Zonguldak///67

ben varım canım ereğlide oturuyorum ama.sen de mi zonguldaklısın

Bn Zonguldak Merkezdenim Canim Nasil Olduda Bn Seni Farkedemedim Yaaa Ama Şuan Ist Oturuyom Sendebirkez Mutlaka Zonguldağa Gidiyorum Ama Çok Sevindim Topraklarimi Tanidim

Bende Zonguldak ta doğdum büyüdüm, Çelikel liyim, evimiz merkezdeki PTT binasının arkasındaydı. Üniv. kazanınca babam da TTK dan emekli olmuştu İzmir e yerleştik 95'te. Şimdi İzmir de yaşıyorum...

ben de zonguldak merkezde doğdum ve büyüdüm.. ve senede birkez mutlaka giderim ailem hala orda yaşıyo

ben zonguldaklı deilim ama ereglıde oturuyorum arkadaşlar:1yes2:

arkadaslar ben izmirliyim ama esim ereglili. o yuzden sık sık gideriz eregliye. bayramda da ordaydık. eregli coook guzel bir yer. insanlari da harika.

bende ereğlide yaşıyorum.. kızlar hani bi gün toplansak diyorum ne güzel olur du..

merhabalar bende zonguldaklıyım.çocukluğum gençliğimin ilk yıllarım orda geçti.ama artık yılda bir iki defa gidebiliyorum sadece.ama gönlüm her zaman zonguldakta :)kilimlide gelikte çoook özledim ya oraları :KK43:

ben zonguldaklı değilim de liseyi orda okudum :) zaal'da

baya çoğaldık kızlar k k da hadi gayret:))

ben zonguldaklı diilim ama eşim devrekli

e bende artık koca köylü sayılırım :)

Ben de Zonguldak'lıyım.Ama şimdi Bursa'da yaşıyorum maalesef.Liseyi Çelikel'de okudum.Ailem Zong'ta yaşadığı için yazın ve bayramlarda gidebiliyorum.Ama çok özlüyorum memleketimi çooookkkk.Denizini,yeşilini,herşeyiniiiiii

slm arkadaslar bende devrekliyim ama Almanyada yasiyorum

Hepinizde uzaktasınız arkadaslar bi tek ben mi varım merkezde

canım merkezde nerde oturuyosun?Biz yani annemler üniversiteye yakın oturuyolar on katlılar var balki bilirsin.Benim 20 yılım orda geçti ey gidi memleketim.Ama yazın gelecem acısını çıkaracam bi ay

X