03 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
aranıza yeni katıldım ama forumu uzun zamandır takip ediyordum.bütün arkadaşlara sevgiler.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar,
Bende uzun zamandır forumu takip ediyorum.
Aranızda olduğum için çok mutluyum :)

• Konu Sahibi gunesim07
SeLaM ben de yeniyim.adanadan Seda.rumuz MineL yaptım çünkü 6 haftalık hamileyim.kızım olursa onun adı olcaq bu.Allah herkese nasib eder inş.

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba bende geldimm :) bu siteyi baya sevdim... dertleşicek ve dinlicekler olması çok güsel..

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım hep birlikte keyifli sohbetler ederiz
enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
a.s.
Ben dun uye oldum ancak bugun aktivasyonum tamamlandi..ve ilk mesajimi gonderiyorum..dogrusu cok heyecanliyim..sizlerle keyifli sohbetler edecegimizi umuyorum...oldukca acemiyim su an..yardimlarinizi bekliyorum...ben Amerika'nin kuzeyinden yaziyorum...cok cok uzaklardan yani...yedi aylik evliyim ve esimin isi burada oldugundan 5 ay once buraya geldik...bebis istiyorum ama maalesef uc aydir denememize ragmen henuz olmadi...Allah cumlemize butun isteyen ciftlere saglikli sihhatli hayirli bebisler nasip eder insallah...hasretlik cok zor olsada eminim guzel paylasimlarinizla biraz olsun bu durumu unutacagim...Burada olmaktan cok mutluyum...hepinize kucak dolusu sevgiler....

• Konu Sahibi gunesim07
a.s.
Ben dun uye oldum ancak bugun aktivasyonum tamamlandi..ve ilk mesajimi gonderiyorum..dogrusu cok heyecanliyim..sizlerle keyifli sohbetler edecegimizi umuyorum...oldukca acemiyim su an..yardimlarinizi bekliyorum...ben Amerika'nin kuzeyinden yaziyorum...cok cok uzaklardan yani...yedi aylik evliyim ve esimin isi burada oldugundan 5 ay once buraya geldik...bebis istiyorum ama maalesef uc aydir denememize ragmen henuz olmadi...Allah cumlemize butun isteyen ciftlere saglikli sihhatli hayirli bebisler nasip eder insallah...hasretlik cok zor olsada eminim guzel paylasimlarinizla biraz olsun bu durumu unutacagim...Burada olmaktan cok mutluyum...hepinize kucak dolusu sevgiler....

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. yani daha doğrusu katılmaya çalışıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.fisfisfis banada yardımcı olursanız sevinirim.selamlar

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaslar merhaba ben bugün üye oldum umarımbeni aydınlatırsınız ben geldim cok mutluyum burda olduğum için

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar ben dostinex kullanıyorum aranızda dostinex kullanıp hamile kalan varmı kalınırsa bebege zararı varmı ne olur cevap bekliyorum şimdiden tesekür ederim

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba ben dilek 19 yaşındayım. türk dili ve edebiyatı birinci sınıftayım.. vakit buldukça burada sizinle vakit geçirmek istiyorum...şimdidenn hoşbulduk

• Konu Sahibi gunesim07
slm arkadaşlar.ben tekirdağdan ece.birlikte güzel vakit geçirmek dilegiyle byeeee

• Konu Sahibi gunesim07
.slm herkeze adım burcu 23 yaşındayım 7.30 aylık kızım var bi sorunumuz var ama kızımın kalbinde üfürüm var herkezle tanışmak istiyorum a.s.a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim. Uzun zamandır takip ediyordum ancak yeni üye oldum. Benim gibi yeni arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum. Eminim çok güzel vakit geçireceğiz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…