuşum sanırım 2 kilo alırım haftaya kadar 78 ile kapatırım diye düşünüyorum

ohaaaa ki ne ohaaaaa benim ficudum çok su toplamıştı off varya o günleri hatırlamak istemiyorum
Ben şişmedim yani ödem anlamında, yoksa kilo bazında öküz gibiyim ahahahahah

Ama artık ayaklarım feci durumda be kontes yere bastıkca puf puf sesler geliyo

gelir elmişim ben yürüyemiyordum artık bacaklarımın arasına yastık koymadan yatamaz pijamamı bile ayakta giyinemezdim çok dehşetti çok

gelir elmişim ben yürüyemiyordum artık bacaklarımın arasına yastık koymadan yatamaz pijamamı bile ayakta giyinemezdim çok dehşetti çok

Aynı durumdayım karnınım altındaki pişiği bile göremiyorum : ( bazen cok üzülüyorum aynaya baktığımda ama sonra karnımdaki bi cakıyo aklım başıma geliyo :)
Elmayra doğumuna az kalmış

ben seni bekar sanıyordum

Bekarım hala :KK48: Ama eski kocamla birlikteyim : )

İnşallah

ah elmiş valla zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun benim kız okula başlıyor ne zaman dogdu ne zaman büyüdü bazen şaşırıyorum

İnşallah

ah elmiş valla zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun benim kız okula başlıyor ne zaman dogdu ne zaman büyüdü bazen şaşırıyorum
O da doğru aslına bakarsan, gecen sene bu zamanlar mal mal tek başıma takılırken simdi hamileyim, kırk yıl düşünsem aklıma gelmez, biri söylese suratına tükürürdüm :KK47:

Allah sağlıklı bebek versin birde anne sütünden önce nar suyu sık ver bebek gazsız oluyormuş yoksa uykusuz geceler seni bekliyor

Allah sağlıklı bebek versin birde anne sütünden önce nar suyu sık ver bebek gazsız oluyormuş yoksa uykusuz geceler seni bekliyor
İyi mi geliyomuş nar suyu.

Alıştım artık uykusuzluğa nerdeyse iki aydır zombi gibi geziyorum

bakıcısı çıktı demiştin sanki. şimdi kim bakıyor :KK51: alışır. zor olur biraz. huzursuzluk çıkarır sonradan alışır :KK51::KK51:

benim kuzeni okula yazdırdık. bakalım ne olacak. sınıfta pasif kalmasından korkuyorum birazda:KK42:
bakıcım devam ediyor hala,bi zahmet yani.beni ortada bırakamazsın dedim..okul açılana kadar gelecek.
alışır mutlaka da beni endişelendiren kısmı uzun saatler olması sadece,yoksa evde sıkılıyor zaten,özledi okulunu...

Off cok üzüldüm, Allah yardımcısı ve yardımcınız olsun inş

Kanser artık grip gibi oldu cok üzücü
sülalede ilk defa çıktı elmiş.amin inşallah.

inşALLAH kazasız belasız atlatır. elminin dediği gibi kanser artık grip gibi.
benim yengemde (dayımın eşi ve amcamın kızı oluyor) bugün atom tedavisi alacak. oda kanser. 3çocuk var bide. atom tedavisinde 3 4 gün kalıyor. hastaneden çıktıktan sonrada 15 gün çocuk yaklaşmaması lazım yanına :KK43: bi çocuk kardeşte biri eltide biri anneannede :KK43::KK43:
küçüğü 1 buçuk yaşında. ağzındada bir sürü yara çıkmış. napacak annesiz onca gün :cry:
asmucum çok üzüldüm,Allah şifa versin,ne kadar zor..atom tedavisini tiroid ameliyatından sorna da yapıyorlar.2 ark. oldu..hastanede bile özel odada alıyor ilacı ve dozuna göre 2 -haftaya kadar odasına bile ,koruyucu kıyafetle giriyor doktorlar bile.astronot kıyafeti gibi olan var ya ondan işte.en az 15 gün kimseye yaklaşmaması gerkli.
bir şekilde oyalanacak artık çocuklar da asmucum..endişe etme..ben iş seyahatine gittiğimde 1 hafta bırakıyordum..idare ederler ..anneleri iyi olsun da yeter ki,15 gün bierşey değil..

X