Siz olsanız alır mıydınız

Nilu anahtarı alır almaz hemen eve koş git. Bırak tadilatı sonra yaptır. Biraz daha bekleyelim olmuşken tam olsun falan sakın deme. Senin durumunda bu geçerli değil, o koğuştan pardon evden hemen çık.
Eşin para vermiyorsa isteme ve hediye falan da alma. Sorarlarsa, çalışmama izin vermediğiniz için kendi param yok, hediye alamadım dersin. Yaptığın pastaya bile laf ediyorlar ne hediyesi.
Kocacıkla konuşmuyorum.ama soracağım verirse alırım siz dediğiniz gibi,vermezse almam

Üslubunuz çok yanlış . Kayınvalideniz cadı gibi davransa da ona bu şekilde isim takmanız yanlış . Hediyeleşmek güzeldir . İçinizden geliyorsa yapın gelmiyorsa kendinize de eziyet etmeyin ….
BunlR insan bir iş yaptığında senin borcundur derler

Ne alakası var duyarlıkla . Ne diyeyim almayın cadı kadın , ne hali varsa görsün . Ohhhh canınıza mı deysin diyeyim . 😂 Kötülüğe kötülükle mi gitmek gerekir ?
Konu sahibinin kv normal biri değil geçmiş konularına bir göz atın

Kocamla küsüm konuşmuyorum.lazere gitmek gerek akne lekelerinin temizlenmesi için.onun parasını nasıl alacağımı düşünürken kaynana için oara isteyim ?
Kaynanaya hediye alacağım deyin. Vermezse de doğum günündeyken oğlunuz pasta vermediği için hediye alamadım, kusura bakmayın dersiniz. Yesinler birbirlerini. Hep siz mi piyon gibi öne atılacaksınız?

Selam hanımlar!sizden bir fikir almak istiyorum.demek iki gün sonra kaynana cadısının doğum günü olacak.geçen yıl onun pastalı fotosunu whatsapp durumunda paylaşmadıgımız için telefonlarımız balkondan aşağı gitti kayınpeder cezasının yüzünden.acaba ona bir hediye alsam mı?siz olsanız alır mıydınıZ?demin beni sinirlendirdiler Allah’ın cezaları.çocuklar niye ağlıyor çocuklar niye gülüyor diye?ne zaman kayınpeder evde kalırsa benim günüm mahvolmalı.bu arada güzel bir haber aldım bu gün.eve posta kutusuna mektup gelmiş İnşaAllah evimizin anahtarlarını verirler yakın zamanda,tadilat yapmak gerekiyor.İnşaAllah bu evden kurtulurum İnşaAllah yalan olmaz.neyse esas sorum şu ki siz olsanız o cadaloza doğum gününe hediye alır mıydınız?
Posta kutusuna gelen mektup: ben ne alaka??
Neyse ben olsam almazdım.

Bu kadar olay yaşadığınız birine neden hediye almak istiyorsunuz? Gerekçenizi yazar mısınız lütfen, çok merak ettim.

Yerinizde olsam yeni evin tadilatını falan beklemez, taşınırdım.

Huzursuzluk çıkmasın istiyorsan al baştan savma bişey gitsin aslında almaman lazım ama sonra kafanı cok ütülüyorlar o yüzden al sen

Bu kadar olay yaşadığınız birine neden hediye almak istiyorsunuz? Gerekçenizi yazar mısınız lütfen, çok merak ettim.

Yerinizde olsam yeni evin tadilatını falan beklemez, taşınırdım.
Öbür gelin pasta yapıyor ben de birşey alsam mı?yine kayınpeder cezasının kafasına eser bana bir kötülük yapar

Huzursuzluk çıkmasın istiyorsan al baştan savma bişey gitsin aslında almaman lazım ama sonra kafanı cok ütülüyorlar o yüzden al sen
Ucuzun ucuzu birşey alacağım alsam bile 69tlden yukarı olmamak şartıyla.ama geçen yıl bir şey almadım.kadın bizi doğum günlerinde sözle bile tebrik etmez.eltim ona dediğinde,ben yapmaya bilirim ama siz yapmalısınız sizin borcunuzdur demiş

X