Yavru kedi, çok acil bakar mısınız

allahım konu evcil hayvan bölümüne taşınmış şaka gibi.
ne zaman kaybettiniz insanlığınızı ya?

1/4 oranında sütü suyla karıştırıp verebilirsiniz. Ancak o şekilde sinidirirler. Kızınızın güzel yüreğinden öpüyorum.

Uyandır yedir

Tekrar uyur o sıkıntı değil ama açlıktan bayılabilir

Yalayarak yiyebilir biraz da teşvik isteyebilir yani tabağa koydum yemedi demeyin

Süt öldürür sakın vermeyin yazıyor internette. Parazit ve ishal yapar yazıyor. Yanlış bir şey yapmak istemedim emin olmadan.
Çok dogru diyor internet. Sütteki laktoz kedilere zarar verir. 1e1 oranında sulandırıp verin sütü. Yani bir ölçek süte bir ölçek su.
Sabaha bir şey kalmamis, endişelenmeyin.. umarım ömürlük olur yuvası sizde

Arkadaşlar çok açmış bu yavru, inanılmaz iştahla yedi mamayı. Küçük kaba su koymuştuk hiç uğraştırmadsn kendiliğinden içti. Canlandı resmen kızımın üstünde geziyor şu an. Yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.
Şikayet edenlere de el insaf diyorum sadece. Ömrümde hayvana dokunmadım, bundan ala dert mi olur ben ne bileyim nasıl bakılır kediye.

Arkadaşlar çok açmış bu yavru, inanılmaz iştahla yedi mamayı. Küçük kaba su koymuştuk hiç uğraştırmadsn kendiliğinden içti. Canlandı resmen kızımın üstünde geziyor şu an. Yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.
Şikayet edenlere de el insaf diyorum sadece. Ömrümde hayvana dokunmadım, bundan ala dert mi olur ben ne bileyim nasıl bakılır kediye.
Biraz kendine gelsin bahce gibi yer varsa orda da bakarsıniz evde istemezseniz ama bi evcil cocuklar icinde çok iyi oluyor inş. Bebeginiz olur 🤗

Ya çok sevindim.Gözlerim doldu valla..

Çok sevindim

Yine kusabilir korkmayın çok yemiş olabilir

Zaten birazdan ağırlık çöker uyur

Ama marketten kum alın dememişiz 😆😩

Çişi kakası gelir toprak ya da bahçede oyun parkı kumu vs varsa o da olur küçük bir kutuya koyun girebileceği büyüklükte

Gösterin yani ayaklarını kuma sürtüp orada kazma hareketi yaptırın öğrenir

Gece de muhtemelen yanınıza gelmek ister mutlaka sıcak olmalı hani hep sokakta, evde üşümez yaz günü gibi gelir ama üşüyorlar

Bizim koca kedi bile üşüyor evde

Bdv konusu olmadığı için biri şikayet etmiştir. Şu an için yapılan hoş gelmedi bana. Bir can hakkında konuşuluyor çünkü
Pes!!!O şikayet edenlere öyle şeyler geçiriyorum ki içimden!Dert bizim ülkemizde özellikle kadınlarda kv,görümceden ibaret sanırım!Yazıklar olsun diyorum onlara.! Esra Esra

Ufak kedilee cislerini anneleri yalamadan yapamiyorlar. Islak pamukla uyarin ki cis yapsin.

Ne yedirilir pek bilmiyorum ama benim kv cok kedi buyuttu sut verdigini hic gormedim. Yas mama olabilir en ufak kediler icin jel icinde mamalar satiliyor alabilirsiniz.

Veyahut cevrenizde bebegi olan varsa bebeklerin ictigi formul mama da verebilirsiniz simdilik sadece bu gecelik.

Çok sevindim

Yine kusabilir korkmayın çok yemiş olabilir

Zaten birazdan ağırlık çöker uyur

Ama marketten kum alın dememişiz 😆😩

Çişi kakası gelir toprak ya da bahçede oyun parkı kumu vs varsa o da olur küçük bir kutuya koyun girebileceği büyüklükte

Gösterin yani ayaklarını kuma sürtüp orada kazma hareketi yaptırın öğrenir

Gece de muhtemelen yanınıza gelmek ister mutlaka sıcak olmalı hani hep sokakta, evde üşümez yaz günü gibi gelir ama üşüyorlar

Bizim koca kedi bile üşüyor evde
Kumu niye söylemediniz gerçekten😂😂😂
Bir arkadaşımı aradım onun kedisi var, kum getiririm ben dedi onu bekliyorum.
Yavru çok iyi bu arada, evin altını üstüne getiriyor durduramıyoruz😂

Ufak kedilee cislerini anneleri yalamadan yapamiyorlar. Islak pamukla uyarin ki cis yapsin.

Ne yedirilir pek bilmiyorum ama benim kv cok kedi buyuttu sut verdigini hic gormedim. Yas mama olabilir en ufak kediler icin jel icinde mamalar satiliyor alabilirsiniz.

Veyahut cevrenizde bebegi olan varsa bebeklerin ictigi formul mama da verebilirsiniz simdilik sadece bu gecelik.
O kadar kücük degil canim kuma kendi yapar zaten 😍❤️

@Idrakyollariiltihabi
@KudrAlobar
cilek.yagmuru cilek.yagmuru

Bu konuda spesifik ve doğru bilgileriniz, tecrübeleriniz olduğunu hatırlıyorum. Yardımcı olabilirsiniz diye etiketledim.

Ben çok minik bebek bakmadım hiç ama bebişin fotolarını gördüm de çok küçük değilmiş. Mama da yemiş zaten :)

Açlıktan halsiz düşmüş olabilir ama sokaktan geldiği için paraziti de olabilir Esra Esra . Tekrar kusarsa panik yapmayın yani. Mamayı birden değil de azar azar vermeniz daha iyi olur.
Umarım hemen kavuşur sağlığına. Belki de evinizin yeni üyesi olur :KK68:

Kumu niye söylemediniz gerçekten😂😂😂
Bir arkadaşımı aradım onun kedisi var, kum getiririm ben dedi onu bekliyorum.
Yavru çok iyi bu arada, evin altını üstüne getiriyor durduramıyoruz😂
Çok korkuttun ilk. Cok sevindim şimdi ya sizden de Allah razı olsun.
Belki açlıktan ölecekti kedicik.
Iyi insanlar olduğumuz müddetçe bu dünya dönmeye devam eder

Çok korkuttun ilk. Cok sevindim şimdi ya sizden de Allah razı olsun.
Belki açlıktan ölecekti kedicik.
Iyi insanlar olduğumuz müddetçe bu dünya dönmeye devam eder
Ben nasıl korktum bir bilseniz.
Hayvanlardan çok korkarım, bugüne kadar bir tek hayvana dokunmuş değilim. Ama kızım gelip öyle anlatınca al getir dedim kıyamadım
hele görünce o halini ne yapacağımı bilemedim.
Ne yer ne içer en ufak bir fikrim yoktu, Allah sizlerden de razı olsun. Yarım saatte ne yapacağımı öğrendim. Şu an uyuyor, keyfi yerinde görünüyor inşallah gerçekten iyidir. Sabah doğru iğneye ☺️

Ben çok minik bebek bakmadım hiç ama bebişin fotolarını gördüm de çok küçük değilmiş. Mama da yemiş zaten :)

Açlıktan halsiz düşmüş olabilir ama sokaktan geldiği için paraziti de olabilir Esra Esra . Tekrar kusarsa panik yapmayın yani. Mamayı birden değil de azar azar vermeniz daha iyi olur.
Umarım hemen kavuşur sağlığına. Belki de evinizin yeni üyesi olur :KK68:
Mamayı ilk anda çok yedi ama sonra o kadar ilgi göstermedi. Yavrucak açlıktan baygınmış resmen. Tekrar kusmadı gördüğüm kadarıyla. Kutunun içine bebek alt açma pedi falan serdik, eğer kustu da o emdiyse bilemiyorum. Geldiği haline göre çok çok iyi şu an. Yarın veterinere götürünce güncellerim burayı da.

Ben nasıl korktum bir bilseniz.
Hayvanlardan çok korkarım, bugüne kadar bir tek hayvana dokunmuş değilim. Ama kızım gelip öyle anlatınca al getir dedim kıyamadım
hele görünce o halini ne yapacağımı bilemedim.
Ne yer ne içer en ufak bir fikrim yoktu, Allah sizlerden de razı olsun. Yarım saatte ne yapacağımı öğrendim. Şu an uyuyor, keyfi yerinde görünüyor inşallah gerçekten iyidir. Sabah doğru iğneye ☺️
Ay çok sevindim şu anda o cok oynar ziplar hoplar korkmayın ısirarak oynar kediler kardesleriylede öyle, ısırıyor diye düsünmeyin 😁

X