2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar, tahlil günü geldiğinde benim gibi tahlil vermekten korkan var mı? Elimden gelse vermeyeceğim, sanırım olumsuz olursa gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorum.
Ben az önce eşimin zoruyla kan verdim kızlar erken ama olsa çıkar dedik 2 mayısta transfer olmuştum 3. Gün embriyosu iki saate sonuç çıkar kalbim ağzımda bekliyorum

Bende 1 mayısta oldum yarın vereceğim. Bir tarafım git ver kanını diyor bir tarafım hayır dur diyor
Bende 4 mayısta transfer oldum da evde test yapıp yapmamak arasında gidip geliyorum :) testi alıyorum kutusuna bakıp bırakıyorum vallaha iyice psikolojimiz bozuldu 🤣

Ben az önce eşimin zoruyla kan verdim kızlar erken ama olsa çıkar dedik 2 mayısta transfer olmuştum 3. Gün embriyosu iki saate sonuç çıkar kalbim ağzımda bekliyorum
Sizinle aynı gün transfer olduğumuz, transfer sonrası istemsiz kötü haberler aldığımız ve stresli bir hafta geçirdiğimiz, aynı olan pek çok şey yaşadığımız için kader ortağı gibi hissettigimden kan verdim yazısını okuduğum an heyecandan telefonu elimden düşürdüm. Mutlu haber almak ümidi ile bekliyoruz.

Arkadaşlar bir de size birşey sormak istiyorum. Progestan fitil, prolutex veya progestandex iğneler bebek tutunamasa da biz bunları almaya devam edersek adet olmayı önlüyor mu? Şunu sormak istiyorum diyelim ki ben transferin 10. Gunundeyim ve kan tahlili yaptırmadım ve bu rahim kalinlastiricilari almaya devam ediyorum. Embriyo tutunamazsa 12 günden önce adet olunur mu? Kanda negatiften sonra ilaçları bırakınca kaç gün içinde adet olunuyor?

Sizinle aynı gün transfer olduğumuz, transfer sonrası istemsiz kötü haberler aldığımız ve stresli bir hafta geçirdiğimiz, aynı olan pek çok şey yaşadığımız için kader ortağı gibi hissettigimden kan verdim yazısını okuduğum an heyecandan telefonu elimden düşürdüm. Mutlu haber almak ümidi ile bekliyoruz.
Yaaa duygulandım 🥲🥲🥲 rabbim bizi güldürsün inşallah umutlu haberler veririm

Arkadaşlar bir de size birşey sormak istiyorum. Progestan fitil, prolutex veya progestandex iğneler bebek tutunamasa da biz bunları almaya devam edersek adet olmayı önlüyor mu? Şunu sormak istiyorum diyelim ki ben transferin 10. Gunundeyim ve kan tahlili yaptırmadım ve bu rahim kalinlastiricilari almaya devam ediyorum. Embriyo tutunamazsa 12 günden önce adet olunur mu? Kanda negatiften sonra ilaçları bırakınca kaç gün içinde adet olunuyor?
Adet olmayı engelliyor ilaçlar benim ilk transferimde ilaçları bıraktıktan iki gün sonra leke gelmeye başladı bir kaç gün içinde de tam kanama başlamıştı normalde benim bugün yarın adet günüm

Bendede bugüne kadar. Sağda hafif hafif batma hissi oluyordu bugün solda da çok az hissettim varla yok arası , insan herşeyden ümit bekliyor ya😂🩷🤦🏻‍♀️

X