Gelinlik Modelleri Tesettürlü gelinlik nasil olmuş (resimli)

Merhabalar tesettürluyum haziran 11 de dugunumuz var gelinlik bakiyorum
Hangi tarz daha iyi olmus karar veremedim.
Acaba yardimci olurmusunuz?🙂
Eki Görüntüle 2796942
İlk fotoğraf çok güzel ben hep o model çok beğenirim ve maşallah gelin adaylarda çok yakışıyor. Tabi boyundaki tüy rahatsız etmezse biraz i fazla gibi geldi. Ama baş da önemli kesinlikle sade bir duvak ve uzun çok yakışır

İlk fotoğraf çok güzel ben hep o model çok beğenirim ve maşallah gelin adaylarda çok yakışıyor. Tabi boyundaki tüy rahatsız etmezse biraz i fazla gibi geldi. Ama baş da önemli kesinlikle sade bir duvak ve uzun çok yakışır
Evet sade bir duvak ve gelin tacı tercih edecegim teşekkür ederim yorumunuz için😊

Saten gelinlik daha çok yakışmış size daha ince görünüyor beliniz. Hem modeli de çok güzel,zarif şık ben çok beğendim 🥰🥰 baş olarak bence de boyun açık olmasın eğer gelinliğin boyun kısmı yoksa,varsa olabilir

2 tane farklı gelinlik var sanırım değil mi üst resimdeki çok zarif tüyleri olmasaymış çok daha güzelmiş gelinlikte tüy beğenemiyorum nedense

İkinci kilolu göstermiş. İlk gelinlik yakışmış👍 Tüyler çok bir şey katmamış. İlk gelinlik bel kesim yerinden dolayı sanırım ince göstermiş.

Dürüst olmak gerekirse Ben ikisini de beğenemedim.

Boyun ve kollardaki tüyleri çıkaracak olursanız 1 :)

X