03 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

aranıza yeni katıldım ama forumu uzun zamandır takip ediyordum.bütün arkadaşlara sevgiler.

Merhaba arkadaşlar,
Bende uzun zamandır forumu takip ediyorum.
Aranızda olduğum için çok mutluyum :)

SeLaM ben de yeniyim.adanadan Seda.rumuz MineL yaptım çünkü 6 haftalık hamileyim.kızım olursa onun adı olcaq bu.Allah herkese nasib eder inş.

merhaba bende geldimm :) bu siteyi baya sevdim... dertleşicek ve dinlicekler olması çok güsel..:eek:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım hep birlikte keyifli sohbetler ederiz
enbuyukkk:

a.s.
Ben dun uye oldum ancak bugun aktivasyonum tamamlandi..ve ilk mesajimi gonderiyorum..dogrusu cok heyecanliyim..sizlerle keyifli sohbetler edecegimizi umuyorum...oldukca acemiyim su an..yardimlarinizi bekliyorum...ben Amerika'nin kuzeyinden yaziyorum...cok cok uzaklardan yani...yedi aylik evliyim ve esimin isi burada oldugundan 5 ay once buraya geldik...bebis istiyorum ama maalesef uc aydir denememize ragmen henuz olmadi...Allah cumlemize butun isteyen ciftlere saglikli sihhatli hayirli bebisler nasip eder insallah...hasretlik cok zor olsada eminim guzel paylasimlarinizla biraz olsun bu durumu unutacagim...Burada olmaktan cok mutluyum...hepinize kucak dolusu sevgiler....

a.s.
Ben dun uye oldum ancak bugun aktivasyonum tamamlandi..ve ilk mesajimi gonderiyorum..dogrusu cok heyecanliyim..sizlerle keyifli sohbetler edecegimizi umuyorum...oldukca acemiyim su an..yardimlarinizi bekliyorum...ben Amerika'nin kuzeyinden yaziyorum...cok cok uzaklardan yani...yedi aylik evliyim ve esimin isi burada oldugundan 5 ay once buraya geldik...bebis istiyorum ama maalesef uc aydir denememize ragmen henuz olmadi...Allah cumlemize butun isteyen ciftlere saglikli sihhatli hayirli bebisler nasip eder insallah...hasretlik cok zor olsada eminim guzel paylasimlarinizla biraz olsun bu durumu unutacagim...Burada olmaktan cok mutluyum...hepinize kucak dolusu sevgiler....

arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. yani daha doğrusu katılmaya çalışıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.fisfisfis banada yardımcı olursanız sevinirim.selamlar

arkadaslar merhaba ben bugün üye oldum umarımbeni aydınlatırsınız ben geldim cok mutluyum burda olduğum için

arkadaşlar ben dostinex kullanıyorum aranızda dostinex kullanıp hamile kalan varmı kalınırsa bebege zararı varmı ne olur cevap bekliyorum şimdiden tesekür ederim

merhaba ben dilek 19 yaşındayım. türk dili ve edebiyatı birinci sınıftayım.. vakit buldukça burada sizinle vakit geçirmek istiyorum...şimdidenn hoşbulduk

slm arkadaşlar.ben tekirdağdan ece.birlikte güzel vakit geçirmek dilegiyle byeeee

.slm herkeze adım burcu 23 yaşındayım 7.30 aylık kızım var bi sorunumuz var ama kızımın kalbinde üfürüm var herkezle tanışmak istiyorum a.s.a.s.

Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim. Uzun zamandır takip ediyordum ancak yeni üye oldum. Benim gibi yeni arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum. Eminim çok güzel vakit geçireceğiz. :)

X