Suudi Arabistan Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba arkadaslar bende 2 aydir esimin isi dolayisiyla riyadda ikamet etmekteyim 25 yasindayim adanadan geldim ve dans egitmeniyim ve turkce disinda herhangi bir dilim olmadigi icin cok buyuk sikintilar yasiyorum benim gibi riyadda yasayan arkadaslarla tabisip arkadas olmak ve gorusmek isterim simdiden tesekkur ederim herkese gorusmek dilegi ile

Merhaba, Ocak ayında eşimin bir toplantısı nedeniyle gelmiştik Riyad'a. Keşke daha önce okusaydım yazdıklarınızı. Eşim Dammam da çalışıyor. Ben yanına geldiğimde bazen farklı şehirlere gidebiliyoruz. Bu ay yine geleceğim. Eğer Riyad'a gelirsek tanışmak isterim sizinle.

Merhaba bende riyad a 2 ay oldu geleli eşimin işi gereği. Tanışıp görüşmek isterim seninle.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar 2 aydır dammam da yaşıyorum eşim burali arap ve bundan sonra burda yasayacagim Türk arkadaslarla tanışmak istiyorum :) sürekli ingilizce konuşmaktan fenalık geldi :) buarada dammam yada alkhobar da Türk Jinekolog varmı Biliyormusunuz

Arkadaslar gecen yil benim hic arkadasim yoktu..markette utana sIKILa bir Turk bayana selam verdim ve arkadas olduk. O da beni arkadaslariyla tanistirdi .cekinmeyin burda herkes yalniz..yalniz olmasa bile sosyal hayat yok..herkes bana yazabilir Facebook Esra Sumbul...esrasu@live.co.uk

Merhaba desertlove.Yalniz oldugunu soyledin seninle gorusmeyi ve arakadaslarimla tanistirmayi cok isterim..henuz mesajima cevap yazmadin..Ben tatile gidiyorum lutfen bana email at..gelince gorusuruz..cok uzak degiliz yalniz kalmani istemem hoscakal Esrathuwaini

Canim yarin goruselim telefonda..email adresim esrasu@live.co.uk Facebook EsraSumbul
Benim de gecen yil bu zamanlar hic turk arkadasim yoktu ...simdi coook ..cok sukur...gorusmek uzere...

Merhaba desertlove.Yalniz oldugunu soyledin seninle gorusmeyi ve arakadaslarimla tanistirmayi cok isterim..henuz mesajima cevap yazmadin..Ben tatile gidiyorum lutfen bana email at..gelince gorusuruz..cok uzak degiliz yalniz kalmani istemem hoscakal Esrathuwaini

Slm cnm bnde arabistandayim siz neresndensn

Slm cnm bnde arabistandayim siz neresndensn
z
Ben AlKhobar da yasiyorum..birkac msg geriye gidersen goruceksin biz seninle yazistik..Hufuf bana uzak..Dammam Dhahran Khobar ve hatta Bahreyn olabilir..emailimden yazismayi tercih ederim..Cunku burasi sadece tanismak icin.
Iyi bayramlar
Iyi tatiller
Esra

z
Ben AlKhobar da yasiyorum..birkac msg geriye gidersen goruceksin biz seninle yazistik..Hufuf bana uzak..Dammam Dhahran Khobar ve hatta Bahreyn olabilir..emailimden yazismayi tercih ederim..Cunku burasi sadece tanismak icin.
Iyi bayramlar
Iyi tatiller
Esra
Sizede iyi bayramlar
iyi tatiller
bn burdan yazisma imkanim var alkhobar daha once hic duymamistim

merhabalar ben yeni üyeyim. kısa bir süre sonra evlilik nedeniyle arabistan ciddeye taşınma durumum söz konusu olabilir. ama arabistanda yaşayabilir miyim? çok korkuyorum yapamam orada diye. kapanmak zorundayım tek bildiğim bu . bana biraz bilgi verebilecek birileri varmıdır?

Merhaba arkadaşlar. Eşim Dammam da çalıştığı için zaman zaman ben de yanına gidiyorum. Bahreyn, Dammam, Al Khobar da olan arkadaşlarla görüşmek isterim. www.fundabilgili.com web sitem. Facebook da Funda Bilgili. 2 Kasım da dammam da olacağım :)

merhabalar ben yeni üyeyim. kısa bir süre sonra evlilik nedeniyle arabistan ciddeye taşınma durumum söz konusu olabilir. ama arabistanda yaşayabilir miyim? çok korkuyorum yapamam orada diye. kapanmak zorundayım tek bildiğim bu . bana biraz bilgi verebilecek birileri varmıdır?

Merhaba
Beklentilerinize göre değişir. Çok sosyal bir yaşam beklentisi içinde olmazsanız yaşanabilir. Eşim Dammam'da, ben hiç başımı örtmedim. Abaya giymek zorunlu. Detaylı bilgi isterseniz www.fundabilgili.com sitemden iletişime geçebilirsiniz

z
Iyi bayramlar
Iyi tatiller
Esra

Merhaba

Eşim Dammam da. Sık sık geliyorum. Bahreyn ve Al khobar a da gidiyoruz sürekli. Görüşmek isterim. www.fundabilgili.com kişisel sitem. Oradan da iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar 2 aydır dammam da yaşıyorum eşim burali arap ve bundan sonra burda yasayacagim Türk arkadaslarla tanışmak istiyorum :) sürekli ingilizce konuşmaktan fenalık geldi :) buarada dammam yada alkhobar da Türk Jinekolog varmı Biliyormusunuz

Merhaba

Benim eşim de Dammam da yaşıyor. Ben de sık sık geliyorum. 2 kasim da yine gelecegim. Khobar da iyi bir hastane var önerebileceğim. www.fundabilgili.com kisisel sitemden iletisime geçebilirsiniz.

X