Tek Kalamama ve Yatamama Korkusu

siz dua edin yine uyuyabiliyosunuz ben uyuyamıyrom gözlerim uykusuzlıktan kapanıyo ölüyorum uykusuzluktan ama esimle oturdugumuz evde kendimi güvende hissetmiyorum
ama annemlerdeki bekarlık odamda cok rahatım ohh karanlıkta yatıyorum valla ama bu evde uyuyamıyorum yanlız

bide benim korkyım görünmez seylerden siz anladınız yazmak yasak o yüzden yazamam adını

aynı şeyi bende yaşıyorum ve nefret ediyorum bu durumdan. Bu durumumdan dolayı evli insanları hep çok şanslı olarak görmüşümdür. ben malesef evli olmadığım için öyle zamanlarda genelde annemi ikna ediyorum benim odamda yatması için.
esin benim ki gibi gececi calısırsa görürsün sansı :))
bekarken bari ev dolu annen var baban var kardesin var mesela ama evlenince esin gececiyke evde teksin

eskiden evde köpeğim olduğu için çok rahattım,beraber uyurduk,büyük bir köpek olduğu için korkmuyordum.maalesef köpeğim öldükten sonra tedirgin olmaya başladım tabi. sonra kedi aldım, bilirsiniz ki kedilerde biraz panik oluyorlar bir seste falan.film izliyorum mesela bir ses geliyor,kedim anında kulakları dikip dikkat kesiliyor.inanın bunu her gün yapıyor ve ben hepsinde korkuyorum,acaba evde biri mi var diye:110:

eskiden evde köpeğim olduğu için çok rahattım,beraber uyurduk,büyük bir köpek olduğu için korkmuyordum.maalesef köpeğim öldükten sonra tedirgin olmaya başladım tabi. sonra kedi aldım, bilirsiniz ki kedilerde biraz panik oluyorlar bir seste falan.film izliyorum mesela bir ses geliyor,kedim anında kulakları dikip dikkat kesiliyor.inanın bunu her gün yapıyor ve ben hepsinde korkuyorum,acaba evde biri mi var diye:110:
o zaman hemen bi köpek al kangal cinsi olsun :=))

konu bile açmıştım bende ....eşim gececiyken sabaha kadar gözümü kırpamam wc ye bile gidemiyorum kızım da var 2.5 yaşında büyüyünce geçer arkadaş olur dediler ama olmuyor yukarıdaki arkadaşın dediği gibi adını yazamadığım şeylerden korkuyorum ürperiyorum....çok kötü bi durum...annemlerle aynı semtteyiz mecburen istemesem de orda kalıyorum yarında ordayım....

benımk
siz dua edin yine uyuyabiliyosunuz ben uyuyamıyrom gözlerim uykusuzlıktan kapanıyo ölüyorum uykusuzluktan ama esimle oturdugumuz evde kendimi güvende hissetmiyorum
ama annemlerdeki bekarlık odamda cok rahatım ohh karanlıkta yatıyorum valla ama bu evde uyuyamıyorum yanlız

bide benim korkyım görünmez seylerden siz anladınız yazmak yasak o yüzden yazamam adını

benımkıde onlardan burda yasak dıye yazmak ıstemedım. Yoksa hırsızmıs oymus falan onlar degıl yanı. Kafamda kurdugum seyler de onlar

konu bile açmıştım bende ....eşim gececiyken sabaha kadar gözümü kırpamam wc ye bile gidemiyorum kızım da var 2.5 yaşında büyüyünce geçer arkadaş olur dediler ama olmuyor yukarıdaki arkadaşın dediği gibi adını yazamadığım şeylerden korkuyorum ürperiyorum....çok kötü bi durum...annemlerle aynı semtteyiz mecburen istemesem de orda kalıyorum yarında ordayım....

benım de korkum onlardan yazamadım yasak dıye cok kötü bir his ya bu kadar insanı yiyen bir his olamaz

benım de korkum onlardan yazamadım yasak dıye cok kötü bir his ya bu kadar insanı yiyen bir his olamaz
aynen katılıyorum...çok sorguladım bunu kimi imansızlıktan dedi kimi tevekkül etmiyosun dedi kimi abdesli değilmisin yoksa dedi....saçma sapan şeyler bir yol gösteren olmadı anlayacağın herkes yargılıyor sadece...ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum....çocuğumla uyuyup kaldığım günleri hatırlıyorum .o oynarken ben uyuyup kalırdım oda uyurdu sonra bayılırdım yani uykusuzluktan ...baktım çocuğum sefil olacak istemesem de annemlere gidiyorum

aynen katılıyorum...çok sorguladım bunu kimi imansızlıktan dedi kimi tevekkül etmiyosun dedi kimi abdesli değilmisin yoksa dedi....saçma sapan şeyler bir yol gösteren olmadı anlayacağın herkes yargılıyor sadece...ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum....çocuğumla uyuyup kaldığım günleri hatırlıyorum .o oynarken ben uyuyup kalırdım oda uyurdu sonra bayılırdım yani uykusuzluktan ...baktım çocuğum sefil olacak istemesem de annemlere gidiyorum

herkes yargılıyor bunun onla ılgısı yok psikolojisi zayıf ınsanlarda oluyormus. Bir de mılletın alay konusu oluyosun o da ayrı bir çile. Şımarıklık yaptıgımı sananlar bıle var ne yasadıgımı bılmıyorlar gercekten kötü bir his sürekli tetıkteyım ceylan gibi evın içinde uykusuzluktan göz altlarım mosmor oldu.

Arkadaşlar insanın kendi evi en güvenli yerdir

O korktuğunuzu iddia ettiğiniz şeyler deyim bence yok öyle bir şey ama her neyse eşiniz varken de gelir

Eşiniz onlardan güçlü mü de sizi koruyacak

Ya da bu odada 2 kişi var gelmeyin mi diyecek

Bunları kendiniz kurup beyninizde büyütüyorsunuz

Milyonlarca evsiz kimsesiz var

çok geceler havaalanında oldum kimseyi tanımam etmem o nedenle evden korkmak benim anlayamadığım bir şey

Bir de son olarak insandan korkun en tehlikeli mahlukat o

Insana karşı da alın tedbirinizi yatın öyle sabaha kadar eşi bekle ya da annene Kv git hayat biter mi

dua eden o görünmez seylerin bana tek kazandırdıgı felak ve nas süresi allaha bu yüzden bile bi kere daha sükür ediyorum allahım onu yasattın ama bu sayede bende bu 2 duayı ezberledim diye herseyde var bı hayır

herkes yargılıyor bunun onla ılgısı yok psikolojisi zayıf ınsanlarda oluyormus. Bir de mılletın alay konusu oluyosun o da ayrı bir çile. Şımarıklık yaptıgımı sananlar bıle var ne yasadıgımı bılmıyorlar gercekten kötü bir his sürekli tetıkteyım ceylan gibi evın içinde uykusuzluktan göz altlarım mosmor oldu.
o zaman psikoloğa mı gitmemiz gerek acaba ....aynı çünkü şikayetlerimiz

Bende boyleyim sik sik kendimi telkin ediyorum sacmalama korkulcak ne var gibi :) ki ben sokakta bile yuksek bi ses duysam irkilirim yuregim agzima gelir.

bende benzer durumdayım. Kardeşimle aynı yatakta yatıyorduk ben korkuyorum diye. Karanlıkta asla duramam ve gece dışarı tek asla asla çıkamam. ( ama en azından şimdi yatağımda tek yatabiliyorum odada başkalarının olması lazım). Diyelimki odamda tek yatıyorum gözlerimi kapadığım an odada bişey varmışta beni izliyormuş hissine kapılıyorum. Asla ışık kapalı uyuyamam ve televizyonun açık olması gerekir. Gece tuvalete kalktıysam tekrar uykuya dalmam zor zordur. Şu an farkediyorumda aslında bayağı üstesinden gelmişim bi ara herkesten önce uyuyordum, herkes uyumuş ben uyumamışsam sabaha kadar uyanık kaldığım olurdu. Bi çözüm bulursan banada söyle kardeş..

bunun yasla ilgisi yok bende 28 yasındayım esim gececi calısıyo sabah 7 ye kadar onu bekliyorum ölüyorum uykusuzluktan
Ayni ya cocugumla yeni yeni kalmaya basladim hep annemde kaliodum lambalar acik bide elektrikler gittimi ewdeki butun mumlari yakiodum

X