Zonguldak///67

Selaam. Bende Ereğli'de doğdum ve halada Ereğli'de yaşıyorum...

selam size memleketimin güzel insanları.... uzaklardan sevgi gönderiyorum sizlere....:KK3::KK3::KK3::KK3:En Büyük TÜRKİYE

selam kızlar ben de burdayım :80:
ben de Kilimli'liyim, Bölüm'de oturmuştuk, dedemlerin evi hala oradadır.
Madenciler İ.Ö.Okulunda 1. sınıf ve 4. sınıf okumuştum :KK5:
ne zaman gitsem görsem oraları gözlerim dolar.

Kapuz'da denize ben de girerim çok temiz olmasa da güzeldir yine de:KK34:

Merhaba zonguldaklı bayan arkadaşlarım
Ben resim öğretmeniyim 12yıl bekleyişten sonra artık atamam cıkcak gozukuyor.Ben kocaelinde yasıyorum.Tercih konusunda kararsızım tercihlerimde zonguldak var.Sizlere bir danışmak istedim.alaplı nasıl bir ilçe yaşam nasıl pahalımı ev kiraları nasıl ne civarda ulasım nasıl? halkı ve kültürüde merak ediyorum.
Kasımlı Ortaokulu
secebilecegim yerlerden
yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba zonguldaklı bayan arkadaşlarım
Ben resim öğretmeniyim 12yıl bekleyişten sonra artık atamam cıkcak gozukuyor.Ben kocaelinde yasıyorum.Tercih konusunda kararsızım tercihlerimde zonguldak var.Sizlere bir danışmak istedim.alaplı nasıl bir ilçe yaşam nasıl pahalımı ev kiraları nasıl ne civarda ulasım nasıl? halkı ve kültürüde merak ediyorum.
Kasımlı Ortaokulu
secebilecegim yerlerden
yardımcı olursanız sevinirim

ben zonguldaklı degılım ama 9 yıldır zonguldakta yasıyorum alaplı ılcesı denıze kıyısı olan faakt vasat bır yer ama ereğliye cok yakın ve ereglı daha guzel yasanılası bır yer ereglıden ev tutup gıt gel yapabılırsın...ereglı zonguldaktan bıle havalı tam tatıl kasabası havasında ama bır o kadarda pahalı...

mrb arkadaşlar bende zonguldak ereğlide oturuyorum buraya yaklaşık 1,5 yıl oldu tasınalı sohbet edecek bıri bile yok anlıycanız çok sıkıntılı gecıyo zaman :KK43:(

mrb arkadaşlar bende zonguldak ereğlide oturuyorum buraya yaklaşık 1,5 yıl oldu tasınalı sohbet edecek bıri bile yok anlıycanız çok sıkıntılı gecıyo zaman :KK43:(

nerden tasındınız ..calışıyormusunuz...

merhaba arkadaşlar ben de zonguldaklıyım:)ama eskişehirde yasıyorum.tatiller de zonguldaka gidebiliyoruz.eşim de zonguldaklı.ailelerimiz oradalar.bu sene kpss dershanesine gitmek istiyorum öğretmenlik için.ama eskişehir de ya da zonguldak ta belli değil henüz.zonguldakta önerebileceğiniz kpss kursu var mı acaba?

X