Popüler Konu Şu An Aklından Ne Geçiyor ?

Sende mi brütüs trendyol her yerde ve kk de aldık işte bir şeyler daha ne istiyorsunuz zaten indirim değil her şey bindirim mübarek :KK52::KK39:

Apartmanda oturmayı sevmiyorum cidden öküzün teki gece 1 de kavga edip bütün eşyaları yere atıyor takırtı bağrış çağrış şeytan diyor git kız başına haddini bildir ama neyse başıma dert almayacağım gece gece polis halleder :sinirli:

Kendinden öncesine başkalarını alıp kendi bakımını ertelemenin o başkalarına iyi geldiği sanrısını bırakmak lazım, hayır o kişilere de zarar veriyor.

Dolar naptın sen guzum ne çabuk büyüdün çen 10 lira mı oldun :bicak::anne::KK57:

Evli birine aşık oldum kendimi kötü hissediyorum beni kaybetmemek için elinden geleni yapıyor sevildiğimi hissediyorum bende seviyorum anlamadım saçma sonu yok yanlış yol ama nasıl güzel

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı şeylerin kıstası "ee bende de var" olmamalı ya. Sen de önemse o zaman ben niye önemsememeliyim?

Bazı insanlarla ve bazı net olduğum konularda tek kelime bile etmek, açıklama yapmak en boş zamanımdan daha boş geliyor. Yapılacak işlerim varken yatakta yatıp tavanı izlemek daha değerli gibi.

Son düzenleme:
Başım ve kalbim yine başladı.. Ben bu hayatta kendimi niye anlatamıyorum bir türlü... Niye anlamaya gönlü olan insanlar gelmiyor çevreme... Niye illa baskın davranmak gerekiyor... vs. vs. vs...

kendimi mutsuz hissediyorum. Surekli gecmisim aklimda. Keske eski sevgilimden ayrilmasaydim diye dusunuyorum. Veya keske baska biriyle evlenseydim. Gitmek istiyorum bu yasadigim sehirden. Benim gibi bu fikre acik biriyle beraber olsaydim keske. Simdi artik cook gec. Bunu dusununce bunalima giriyorum. Heycanimi ozledim. Eski ben i cok ozledim. Varsa yoksa aklimda 2013-2016 yillari. Off hata yaptim ben ya

Bazı insanlara saygı duymak kendime hakaret gibi geliyor üzgünüm 😏😏

Bastırılmış bir hiperaktivitem mi var diye düşünüyorum bazen

Geçen haftayı şimdiden özledim.. Çabucak gel Ocak...

Sağımda bir kuzum solumda diğer kuzum
Ayaklarımız birbirine geçmiş sohbet ede ede uyuyoruz
Nefes alıp veriyorlar, ne güzel, ne hoş bir musiki
Uyku öncesi sıklaşıyor daha derin oluyor
Biliyorum, tanıyorum

Kollarimi öpüyorlar, yüzümü, ellerimi
En çok öpen yarışması bu
Uyuyorlar
Çıkıp yaslıyorum gövdemi balkon demirlerine
Elimde can içimin doldurduğu çayım
Bir nefes çekip diyorum ki işte dünya bu kadar
İşte dünya böyle güzel
Böyle umutlu

Yarınki misafirlikte ne giysem diyorum içimden
Aa kargom da gelmişti bunu hatırlıyorum
Trileçe yapacakmış yarın sevgili M, can içim benimki sever demiş, sipariş vermiş adeta önden müthişliko ya trileçe sana hayır diyemem

E oh cumartesi de geliyor canım B., cumartesi için sabırsızlanıyorum, dedikodularım var, aşırı merak ediyorum o yüz tipinin gireceği şekli hele de K. ile anlatacaklarıma eminim ki dötünle güleceksin :)
Pazar da can içimin arkadaşıyla eşi gelecek, eşiyle yeni tanışacağım ikramlık ne yapsam derdim yok menüm belli, yiyene içene şifa olsun inşallah

Ohh yarını çocuklarıma tatil ettim aman dedim dinlensinler evde bir kere de sabah sabah uyanmak zorunda kalmasınlar, can içim de uyusun, ilk defa ben kalkıp tek gideceğim, ışıldaklı minibüste akan ışıkları seyretmek gibisi var mı ya adgdgh

Geçenki grup müthiş eğlenceliydi, bu kızcağız nasıl biri acaba diyorum can içime
Biliyorum kahkalarını duymak beni mutlu etti diyor can içim, şuralı burda okumuş anlatıyor biraz, güzel, güzeeel,güzeel
O anlatsın sakin sesiyle bu çok güzel

Adet arası incecik kederlerin arasında buluyorum sonra apansız kendimi
Canım babam, annem, kardeşlerim
Kıyamisuu
Adet olacağımı anlıyor dalınca ben, gülümsüyor
Sen diyor dünyanın en temiz kalpli insanısın

Mutluluğu tanımlamaksa tanımlıyorum o an orada
Hadi eyvallah be dünya, çok şekersin :)

Bugün bana açıldı
Okuldan biriyle görüşüyormuş
Tahmin etmiştim ama he
O da anladığımı anlamış zaten, aslında hiç etrafınızla ilgili değilsiniz ama asla bir şey de kaçmıyor sizden, sırrını verin diyor
Sırrı kalp gözüm ajdjd

Tatlı kız, adamı da severim geçen sene birlikte çalışmıştık
Müthiş bir kombinasyon olacağını düşünüyorum
İçim kıpır kıpır oldu
Adama bakınca ben de gülümsüyorum
Arkadaşıma bakınca da
İkisi birden benimle de flört ediyor gibiler, yumuş yumuşuz shjdj

Çayımı koydum çünkü çay koymak evine dönmektir
Çay koy geliyorum demek de evine dönmektir
Birazdan çay koydun mu len diye sıkıştıracağım ev sahibi M'yi ve bundan haz duyacağım çünkü çaycılık
Çünkü bir demliği beraber içmecilik
F. de sufle var dönüşte ona uğramazsam olmaz
Kızlar da gelir oh yarın tatil acelem yok ve B., Canım canımm seni özledim, çok sabırsızlanıyorum :)

X