04 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
hosgeldiniz kadinlar kulubune bugun uye olan zarif hanimlar guzel paylasimlarda bulunmak uzere

• Konu Sahibi gunesim07
Slm arkadaşlar..ben zehra hoşbulduk

• Konu Sahibi gunesim07
umarım güzel zamanlar,güzel paylaşımlar bizlerle olurr :))

• Konu Sahibi gunesim07
Slm ben geldimm kaydirigubbakcemile5 bende aranıza katıldım artık..umarım bu stresli ev hayatı içinde birazda olsa kafa dağıtabileciğimiz,rahatlayabileceğimiz bi ortam bulmuşumdurr:))))şimdiden ii dileklerimlee
:lepi:

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldiniz arkadaşlar aramıza
güzel paylaşımlara a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
gunaydınnnlar herkese ben betül yeni uyeyim ve biraz acemiyim yardimlarinizi beklerim:)

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar kadınlar kulübü bir harika aradığım herşey burda.yeni üyeyim bana yardım edin acemiliğimi atayı-tatlicadiarzu

• Konu Sahibi gunesim07
Hoşgeldiniz arkadaşlar a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
KK ailesine, bugün yeni üye olan bütün hanımlar...
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

• Konu Sahibi gunesim07
yeni arkadaşlar sormak istediğiniz
sorular olursa,bizler buradayız...
sevgiler..

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkadaşlar umarım güzel mutlulukları paylaşırız

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldık bebeğim ve ben su an çalışıyorum ama bebeişim doğunca işe biraz ara vericez auğustos annesiyim şimdilik herşey yolunda görüşmek üzere.................

• Konu Sahibi gunesim07
slm arkadaşlar dream_88 olarak giriyordum ama şifremi unuttum uzun bi süre giremeyince şimdi bu nickle girdim 21 yaşındayım 1 yıl 1 aylık evliliğim var eşim askerde ve 2009 ağustosun 23 de teskere alıcak bebeğim yok çalışmıyorum çok gezerdim eve tıkıldım 1 senedir bunalıma girip girip çıkıom:)) istanbulda oturuyorum aklıma gelen bişi olursa eklerimÇ:))

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldiniz güzel paylaşım olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…