Cilt Bakımı Ürünleri Sinoz Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Leke kremini gozaltima surmek gibi bir aptallik yaptim,sonuc; gozaltimda yeni bir damar kesfettim(ya da inceldi deri bilmiyorum)iade etmistim 😒

Hiç de memnun kalınlığının duymadim. Bilinen guvenilir markalardan alisveris edin bence.
İnternette çok şikayet eden var ama bi o kadar da memnun kalan var.ben 3 yıldır Herbalife ürünlerini kullanıyordum.ama 4-5 aydır memnun değilim.sanırım değiştirmem gerekiyor artık.bioderma düşünüyorum ama sinozu da denesem mi dedim

İnternette çok şikayet eden var ama bi o kadar da memnun kalan var.ben 3 yıldır Herbalife ürünlerini kullanıyordum.ama 4-5 aydır memnun değilim.sanırım değiştirmem gerekiyor artık.bioderma düşünüyorum ama sinozu da denesem mi dedim
Herbalife beslenme ile ilgili degil mi? Bioderma sinoz kozmetik ile ilgili. Tam olatak ne arıyorsunuz bilsem yardimci olmak isterim.

Tavsiye etmiyorum bence hiç bir etkisi yok esteelauder tavsiye ederim clinique tavsiye ederim pahalı ürünler ama kesinlikle değecek ürünler sinozdan 50 ml ürün alana kadar estelauder dan 15 ml ilk ürün al az az kullan daha çok etkisini görürsün dandik ürün kullanmaktan sa kaliteli kullanmış olursun

Herbalife beslenme ile ilgili degil mi? Bioderma sinoz kozmetik ile ilgili. Tam olatak ne arıyorsunuz bilsem yardimci olmak isterim.
Ay çok teşekkür ederim.Herbalife cilt bakım ürünleri de var.onları kullandım.Bioderma nın pimentbio serisi var lekeler için o seriyi birde sinozu araştırıyorum

Üç gün önce bikaç ürününü aldım. 3 ürünü de bi kere denedim cildim şuan pötür pötür kabarık ve kızarık. Çöp oldu tavsiye etmiyorum

X