09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Allah razı olsun canım ♡ inşaAllah evet.. toparlanmaya çalışıyorum. Ama bazen yine ağlayıp içimi bosaltasım geliyor. Dün öyle bi gündü karın ağrılarım hastanede ki gibiydi. O günleri hatırladım... InşaAllah bundan sonra yavaş yavaş herşey güzel olacak. Dualarını bekliyorum. Kimi görsem hepsinden dua diliyorum artık. Ben günahkarım dualarım belki kendim için kabul olmaz. Ama başkasının bana ettiği dua onun günahına sevabına bağlı değil o yüzden herkesten bol bol dua diliyorum ♡
Ağlamak istiyorsan ağla, sakın ama sakın icine atma. Dirayetli durmak zorunda değilsin, acını zamanında yaşayamazsan başka bir yerde başka bir şekilde cıkar.

Nasıl sen günahkarsın efulim ya, en temiz sensin, en büyük acıları ceken de sensin. Bunu kendine yapma.

Ben elbette sana dua ederim, ama kendine haksızlık ediyor olman beni üzüyor.

hızlıresim yükle sitesine gir resmi oraya yükle sonra oranın sana vereceği linki o resim yükleme kısmındaki urlye yapıştır

Günaydın
Birisi cıkarıp bana 20 - 25 bin fln verirse hemen alırım 6 ay izin : )

Biz senin kadar çok kazanmıyoruz demek ki :-)

günaydın..
dün işletmedeydim yoğundum gelemedim pek..doğumdu izindi sarmışsınız kızlar..bak elmişim çaıtr çatır doğuracak inşallah:KK70:
amcam bugün büyük bir beyin ameliyatı olacak,babam da çok endişeli,inşallah sağlıkla çıkar ameliyattan..
bugün müşterileriim geliyor,uğrayamayabilirim kızlar..öpüyorum sizi.

Çok geçmiş olsun Q cum Allah acil şifalar versin

alıntılamadan geçemedim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Yalan mı ama kitapçıdan çok bi milyoncular rağbet görür bizim ülkemizde
Biraz gerçekçi olmak laızm :KK53:

a>

Elmym Allah razı olsun. Bir gün bir günü tutmuyor. Dikiş dikerken gerçekten düsünmüyorum. Ama her an da dikiş dikmiyorum. Inan dini açıdan demiştim ya herşeyi okudum biliyorum. Ama şeytanın işimidir bilmiyorum 'acaba benim yüzümden mi' diye esi veriyor arada bi. Çevremde o kadar insan da duydum ki aynı yada benzer şeyleri yaşayanları. Demek ki diyorum Rabbim bizleri o kadar çok seviyor ki cemnetine koyması için vesileler gönderiyor.

X