06 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
herkes aramıza hoşgeldi. ben de üye olalı çok olmadı ama siteyi çok sevdim aradığınız heşeyi bulabiliyosun. herşeyden önemlisi bütün üyeler çok sıcak ve çok tatlıkaydirigubbakcemile5
Cok tesekkürler arkadasim.Iyi paylasimlar icinde oluruz insallah hep beraber,görüsmek üzere.:enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar siteye dün üye olabildim ancak ama uzun süredir takipçisiydim, gerçekten güzel bir site, en güzelide her konu ile ilgili yorumlara ulaşabiliyoruz, iyi vakit geçirmek dileğiyle:lepi:

• Konu Sahibi gunesim07
Mrehaba arkadaşlar.bende yeniyim.Uzun süredir katılmak istiyordum aranıza.umarım brbirimize faydalı oluruz.Sevgiler.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar siteye dün üye olabildim ancak ama uzun süredir takipçisiydim, gerçekten güzel bir site, en güzelide her konu ile ilgili yorumlara ulaşabiliyoruz, iyi vakit geçirmek dileğiyle:lepi:

Merhaba arkadasim.Evet cok güzel ve seviyeli bir site.Eminim iyi vakit gecirecez.Ben Almanyada yasiyorum,egenin incisi Izmirliyim.Benim güzel vatanimi cok özledim.Görüsmek üzre.kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi gunesim07
Mrb. Ben de yeni üyeyim. Hemen üstüme alınıyorum hoşbuldum.

• Konu Sahibi gunesim07
Bu arada Belis Bebe'den mobilya almak isteyen arkadaşlar kesinlikle almayın hata yaparsınız. Demonte olduğundan çok çabuk parçalara ayrılıyor parmaklıklarının vidası düştü ve bebeğimin tırnağını ezdi bilgilerinize

• Konu Sahibi gunesim07
a.s.yeni üye olan arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz çok iyi vakit geçireceğinize eminim.:enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba ben yeni üyeyim 34 yaşında 2 çocuk annesiyim ev hanımıyım bu site her haliyle bana uygun çok güzel her aradığımı bulabiliyorum benden bu kadar görüşmek üzerea.s.

• Konu Sahibi gunesim07
aranızda olmak keyif verici herkes çok şekera.s

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba kızlar esasında ben yeni üye değilim ama aktif olarak yeni üye sayılırım burada olmaktan çok mutluyum

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar.ben de az önce üye oldum-tatlicadiarzu-

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba ben nuran forumunuza yeni katıldım gerçekten çok güzel bir forum tam biz kadınlara göre ben 1963 te doğdum evliyim ve 2 çocuğum var

• Konu Sahibi gunesim07
selam kızlar bende bugün üye oldum umarım burda sorunlarımzl birbirimize destek oluruz

Bende izmirliyim.Üye oldugunuza sevindim .Insallah iyi paylasimlar olur hep beraber. Izmirin neresindensiniz arkadasim.Sevgilerm iyi geceler.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…