09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

demir ilacı da yapar mı acaba? ama bu kadar kanama olunca kaznsızlık tavan yağıyor,kolumu kaldıracak halim yok valla..

Burdaki ispikçi de neler soruyo neler
İyice bıkkınlık getirdi
Valla mahalledeki komşu teyzeler bundan iyidir
Çok açık yazmayayım mikemmel sorularını üye filansa : D
yazsana aman ne bilecek bizim topiği
Aslında Q burda da herkeisn sorumluluğpu var o yüzden 2 gün gelmezse soruluyor
Ama bu sekreter sadece telefon ve işi deliliğe vurdu depresyondyaım deyip deyip gelmiyo
herkes bizim gibi sorumlulıuk sahibi değil işte..biz gebersek de geliyoruz işimize..

Dediğimi duyması sorun değil yüzüne de diyorum yarabbi şükür çekiyo ispikçi ama
Bundan sonra beni takip eder burda bile hep dikizliyo
Çekemem

Pofff atanın bi kız kardeşi olsa fena mı olur
demir ilacı da iYrenc bişi
böyle tatlı sözlere kanmam la ben halime baksan kanıyorum diyorum la ben,oğlumun arkasında doşup duruyorum,kansızım halim yok,sen diyosun kızın olsun..olsa güzel olurdu tabii de ,cıııkkkssss yemedim kuşum

Afedersin ama kabızlık yaptı
cidden mi,bende tam tersi..ama kazbılığın tedavsi var kayısı erik tamamdır..bence tekrar dene çekocum..demir çok öenmli..ilerleyen aylarda halsiz kalırsın çok.

Kuru kayısı ye o zaman tmm mı, bağırsaklarını cok fazla zorlamaman gerekiyor bu dönemde, sonra bağsur olarak sana geri dönebilir
benim kabızlık değil tam tersiydi elmişim,,gebelikte nerdeyse 4 ay devam etti,o da aynı etkiyi yapıyor merak etme

sabah sabah ne bok konularımız var yahu

Yemedin dimi ahahahahahah

Ya ben işin şakasındayım seni kızdırmak hosuma gidiyo

Moktan konularla güne başladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…