09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Tylolhot içerdim eskiden
Şimdi cesaret edemedim
Tam limonu sıktım 1 bardak sıcak su ile içtim akşam biraz iyi gelse de gözüm ve burnum akıyo kulağım nanay

asıl sana geçmiiş olsun çekocum..elmikin dediği gibi ilaç vermezler zaten,evde dinleneceksin başka çaresi yok.
evet çok zor gerçekten de..evladın en önemli varlığını birine bırakıp gidiyosun,burda daha kolay yine,15 dk da evdeyim,annemler yakın bana..yoksa cidden daha da sıkıntılı..
anane babane iyi de onun da sıkıntısı var tabi..bakıcıyı uyarabilrsin,ama anneyi çocuk konusunda uyarmak zor oluyor.bişey diyemiyosun.kendi isteediklerini bakıcıya yaptırmak daha kolay..hem yemek falan yapıyor,sana kolaylık oluyor,çocuk olunca hepsine yetişmek çok zor..
kızlar bu arada,ben yine regli oldum ya.hem de erken oldum..6 gün kadar.kanamam çok fazla üstelik.önceki gün 3 kere değiştirmek zorunda kaldım üstümü,ablamlar vardı bizde de..dün iyiydim..az önce yerimden kalkmamla wc ye koşmam bir oldu..son dakika kurtardım..bir anda boşalıyor ve çok büyük parçalar..biraz iğrenç konu oldu ama sizden başka soramam..acaba düşük falan yapıyor olabilr miyim?

Tylolhot içerdim eskiden
Şimdi cesaret edemedim
Tam limonu sıktım 1 bardak sıcak su ile içtim akşam biraz iyi gelse de gözüm ve burnum akıyo kulağım nanay
aman çeko sakın alma ilaç falan..ilk 3 ayda hele parasetamol asla vermiyorlar..sadece parol içebiliyosun.

Sekreter yine izinli
Yoksa gelmezdim bugün
Yarın gelmem artık doktora gider yatarım
Pazartesiye iyileşmiş olurum inşallah
Hay senin sekretere de başlıcam artık haa sürekli izin sürekli rapor, hamileliğin cilesini bile rahat rahat cekemiyorsun

Sağ ol Q cum yarın gelmem artık

Ama en azından çocuk kendini ifade edebilene kadar güvenilir biri bakmalı
Bakıcı ağzına çarpsa ne olacak, çok tuhaf videolar geliyo aklıma
Seninki büyüdü artık söyler ama bebekken çok daha zor
Sorma bizim yol 1,5 saat gidiş 1,5 saat dönüş
3 saat ölüyo resmen

Olabilir de olmayabilir de Q cum
Belki de pıhtılaşma veya başka bir kadın hastalığı da olabilir
Hemen düşük diyemeyiz
Kadın doğumdan randevu al
Bizim burda bi abla da düzensizlik var deyip ilaç verdiler düzeldi, darısı başına

snaki hamile olan çeko değil de sekreter..

Aynısını ablama dedim
Suç onda değil ama ona bu yüzü verenlerde
Hadi bu yıllık izni de, ondan önce 2 kere 1 er hafta hastayım diye gelmedi sanırsın yatalak..
Hala buna yıllık izin verbeiliyorlar...
Ben olsam izninden düşerim, bi dahakine de her hastalıkta 1 hafta gelmezsen çıkarırım derim yani

orası doğru tabi,kendini ifade edene kadar aklı kalıyor insanın,annem sağolsun hergün geliyodu bize.o videoları izlemiyorum ben Ata doğduğundan beri,paranoyak oluyor insan çok zor.çok şükür geçti gitti o zamanlar.
ben kadın doğuma gittiğimde alttan ultrasonla da baktı tertemiz kist miyon bişey yok dedi..tiroidden dolayı düzenzilik vardı..şimdi ilaç dozu indirmişti işte..ama düzelemedim hala..yarın gideytim olmazsa tekrar,hem tsh da bakarlar yeniden..

Parol de mi almayayım ?
parol alabilrsin ama o da hafif ağrı kesici,baş ağrın varsa flan iyi geliyor.inşallah kulağına vurmaz çeko,çok zor durumda olunca antibiyotik veriyor doktor..burnunu açık tut ki kulağına vurmasın..

bizde izinden düşülüyor çeko,yıllık izin bitince de ücretsiz alabilyorsun..

Bende haberlerde filan görmüştüm özellikle izlemedim

Evet tekrar git, kontrol iyidir hem için rahat eder

ben asıl menapozdan korkuyorum biliyior musunuz..annem 43 yaşında menapoza girdi..
ablam da diyodu genetikmiş bu işler,inşallah biz erken olmayız diye..

bizde izinden düşülüyor çeko,yıllık izin bitince de ücretsiz alabilyorsun..

Aslında Q burda da herkeisn sorumluluğpu var o yüzden 2 gün gelmezse soruluyor
Ama bu sekreter sadece telefon ve işi deliliğe vurdu depresyondyaım deyip deyip gelmiyo

ben asıl menapozdan korkuyorum biliyior musunuz..annem 43 yaşında menapoza girdi..
ablam da diyodu genetikmiş bu işler,inşallah biz erken olmayız diye..
Orası pek belli olmaz ama bence sen ikinci cocuğu da yap aahhahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…