Zonguldak///67

Bende Zonguldak ta doğdum büyüdüm, Çelikel liyim, evimiz merkezdeki PTT binasının arkasındaydı. Üniv. kazanınca babam da TTK dan emekli olmuştu İzmir e yerleştik 95'te. Şimdi İzmir de yaşıyorum...

bende zonguldaklıyım ve çelikel mezunuyum

Kızlar merhaba,
nerelerdesiniz
çelikel mezunu olduğıunu söyleyen bir kaç arkadaş vardı...kaç mezunusunuz acaba?

valla ben biraz küçük kaldım galiba ben mehmet çelikel anadolu lisesi 2003 mezunuyum ama anladığım kadarıyla diğer arkadaslar benden daha eski

merhabalar bende zonguldaklıyım.çocukluğum gençliğimin ilk yıllarım orda geçti.ama artık yılda bir iki defa gidebiliyorum sadece.ama gönlüm her zaman zonguldakta :)kilimlide gelikte çoook özledim ya oraları :KK43:

ben zonguldak kilimlide oturuyorum celikel mezunuyum .devrekte myo okudum sevgilim devrekli ve 2010 temmuzda devrekte. işim geregi haftada 2 gün ereğliye 1 gün bartına gidiyorum sitede kalabalığız süper buralardan birileri olması cok güzel

galiba sitede benden baska zonguldaklı kalmamış :uhm: nie kimse yazmıo ki

nln_kyl bende bir zamanlar sitede oturuyordum atatürk lisesinin hemen yanında şimdi bartındayım

bende bugün bartındydım pazartesi günleri bartına geliyorum ama zonguldakta oturuyorum

Merhaba zonguldaklılar
bende dogma büyüme zonguldaklıyım evlendim yine gitmedim bu memleketen çok seviyorum burayı deniz yeşillik herşey bir arada

merhabalar hemşerilerim ben de zonguldakta doğdum büyüdüm
hepinizi sevgiyle selamlıyoruuuum

merhabalarrr ben de zonguldaklıyımmm ama eskişhirde yasıyorum.yıllık izinde yine zong.ta olacağım inşallh

selamlarrrr.ben nasıl görmedim bu topiği yaaaaaaaaa.bende zonguldaklıyım..sakaryada yaşıyorum ablam akrabalarım hep orda merkezdeyizz..kimsecikler yokmuuuuuuuuu

bende bartinliyim arkadslar.kımse yok sanırım bartından burda bende yakınım sıze zonguldak ne kı demı bir saatte ordayım:)hayırlı ramazanlar hepınıze

slmm

zonguldaklı pek kimse yok galiba

bende merkezdenim...

merhabalar ereglide yaşayan kk üyelerıyle tanısmak ıcıcn baana özelden yada buraya mesaj yazın bayramdan sonra toplanalım ve tanısalım olurmu kaydirigubbakcemile5

merhaba hemşerilerim :)
zonguldak merkez ve filyos civarlarında günlük eşyalı daire kiralayan var mı acaba kaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşlar bende zonguldak merkez:lepi:

X