YÜKSEK KREDİ NASIL CEKİLEBİLİR

serayy2112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
12
2
25
Merhaba araç almak istiyorum asgari ve prim ile çalışıyorum en yüksek kredi nasıl alabilirim yada hangi bankalar verir destek olur musunuz

En uygun faizli krediyi şimdiye kadar hiç çalışmadığınız bankalar verir. En yüksek meblağı kim verir bilemedim. Hangi kredi uygulamasına bakabilirsiniz. Ben bir kere kredi kartimin 7 bin liralık borcunu tek seferde yatırdım. O günden sonra yüksek meblağ bir kredi tanımlandı bana kartımın bankası. Başka bir banka küçük bir kediye dahi onay vermedi aynı zamanlarda.

aynı soruyu ben de merak ediyorum
ben de 50/60 bin civarı bir tüketici kredisi çekmek istiyorum online uygulamalarda 20 bine ve çekiliyor
acaba şubeye gitsem değişir mi ?
maaş hesabım Halk bank orası ya da ziraatte düşük faizli kredi alabilir miyim acaba ?
tüm borçlarımı tek yerde birleştirmek istiyorum düşük faizli krediyle.
Halkbank hesabımda bir miktar para var, 40 bin filan bunun bir önemi olur mu ?

aynı soruyu ben de merak ediyorum
ben de 50/60 bin civarı bir tüketici kredisi çekmek istiyorum online uygulamalarda 20 bine ve çekiliyor
acaba şubeye gitsem değişir mi ?
maaş hesabım Halk bank orası ya da ziraatte düşük faizli kredi alabilir miyim acaba ?
tüm borçlarımı tek yerde birleştirmek istiyorum düşük faizli krediyle.
Halkbank hesabımda bir miktar para var, 40 bin filan bunun bir önemi olur mu ?
Kredi çekmek yerine kredi kartı limitini yukselt oradan taksitli nakit avans cekin. 1.36 faizi

Kredi çekmek yerine kredi kartı limitini yukselt oradan taksitli nakit avans cekin. 1.36 faizi
kredi kartı limitim 20 bin 🤦🏻‍♀️
50 bine yükseltmezler ki yoksa çok mantıklı.
biri de yapikrediye git kart al demişti geçenlerde o da olabilir
çok mantıklı bir öneri ben unutmuştum
zaten 12 aylık bir ödeme planı düşünmüştüm teşekkür ederim

kredi kartı limitim 20 bin 🤦🏻‍♀️
50 bine yükseltmezler ki yoksa çok mantıklı.
biri de yapikrediye git kart al demişti geçenlerde o da olabilir
çok mantıklı bir öneri ben unutmuştum
zaten 12 aylık bir ödeme planı düşünmüştüm teşekkür ederim
Yukseltirler. Benim yarım maaş part tıme çalıştıgım işin. Yani 8000 tl. Kart limitlerimin toplamı 140 bin.
Eksi hesaplarımın bakiyesi 80 bin

Merhaba araç almak istiyorum asgari ve prim ile çalışıyorum en yüksek kredi nasıl alabilirim yada hangi bankalar verir destek olur musunuz
Çok yüksek maaşın da olsa bankaların araç alırken bir sınırı var. 400 bine kadar, 400 bin ve 800 bin arası ve 800 bin üstü olarak ayrılıyor. Örneğin 400-800 bin arası araca %50 peşin %50 kredi yapmak durumundasınız. Maksimum %50 kredi yani. İnternette sıfır ve ikinci el kredi oranları listesi mevcut. Maksimum 36 ay vade veriliyor. Bankadan bankaya değişmiyor, son çıkan düzenleme bu şekilde hepsi aynı veriyor.

benim findeks puanım 1400 bu kartı bile vermiyorlardı bana 🥺
promosyon vs için ikinci kez başvurdum verdiler
Benim de 1100 😄 yüzkarasıyım geçen gün kredi çektim. Başka bankalara internetten kart başvurusunda bulunun. Mesela akbank suan işk müşterilerine 10 bin faizsiz kredi veriyor. Mobilini ündirip yarım saatte müşterisi oluyosunuz

Benim de 1100 😄 yüzkarasıyım geçen gün kredi çektim. Başka bankalara internetten kart başvurusunda bulunun. Mesela akbank suan işk müşterilerine 10 bin faizsiz kredi veriyor. Mobilini ündirip yarım saatte müşterisi oluyosunuz
nereden ne kadar çektiniz ?
ben akbanki biliyodum hatta Garanti ve yapikredi de var 10 bin faizsiz yeni müşteri vs
ama hedefim butun borçları tek yerde toplamak.
bankaya gidip mi yüksek miktar cekebildim ben sanıyordum ki mobilde cekemeyince olmuyor 🤦🏻‍♀️

nereden ne kadar çektiniz ?
ben akbanki biliyodum hatta Garanti ve yapikredi de var 10 bin faizsiz yeni müşteri vs
ama hedefim butun borçları tek yerde toplamak.
bankaya gidip mi yüksek miktar cekebildim ben sanıyordum ki mobilde cekemeyince olmuyor 🤦🏻‍♀️
Bizim eşim ile toplamda 12 adet kredimiz var. En yuksegi 120 bin tl.
Bence en basitinden finansbank veya akbank müşterisi olun mobilden. Sonra kredi basvurusu yapın limitinizi görmüş olursunuz. İkisi de kolay kredi veriyorlar çünkü

Bizim eşim ile toplamda 12 adet kredimiz var. En yuksegi 120 bin tl.
Bence en basitinden finansbank veya akbank müşterisi olun mobilden. Sonra kredi basvurusu yapın limitinizi görmüş olursunuz. İkisi de kolay kredi veriyorlar çünkü
finansın çok eski musterisiyim yillardir kullanmıyorum geçen bir bakayım 2,40 mi ne öyle bir faizden kredi verdi 😒
ben düşük faizden almak istiyorum o yüzden maaş aldığım halkbanka gideyim yarın dedim

ona da başvurdum ama 20 yi 50 yaparlar mı bilmem ,
ben olsam yapmam cunku:KK53: taksitli nakit avans en çok kaç taksit oluyor, benim hedefim 1 yıllık ödeme planı
Mobilden hemen cvp geliyor aslında. Evet en cok 12 taksit yapıyor. Mesela ben gecen ay mıbilden denizbank indirdim. Kredi kartına online başvurdum. Sanal kart olusturum ertesi gün 50 bin 12 ay çektim 👍

X