Gebeliğe Hazırlık Yumurta kalitesi için neler yapılabilir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar,
Adetimin 17. Günü 0.38 çıkan progesteron testim adetimin 21. Günü 1.62 çıkmıştı biliyosunuz çok moralim bozulmuştu. Ama benim yumurtlamam ovulasyon testinde 20. Gün yakalamıştım. Bu sebeple ovulasyondan 8 gün sonra bugün yani 28. Gününde tekrar progesteron testi yaptırdım ve 12.89 çıktı. Şimdi yumurtam çatlamış mı oluyo acaba iyice kafam karıştı 😳

Selam kızlar,
Adetimin 17. Günü 0.38 çıkan progesteron testim adetimin 21. Günü 1.62 çıkmıştı biliyosunuz çok moralim bozulmuştu. Ama benim yumurtlamam ovulasyon testinde 20. Gün yakalamıştım. Bu sebeple ovulasyondan 8 gün sonra bugün yani 28. Gününde tekrar progesteron testi yaptırdım ve 12.89 çıktı. Şimdi yumurtam çatlamış mı oluyo acaba iyice kafam karıştı 😳

Kırmızı pancar renginden dolayı güçlü bir antioksidan.
Resrevatrol diye bir vitamin varmış içinde bunu ookumustum daha önce

Duyar kastiginiz için. İnsanlar gülmeye eğlenmeye geliyor biseyleri dramatize etmeniz çok boş
Kimse kimseyi kucumseyerek eğlenemez, heleki ucu dine dokunursa kişiyi tehlikeye atar. Lokman suresi 6. Ayet mealini yazayim daha anlasilir olacak İnşâAllâh; 'bayağı insanlardan kimi de vardır ki, Allah yolundan bilmeyerek sapıtmak ve onu eğlence yerine tutmak için lâf eğlencesi satın alır, işte bunlara muhin bir azap vardir'.
Arap kelimesinde genelleme var, yani peygamber efendimize dokunuyor. Uyarmam bundandir.
Ayrica ben arkadasin manasini bilmeden paylastigini dusundum ve uyardim.
Anladiginizi umuyorum...

Niye durumuma kızgın ifade attın diye kızıyor bana . dövüyor beni :KK43:
Gel yamacima sen.Dolanma ayak altinda.😁Gecen biride beni dövmüş haberim bile olmadi.2hfta once birine yazdigim yorumu kendi Ustune alinip,kendimde hemcimsime saldirip yerin dibine sokma hakki buldugumu yazmis.hicde ona yazmadim halbuki.Simdi uslu kiz olup ewimden sövüp sayiyom 😬🤪duymadilarmi okumadilarmi iyi oluyo.

X