Gebeliğe Hazırlık Yumurta kalitesi için neler yapılabilir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Melek0661

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
563
307
34
Arkadaşlar yumurtalık kalitesini artırmak için neler yapılabilir ovulasyon testi yapıyorum yumurta kalitesi nasıl artırılır cylo provagana kullanıyorum rahim küçüklüğü için lh testi yapmaya başladım önerileriniz nelerdir ve sizler neler yaptınız gebe kalabilmek için ovulasyon testi ile nasıl gebe kaldınız ve yumurta kalitesini artırmak için neler yediniz içtiniz bilgilendirirmisiniz

Arkadaşlar yumurtalık kalitesini artırmak için neler yapılabilir ovulasyon testi yapıyorum yumurta kalitesi nasıl artırılır cylo provagana kullanıyorum rahim küçüklüğü için lh testi yapmaya başladım önerileriniz nelerdir ve sizler neler yaptınız gebe kalabilmek için ovulasyon testi ile nasıl gebe kaldınız ve yumurta kalitesini artırmak için neler yediniz içtiniz bilgilendirirmisiniz
Cyclo rahim küçüklüğüne nasıl etki ediyormuş. Bana kist için verdi doktor. Çok dokundu bana adetten on gün önce falan kasılmalar adet sancısı başladı resmen 20 gün adet sancısı çektim. Sonra adeti geciktirdi 10 gün kadar.

7844D665-F4DD-47E3-A1FD-CC72E15FC0BC.jpeg
Selam kızlar ya ben kafayı yicem. Tam pozitif olmadan bugun silikleşmeye başladı

Cyclo rahim küçüklüğüne nasıl etki ediyormuş. Bana kist için verdi doktor. Çok dokundu bana adetten on gün önce falan kasılmalar adet sancısı başladı resmen 20 gün adet sancısı çektim. Sonra adeti geciktirdi 10 gün kadar.
Bilemiyorum Dr öyle söyledi rahim anormalisi yazıyor kutu prospektusunde sizde farklı belirtiler olmuş bende sancı olmadı fakat uykusuzluk yaptı

Selam kızlar,

Bugun dahil ovulasyon testimEki Görüntüle 2739969
Bende senin gibiyim ne zaman yumurtlayacagiz bakalım bekleyelim inşallah yumurtalariz tavuklara bazen o kadar çok özeniyorum ki her gün yumurta bırakıyorlar keşke bizde öyle olsaydık bekle babam bekle inşallah yumurtalariz😁

Bence 3 gün boyunca gün aşırı ilişkiye gir yada uyumadan önce oluşmuş yumurtan senin diğer testlere bakınca anladım olayı ilişkiye girinceye birkaç saat yıkanma sakın şansın var yakalamissin yarında yap siliklesirse çatlamış demektir değerlendir derim ayaklarini dik havaya kalçanın altına yüksek yastık koy koltuk yastığı gibi öyle gir ilişkiye darısı bana inşallah bende yakalarım umarım senin adına çok sevindim tatlım

X