04 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
Günaydın arkadaşlar uzun takiplerimden sonra nihayet bende aranızdayım.umarım demiyorum çünkü çok iyiy zaman geçirecegimi biliyorum hepinizi çok çok öpüyorum:)))))))

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkadaslar bende bugün üye oldum.hepinize merhaba.siteyi tanımaya calısıyorum.faydalı olacağına inanıyorum.:lepi:

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldin canım...burada inanılmaz güzel paylaşımlar var...iyi vakit geçirmen dileğiyle:)

• Konu Sahibi gunesim07
tesekkür ederim.aa ne güzel bi arkadas buldum bile:)fransız kaldım aslında:)zamanla öğrenirim..

• Konu Sahibi gunesim07
merabalar bende Ayrose benide kızkardeşim üye yaptı ilkdefa bugün yazıyorum inşallah güzel zaman geçiririz hep beraber

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.hep beraber olmak dileğiyle... hilal.

• Konu Sahibi gunesim07
Ben Tuğçe 22 yaşındayım.Ankara'da yaşıyorum ve öğrenciyim.ilgi alanlarım moda,makyaj,bowling,karting,tuning..siteyi uzun süredir ziyaretçi olarak dolaşıyordum.çok faydalı ve yararlı bilgiler var,bayıldım ve artık üye olayım dedim.umarım beraber eğlenceli vakit geçirebiliriz.

arkadaşlar ayrıca www.ankaratuning.net'in hazırlamış olduğu 8 şubat 14:00te Aries Arena'daki karting buluşmamıza hepinizi beklerim.üye olup buluşmamıza katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için www.ankaratuning.net ben orda olucam katılmak isteyen arkadaşlar bana burdan ya da www.ankaratuning.net'ten ulaşabilirler.Çok eğlenceli geçen karting buluşmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz ve tüm bayanları ister eş ve çocuklarıyla ister yalnız başına bekliyoruz.eski buluşma fotolarımıza bakabilir bilgi edinebilirsiniz.Hem de Ankaralı arkadaşlar için yüzyüze tanışma fırsatı yaratmış oluruz.
Harika bir pazar sizi bekliyor...

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi gunesim07
meraba bayanlar ben bu sitede yeniyim adım ayşe çorlu dan

• Konu Sahibi gunesim07
merhabalar 6 aylık evliyim,bebeğim yok, tokattayım,çalışmıyorum ve evdeyım,bu sıteyı cok sevdım ve aradıgım bı cok seyı buldum,görüşmek üzere herkeze

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba,

Benim adım Derya ve 4,5 yıldır Istanbul'da yaşıyorum.
Almanyada doğudum ve 22 yaşında ailem ile birlikte Türkiyeye geldik.
Annem ve erkek kardeşimle birlikte yaşıyoruz.
Ablam evli oda Istanbulda yaşıyor ve çok tatlı 2 yaşında yeğenim var
Kısmet ise 14 şubat'da nişanlanıyorum :asigim:

Hepinize iyi günler dilerim.

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldin
canım hayırlı olsun iyi paylaşımlarda bulunuruz inş ...

• Konu Sahibi gunesim07

ooo cnım çok güzel bir günde nişanlanıyosun ...allah tamamına erdirsin ....a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhabalar :)Ben Gamze Ankara'da yaşıyorum,nişanlıyım ağustosun ilk haftası evlenmeyi planlıyoruz.Süpper bir site yapanların eline,paylaşımda bulunanların yüreğine sağlık :))))

• Konu Sahibi gunesim07
a.s.biitooşum hoşgeldin ...benim canım ablacım..a.s.Şeniz

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaslar siteye yeni üyeyim .Almanyada yasiyorum, güzel seyler paylasmakumudu ile herkeze selamlar.

• Konu Sahibi gunesim07
Aranıza yenı katıldım kuzenım tavsıyesı uzerıne 14 senelık evliyim 9 yasında bir kızım 5 yaşında bir oğlum var kendımse istemesemde 33 oluyorum,umarım benım kadar sızlerde memnun olursunuz benden :lepi:

• Konu Sahibi gunesim07
selam bayanlar ben yeni üyeyim süper bı paylaşım yari burası nedne daha önce fark etmedim ben:sm_confused:...öpüyorum hepiniziŞeniz kendimi yalnız hissetmek istemiyorum:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…