inox mu beyaz mı ?

Beyaz eşya rengi

• inox

OY: 2 20,0%
  • beyaz

OY: 8 80,0%

• Ankete Katılan
    10

Kumsari

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Ocak 2015
1.533
2.403
Kızlar merhabalar yeni ev dizeceğim, beyaz eşya bakmaya başladım. Servis rahatlığı olarak arçelik/beko grubuna bakmayı düşünüyorum. ürünlere henüz karar veremedim
Tek kişi yaşadığım için(ben ve bebeğim) genelde amerikan mutfak evler bana uyuyor, yani beyaz eşyalar gözükecektir. inox güzel gözükecektir, hala moda mı? inox çok klas gözüküyor ama her eşyanın inoxu yok sanki? ya da sizin belirteceğiniz fikirlere ihtiyacım var kızlar

Ben hala beyazcıyım ya. Benim de Amerikan mutfak dolaplarım beyaz mesela inox biraz sırıtırdı. Bi de soyuluyor falan diyorlar bilemedim

Ben inox kullanıyorum, her şeyle uyumlu olmasını seviyorum. Ama yeni çıkan beyaz camlar da çok hoş duruyor.

Bence inox daha şık ama beyazı temiz tutmasi daha kolay. O yuzden benim beyaz esyalarim beyaz.

Beyaz alın evet inox şık gorunsede temizliği güzel değil bence, ankastre set gri bende ama sevmiyorum beyazın temizligi daha kolay ve rahat gri de en ufacik bir parmak izi olsa yada 1 damla su damlasa hiv güzel durmuyor.

Kızlar merhabalar yeni ev dizeceğim, beyaz eşya bakmaya başladım. Servis rahatlığı olarak arçelik/beko grubuna bakmayı düşünüyorum. ürünlere henüz karar veremedim
Tek kişi yaşadığım için(ben ve bebeğim) genelde amerikan mutfak evler bana uyuyor, yani beyaz eşyalar gözükecektir. inox güzel gözükecektir, hala moda mı? inox çok klas gözüküyor ama her eşyanın inoxu yok sanki? ya da sizin belirteceğiniz fikirlere ihtiyacım var kızlar
Bosch aldım hepsini buzdolabı bulaşık inox, fırın Ankastre siyah cam, çamaşır makinesi beyaz. Ama şimdiki aklım olsaydı beyaz alırdım. Kiracı olduğum için sırıtıyor. El izi vs oluyor ama günlük siliyorum.Ama ev sizinse mutfağa göre kombin yapabilirsiniz.

Acık mutfak kucuk ev ıcın tabıkı beyaz . Temzılıgı cok rahat.
Ev degıstım bu eve uymadıgı ıcın siyah aldım
Beyazın rahatlığı bir başka
Beyaz cam derım

İnox kullanan biri olarak beyaz diyorum. İnoxta çok iz kalıyor leke belli oluyor. Beyazın kullanımı daha kolay bana göre

X