Bir gebenin günlüğü ürünleri

Ada_l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
53
15
34
Merhaba hanımlar bir gebenin günlüğü ürünlerini jelini kullananlar varmı acaba ???

Merhaba hanımlar bir gebenin günlüğü ürünlerini jelini kullananlar varmı acaba ???
Doktorun dediği dışında hiç bir şey yapmadım, çatlak için krem bile sürmedim😁🤪

Ben kullandım bir cacık bile olmadı 😅elimde son 2tane kaldı pik ve çatlama günleri kullanıyorum ama gitmeyince gitmiyor olmuyor boşuna almamış olayım diye umut bağlayıp kullanıyorum işte 😅

doktorun tavsiyesi dışında bir sey kullanmayın gözünüzü seveyim 😂 bu kadar doktor neden hiçbiri su ürünü kullanın demiyor? zaten yumurtlama dönemindeki akıntı spermin hareketliliğine destek olmak ve canlılığını korumak için Allahın verdiği doğal jel 😂😂 Allah korusun sonra bunun mantarı var enfeksiyonu var ugrasirsiniz.

doktorun tavsiyesi dışında bir sey kullanmayın gözünüzü seveyim 😂 bu kadar doktor neden hiçbiri su ürünü kullanın demiyor? zaten yumurtlama dönemindeki akıntı spermin hareketliliğine destek olmak ve canlılığını korumak için Allahın verdiği doğal jel 😂😂 Allah korusun sonra bunun mantarı var enfeksiyonu var ugrasirsiniz.
İnsan tüp bebek bile tutmayıp bintürlü işlemden geçince ve hiçbiri fayda etmeyince herşeyi denemek istiyor ayrıca bebe yağı jel öneriyor kadın doğum uzmanları

İnsan tüp bebek bile tutmayıp bintürlü işlemden geçince ve hiçbiri fayda etmeyince herşeyi denemek istiyor ayrıca bebe yağı jel öneriyor kadın doğum uzmanları
özür dilerim ben hiç duymadım. kendi doktorum da hiçbir zaman önermedi bana. haklısınız insan her seyde umut arıyor ama sonucta bunlara ne kadar güveniyoruz? eczane markası falan da değil. benim bildiğim kadarıyla kendi çapında bir girişimci. güvenmediğiniz şeyi kullanmayın bence. çünkü ciddi sorunlara sebep olabilir ileride

X