Zonguldak///67

arkadaşlar bende antalyada oturuyorum ama ereğliliyim güzel memleketimi çok seviyor çokta özlüyorum çevremde hemşerim olmamasıda beni çok üzüyorr yemeklerini bile çok özlüyorumm heleki mancarııııııııııbu yemeği bilen varmı arkadaslarrr*

arkadaşlar bende antalyada oturuyorum ama ereğliliyim güzel memleketimi çok seviyor çokta özlüyorum çevremde hemşerim olmamasıda beni çok üzüyorr yemeklerini bile çok özlüyorumm heleki mancarııııııııııbu yemeği bilen varmı arkadaslarrr*

evet mısır yarmalı çok güzel oluyor :KK56:

ben zonguldakl dogma buyu degilim ama oraliyim. Yurtdisinda yasiyrm, eregliden..

buralarda hemşerini görmek güzel :nazar:

zonguldakli kizlar ya bu forumu bilmiyorlar yada ugramayi gerek duymuyorlar..

ben 1-2 tane dışında zonguldaklıyla karşılaşmadım :44:

selam kızlar bende zonguldaktanım hayır ben ereğlidenim :KK33: :KK64:

Ben Zonguldak doğumluyum, kendim gibi Zonguldaklıları görmek çok güzel :KK52:Kapuz ilköğretim okulunda okudum, kapuz plajında her sene denize girdim :KK1:

Ben Zonguldak doğumluyum, kendim gibi Zonguldaklıları görmek çok güzel :KK52:Kapuz ilköğretim okulunda okudum, kapuz plajında her sene denize girdim :KK1:

bende kapuza gelin geldim evlendikten sonra canım
plaj sezonu açıldı :)
şimdi nerde oturuyorsun tatlım?

bende kapuza gelin geldim evlendikten sonra canım
plaj sezonu açıldı :)
şimdi nerde oturuyorsun tatlım?

Kapuzun biraz üstü tersanede oturuyorduk..O dönemeçli yokuştan yürüyerek tren yolunun oraya geliyordum, ordanda doğru plaja :)Şimdi Samsundayım ve kapuz plajını çok özledim :KK58:

Kapuzun biraz üstü tersanede oturuyorduk..O dönemeçli yokuştan yürüyerek tren yolunun oraya geliyordum, ordanda doğru plaja :)Şimdi Samsundayım ve kapuz plajını çok özledim :KK58:

:)) geliyormusun memleketine canım
samsuna hiç gitmedim ama orasıda çok güzel burası gibi doğa ve deniz birada.
plaja daha adım atmadım bu sene buranın havalarını bilirsin bir sıcak bir serin :44:
denizimiz çok güzel ama bakım ve temizlik istiyor ilgilenen yok :KK19:
bu sene zonguldak çok sessiz festivalde yapmadılar. özlediğin başka yerler olursa anlatırım sana :)) :KK34:

X