09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Facete bi grup var böyle doğumla bebekle ilgili seylerin konuşulduğu ara ara orayı okuyorum iste yasanmış tecrübe fln ayagına :KK70: Anam bi baktım bizim nick ajhahahahahha soka girdim la melihn resminden tanıdım.

Sonra beni attılar gruptan birine cemkirdim diye :KK48:

Kuruyemiş svediğimdne onları yiyebiliyorum şükür
Ama yımırta filan cıks
Iyyy yumurtadan ben de tiksindim hala da yiyemiyorum.

Hamile olduğumu öğrendiğimde biri bana yumurta ye cok faydalı dedi ben de 4 tane haşlanmış yumurtayı aynı anda yemeye kalktım tiksindim ahahahahha

Her sene 1 tane doğurcan demek :-)

tavşanlar gibi coğalıcam :KK48:

sarıl bana yewrumm,öpüşelim mi:KK37:

banyo yapmaya vakti kalırsa iyi ,ne kayağı :KK70:

tabi tabi oldu görürsem söylerim:KK6:

Öpüşelim ama göbeğimden yanaşamıyorum ahahahahah

Lannn kızımı alır yaparım ben de hem kendimi hem onu yıkarım inşallah

Facete bi grup var böyle doğumla bebekle ilgili seylerin konuşulduğu ara ara orayı okuyorum iste yasanmış tecrübe fln ayagına :KK70: Anam bi baktım bizim nick ajhahahahahha soka girdim la melihn resminden tanıdım.

muhahahha kızım sen hiçbir yerde rahat durmaz mısın :KK67:
o sana demişti zaten böyle bir gurup var gel diye..ne lazımsa ben anlatırım sana şekerim,yaşanmışlıksa al buyur :cool:

Farkında mısın seni bizden başka çekebilen yok :KK53:

muhahahha kızım sen hiçbir yerde rahat durmaz mısın :KK67:
o sana demişti zaten böyle bir gurup var gel diye..ne lazımsa ben anlatırım sana şekerim,yaşanmışlıksa al buyur :cool:
Aa kacırmışım onu hic hatırlamıyorum söylediğini, ne rahat durcam la sacmasapan seyler yazıyolar biri bana insanmısın fln deyince daldım ben de ahahahahah
Yuh : D
Vücut yapanlar gibi 10 tane ye demediler herhalde
Günde 1 tane
Mokunu cıkarmayı seviyorum işte :) yemiyorum o günden beri
Farkında mısın seni bizden başka çekebilen yok :KK53:
Senin bana olan sevgin cok büyük de ondan ahahahahaha

Iyyy yumurtadan ben de tiksindim hala da yiyemiyorum.

Hamile olduğumu öğrendiğimde biri bana yumurta ye cok faydalı dedi ben de 4 tane haşlanmış yumurtayı aynı anda yemeye kalktım tiksindim ahahahahha
tavşanlar gibi coğalıcam :KK48:
evet sen mokunu çıkarıyosun bişeyin ya o yüzden tavsiye verirken miktar belirtiyorum sana :KK48:

Öpüşelim ama göbeğimden yanaşamıyorum ahahahahah

Lannn kızımı alır yaparım ben de hem kendimi hem onu yıkarım inşallah
göbeğini severim senin ben..bişey anltayaım bak,loğusalık cidden saçma ve komik bi dönem yaa..sonradan kendime çok güldüm..hani ben zayıfım ya,doğumdan sonra da çabuk verdim kiloyu..ata 2 aylık yoktu daha,herkes kilo verdin falan diyor ya,ben de eski 36-34 beden pantolonlarımı giymeye çalıştım:KK70:düşünsene daha 1,5 ay olmuş doğuralı şişim bile tam inmemiş..ama nasıl çabalıyorum içne giricem diye,kanter içinde bacakları soktum ama kapanması mümkün değil..oturup ağlamıştım :confused:

[QUOTE="eLmayRa_, post: 36580899, member: 154643"

Lannn kızımı alır yaparım ben de hem kendimi hem onu yıkarım inşallah[/QUOTE]
bu arada herşeyi kızınla yapacağın için,insna bi banyoda rahat kalayım istiyor.banyo tuvalet doğumdan sonraki kurtarıcıların :KK70:

evet sen mokunu çıkarıyosun bişeyin ya o yüzden tavsiye verirken miktar belirtiyorum sana :KK48:

göbeğini severim senin ben..bişey anltayaım bak,loğusalık cidden saçma ve komik bi dönem yaa..sonradan kendime çok güldüm..hani ben zayıfım ya,doğumdan sonra da çabuk verdim kiloyu..ata 2 aylık yoktu daha,herkes kilo verdin falan diyor ya,ben de eski 36-34 beden pantolonlarımı giymeye çalıştım:KK70:düşünsene daha 1,5 ay olmuş doğuralı şişim bile tam inmemiş..ama nasıl çabalıyorum içne giricem diye,kanter içinde bacakları soktum ama kapanması mümkün değil..oturup ağlamıştım :confused:
Ayyy beni çözen ve miktar belirten beynini yerim senin balımmmmmmmmmmmmmm

ahahahahahhaha sen o zayıflıkla oturup ağladıysan ben avizeye ip bağlayıp kendimi asayım bebişim ahhahahaha

bu arada herşeyi kızınla yapacağın için,insna bi banyoda rahat kalayım istiyor.banyo tuvalet doğumdan sonraki kurtarıcıların :KK70:
Saol canım cogzel moral veriyosun ahahahhaha
Yok ben dışlanmışları topluma kazandırmak istiyorum :KK53:

İyi yapıyosun bu bizim Ous gibi kiloyla tüketiyo :)

Sen adi pislik bir yabansın biliyosun dimi :KK48:

Benim güççük ama duygusal ablam varya
Geçen ona gittik
Bi erkek bi kız için ev ayakkabısı almış

Didim sağ ol daha ben bişey almaya başlamadım
Erkendi ama madem içinden geldi 1 tane sarı alsan yeterdi iki cinse de
Diyo ki sen anlamazsın onun anlamı orda :)

X