09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

elmişim bebekken daha zordu,derdini anlatamdaığı için,şimdi yine büyüdü,bi sıkıntı olsa bakıcıyla anlatır..ama benim için bile zor,bilmdiğin kadını evine sokmak hele çocuğunu emanet etmek..neyse ki annem var,gelir gider kadının yanına..

elmişim sana da tecrübe bunlar ,sen naptın bakıcı işini ,bence şimdiden bakmaya başla..sen evdeyken alışsın..
Annem gelip bakacak, en azından bir yaşına getirene kadar. Kayınvalidenin de kesin dönüş yapma gbi bir durumu var belli değil, ikisi de olmazsa bulucam birini.

Zor olmaz olur mu yaa hırlı mı hırsız mı manyak mı nerden bileceksin, resmen risk alıyorsun.

Annem gelip bakacak, en azından bir yaşına getirene kadar. Kayınvalidenin de kesin dönüş yapma gbi bir durumu var belli değil, ikisi de olmazsa bulucam birini.
aaaa onu bilmiyodum ben..annenin bakacağını yani..iyiymiş o zaman..onun da zorlukları var ama olsun en azından güvenilir birine emanet ediyosun...
çekonun almanyadabirtürkkayınvalide si dönüyor mu ,senin anneyle kapışmasınlar bu sefer de muhahahhhaha

Ya düşündük de quarta 6 aylık cocuğa annemden iyi kim bakabilir ki, kayınvalide dönerse o da bakabilir.

O da kırk fikir sorma, ekimde gelicem diyo 3 ay kalıcam diyo, sonra da kesin dönüş yapıcam diyo

Zor olmaz olur mu yaa hırlı mı hırsız mı manyak mı nerden bileceksin, resmen risk alıyorsun.
işte o yüzden küçük yerin avantajı var....birilerinin tavsiyesi ile görüşüyorsun..referans alıyosun..herkes de birbirini tanıdığı için o işler çok öenmli..ama şu mevsim tüm kadınların kanı kaynadı demek ki,hepsi işten ayrılıyor,az önce 2 ark daha aradı kadın bul diye

ahahahhaha toplu greve mi gittiler

Burda 1500 lira verip bulamıyosun bi de

Ya düşündük de quarta 6 aylık cocuğa annemden iyi kim bakabilir ki, kayınvalide dönerse o da bakabilir.

O da kırk fikir sorma, ekimde gelicem diyo 3 ay kalıcam diyo, sonra da kesin dönüş yapıcam diyo
6 aylık mı?? ücretsiz izin falan mı alacaksın? normalde bebek 3 aylık olunca iznin bitiyor çünkü..
iyiymiş o zaman tatlışım,ama ideali hem bakıcı hem annenin olması..ev işi yemek ,(bebeğin de sizin de) vs çok zaman alıyor ,senin için iyi olur..

ahahahhaha toplu greve mi gittiler

Burda 1500 lira verip bulamıyosun bi de
şimdi şöyle oluyor,kadınlara mecburen iyi davranıyosun,para kılık kıyafet vs ne gerekiyosa sağlıyosun,neticede evladın ona emanet,sonra da eli para ,2 ortam görünce dötü kalkıyor,daha fazlasını istiyor..
orda daha zor bu işler tabi,güven meselesi zor.

Yok almıcam cnm ücretsiz ama heyet raporu alıp 6 aya tamamlarım

Senin böyle seker gibi bi teyze bulman lazım ama zor işte bu iş bildiğin sektör haline geldi

Senin böyle seker gibi bi teyze bulman lazım ama zor işte bu iş bildiğin sektör haline geldi
elmişim işte ilk başta bebekken tonton sevimli teyze istiyor insan,baksın sevsin yedirsin içirsin diye..biraz büyüdükçe bebeklikten çıktıkça,oyun oynayıp bişeyler öğretebilecek,peşinde koşacak,dışarı çıkarabilecek birini arıyorsun..yoksa tonton teyzeler ,yürümeye başlayınca peşinde koşamıyorlar..tv açıp oturuyorlar çocuğu..yeni oynacaklar,tv ipad vs anlamaıoylrar

Off Allah yardımcın olsun valla, bakalım benim başıma neler gelecek

Günaydın
Bugün daha kötü oldum
Yarın sabah doktora gitmeyi düşünüyorum ?

Allah beterini yaşatmasın cek. Biraz naz biraz depresyonla geciricez bu gunleri

Amin

Geçmiş olsun Q
En zor şey birine güvenip çocuk emanet etmek olmalı
Ben şükür anneme yakına taşındım, o bakarım diyo
Anneanne-babaanne ne de olsa torun diye zaten içten bakar diye düşünüyorum

Elmik senin Alamanyadayaşayan1Türkkayınvalide de ne yapacağını bilmiyo

elmişkom biraz işim var görüşürüz sonra
Tamam bitanem kolay gelsin
Günaydın
Bugün daha kötü oldum
Yarın sabah doktora gitmeyi düşünüyorum ?

Elmik senin Alamanyadayaşayan1Türkkayınvalide de ne yapacağını bilmiyo

Off ceko yaaa ben de cok grip olmuştum hatırlıyo musun?

Parolden baska bişi vermiyo maalesef ve evde dinlenmen gerekiyor, rapor mu alsan acaba

Ay inşallah evlendir de gelemez Hiç çekemem onu

Off ceko yaaa ben de cok grip olmuştum hatırlıyo musun?

Parolden baska bişi vermiyo maalesef ve evde dinlenmen gerekiyor, rapor mu alsan acaba

Ay inşallah evlendir de gelemez Hiç çekemem onu

Sekreter yine izinli
Yoksa gelmezdim bugün
Yarın gelmem artık doktora gider yatarım
Pazartesiye iyileşmiş olurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…