NASIL İSTİFA EDECEĞİM?

Neden yırtıp atsınlar allah aşkına? Silah zoruyla mı tutuyorlar sizi?
Haklarini vermemek is cikisini baska bir koddan yapmak icin :) .İstifa mektubunu elden alip sonra calisana sen 3 gun gelme biz islemlerini yapalim diyip .3 gun sonra ise 3 gun gelmedigi icin tazminatsiz kovulan saflarda sizin gibi dusunuyor 😂sonra diyorlarki ama ben istifami bildirdim mahkemede diyor ki kanitla ama aaa kagit ortada yok 🤷🏻‍♀️😂😂😂😂

Haklarini vermemek is cikisini baska bir koddan yapmak icin :) .İstifa mektubunu elden alip sonra calisana sen 3 gun gelme biz islemlerini yapalim diyip .3 gun sonra ise 3 gun gelmedigi icin tazminatsiz kovulan saflarda sizin gibi dusunuyor 😂sonra diyorlarki ama ben istifami bildirdim mahkemede diyor ki kanitla ama aaa kagit ortada yok 🤷🏻‍♀️😂😂😂😂
Zaten yeni girmiş işe, tazminat hak edişi yok ki.
Ayrıca ihbar süresini doldurana kadar çalışması gerektiğini bilmeyecek kadar "saf” değildir sanırım.

Zaten yeni girmiş işe, tazminat hak edişi yok ki.
Ayrıca ihbar süresini doldurana kadar çalışması gerektiğini bilmeyecek kadar "saf” değildir sanırım.
Konu sahibi internetten bir dilekce ornegi bile yazamiyor farkindaysaniz .

Ayrica ihbar suresinden once ayrılırsa kendisinden maas talep edilebilir .bu yuzden dilekceler ya iki tane yazilip karsi taraftaki muhattaba bir ornegi imzalatilir veya mail ile gonderilip mail saklanir ki karşı taraf bana istifasini bildirmedi demesin .

X