Saç Bakım Ürünleri Shwarzkopf BC Bonacure acil kurtarma rn kullanan var m?

ilk kullanımımı dün akşam yaptım , yıkama ve kür işlemini uyguladım, gerçektede kaymak gibi oldu saçım , rahat tarandı, kokusu da çok hoş, bu arada nem spreyini de uyguladım nemli iken, ancaakkkk
kurduğunda sonuçtan hiç memnun kalmadım :KK43: ilk kullanımım ön yargılı olmamamk gerek tabi ancak saçım kuruyunca çok fena sertleşti:KK43: sabah uyandığımda , yün topu gibi oldu :KK43: tabi mecburen fönle şekli vermek zorunda kaldım.. zamanla belki iyi gelir, ancak kesin olan bir şey var bundan sonra asla röfle boya fln yaptırmıycam, kendi saçımla mutlu olucam :KK43: bıktım bu bakımlardan eziyetlerden yahu :KK43:

şu an kullanıyorum. oldukça etkili bir ründür. ilk zamanlarında kullandım sonra bulamadım. tekrar bulunca çok sevindim. Kendim için, bugüne kadar kullandığım ürünler içinde en başarılısı diyebilirim... düzenli kullanım sonucunda etkisi görülüyor.

14 şubat bu gün, düzenli kullanıyorum ama sonuç aynı, belki saçımın yapısıyla ilgili ama verdiğim paraya değmezdi kesinlikle eminin. Amaç zarar görmüş saça bakımsa hiç bir fark yok, saçımı bile kestirdim ama sonuç sıfır

bende kuaförümün önerisiyle alıp bugün kullandım, yalnız ben bc acil kurtarma krem şampuanını aldım bu ürünü kullanan var mı acaba ve nasıl kullandıklarınıda yazarsa memnun olurum.ben headen shoulders kepek şampuanından sonra 1 defa acil kurtarma krem şampuanını sürerek kullandım.sizler nasıl kullanıyorsunuz acaba.. acil cevap bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben de bonacure u kullanmak ıstıyorum sac maskesını kullanmıstım şimdi acaba sprey seklınde yogun kürünü mi alsam diyorum ..lorealın termal sütleri nasıl? kullananız var mı?bonacure un altında bi ürün müdür?

arkadaşlar ben de bonacure u kullanmak ıstıyorum sac maskesını kullanmıstım şimdi acaba sprey seklınde yogun kürünü mi alsam diyorum ..lorealın termal sütleri nasıl? kullananız var mı?bonacure un altında bi ürün müdür?

bonacuren altında değil canım.bonacure schwarzkopfa ait bir marka

bonacuren altında değil canım.bonacure schwarzkopfa ait bir marka

yok canm biliyorm sch. ait olduğunu :) kıyaslama yapmak amacı ile sormştm bn hangisi daha etkili olabilir diye. saclarım ince telli ve cansız e boya da var ciddi i bakım yapmak istiyorum .bonacure ın acıl kurtarma bakım kürünü kullandım sampuanı ıle .aman aman bı fark yok sanıyordum ta kii baska bi sampuan ve bakım maskesı kullanmak zorunda kalana kadar:) şimdi kararsız kaldım acABA tekrar bu üründen mi alayım bakım kürünün sprey seklnde olanı da var durulanmıyor o.onu mu alayım,bakım maskesni mi yoksa tamamen baska bi marka olan loreal e mi yöneleyim?

merhabalar,
bu ürünü kuaförünüz dışında internetten alanınız var mı?ben de alacağım da bazı sitelerde buldum kuaförün verdiği fiyatla yaklaşık 10 tl oynuyor şampuanda.ben şampuan ve krem almayı düşünüyorum.yoksa kuaförden alır geçerdim.başka yerden alanlar varsa fikri olan varsa bu konuda paylaşırlarsa sevinirim.

canım sachane yazarsan google çıkar ben ordan aldım elime de çabuk ulaştı.piyasanın çk altında değil yani çok ucuz değil ama güvenilir bence . yine de sen bi bak bu siteye aklına yatarsa alırsın canım :KK66: ben de kararsızım çok hala alamadım bi ürün ne alsam diye. loreal alırsam yıkamasonrası durulanmayan lardan almak isityorum onun da iki cesidi var bi serum bi de süt şeklinde.hangisi daha etkilidir bilemedim ...:KK43: kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir ler mi? bir de bonacure un acil kurtarma sac maskesi ile loreal ın durulanmayan ürünlerinden kullansam saçımı çok yormuş olur muyum ?

canım sachane yazarsan google çıkar ben ordan aldım elime de çabuk ulaştı.piyasanın çk altında değil yani çok ucuz değil ama güvenilir bence . yine de sen bi bak bu siteye aklına yatarsa alırsın canım :KK66: ben de kararsızım çok hala alamadım bi ürün ne alsam diye. loreal alırsam yıkamasonrası durulanmayan lardan almak isityorum onun da iki cesidi var bi serum bi de süt şeklinde.hangisi daha etkilidir bilemedim ...:KK43: kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir ler mi? bir de bonacure un acil kurtarma sac maskesi ile loreal ın durulanmayan ürünlerinden kullansam saçımı çok yormuş olur muyum ?

Gittigidiyor ebay ortakIıgı bir site, ordanda uygun fiyata buIursanız aIabiIirsiniz güvenIidir
bonacure saç maskesini kuIIandım sampuan oIarakta eIvitaIin onarıcı sampuanını, saçIarım fönden,masadan cok yıpranmıs ve sertIesmisti gercekten iyi geIdi ,ama 10-15 dk bekIetmek gerek daha iyi oIuyo saçIarım yumusacık oIdu yıkamadan sonra ekstra bir krem kuIIanmaya gerek kaImıyor
canım bence bonacure repair maskeyi kuIIansan yeter sonrasında baska bir krem sürmeye gerek kaImıyor çok ürün kuIIanmakta saçı agırIastırıyo
bence önce maskeyi kuIIan ihtiyac duyarsan digerinide kuIIanırsın

benim saçlarımda boyadan sonra çok kötü oldu
dün saçlarımı kestirmeye gittim
kuaför banada tavsiye etti ve aldım
şampuan+kürü 75.00
bugün başlıcam ve umarım saçlarım biraz toparlanır

saçlarım boyadan mahvolmuş halde. bir de aşırı yağlanır, yıkadığımın akşamına. 2 haftadır falan bonacure'ün acil kurtarma şampuanını kullanıyorum artık 2 gün idare ediyor saçlarım yağlanmadan :) belki de o yüzden, daha sık gözüküyor. yeni saç çıkarttı mı emin değilim. ama böyle problemi olanlar varsa tavsiye ederim. bir de saç boyamın rengi daha da güzel gözüküyo artık bayağı bakım yaptı saça

strawberry den aldığım ürün aynı etkiyi göstermedi canım neden bilmiyorum.kuaförümden aldım burdan o çok güzeldi sonra ordan aldım kıvamı bile başka..uyarayım

strawberrydeki ürünlerin sahte oldugu açıklanmıştı bu yüzden de suan türkiyeye yurtdışından kozmetik ürünler alınmıyor

merhabalar,
bu ürünü kuaförünüz dışında internetten alanınız var mı?ben de alacağım da bazı sitelerde buldum kuaförün verdiği fiyatla yaklaşık 10 tl oynuyor şampuanda.ben şampuan ve krem almayı düşünüyorum.yoksa kuaförden alır geçerdim.başka yerden alanlar varsa fikri olan varsa bu konuda paylaşırlarsa sevinirim.

Bende bi kaç kez saç reyonundan alışveriş yaptım. Güzel hizmet veriyorlar. Zaman zaman tüm ürünlerde indirim ve kampanyalar oluyor. Güvenli alışveriş yapabileceğin bir yer. Kuaför fiyatlarının hemen hemen yarısı ve orjinal ürünler. Denemeni tavsiye ederim. http://sacreyonu.com bu adresten ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
son zamanlarda en çok almak istediğim seri bu..ama özellikle bu ay o kadar çok para döktüm ki bakım malzemelerine ıvıra zıvıra alıp da paramı tamamen çöpe atmış olmak istemiyorum.biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacım var. şampuanını çok merak ediyorum yıkar yıkamaz aşırı yıpranmış saça ne gibi bi etkisi oluyor.

Ben kullandım çokta iyibir ürün hemde saçlarım eskisindende kuvvetli oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bir taraftan yıpranmış saçı toparlamak için tasarlanmış bu kurtarma serisinin içeriğini ne yazık ki satın aldıktan sonra fark ettim. Saçın ve sağlığın baş düşmanı acil kurtarma serisinin içeriğinde, almayan arkadaşların bilgisine.

Kurtarma kürü keratin içeriyor fakat şampuanındaki sls keratini bozan bir madde! bu da ayrı bir tezatlık.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bir taraftan yıpranmış saçı toparlamak için tasarlanmış bu kurtarma serisinin içeriğini ne yazık ki satın aldıktan sonra fark ettim. Saçın ve sağlığın baş düşmanı acil kurtarma serisinin içeriğinde, almayan arkadaşların bilgisine.

Kurtarma kürü keratin içeriyor fakat şampuanındaki sls keratini bozan bir madde! bu da ayrı bir tezatlık.

Canım sls doğal saçtaki keratin tabakasını bozamaz o açıdan saç teline bir zararı yoktur,sonradan çeşitli şekillerde keratin yüklemesi yaptırdıysanız evet bozulacaktır bu kesin. Ayrıca benim gibi allerjik bir bünyeniz varsa sls içeren herhangi bir şampuan, duş jeli veya deterjan kullandığınızda çılgınlar gibi kaşınabilirsiniz. Alerjinizin düzeyine bağlı olarak sadece iritasyon,kepeklenme de olabilir... Ayrıca saç kurtarma kürü içerisinde ki keratinden dolayı değil, kimyasal işlemlerden dolayı aşırı yükselmiş saç phnı daha normal seviyeye düşürecek kadar düşük pha sahip olduğu için saçı toparlıyor bu ürünler o açıdan takıldığın nokta sls ise ve sls ye alerjin yoksa sıkıntı yok...

Sevgili Kılıçbalıgı, konularınızı çok begenerek ve yararlı bularak takip ediyorum. tesekkur ederim cevabina.
Kafama takilan ise; kurtarma kremi ve spreyini seri olarak aldim. Hepsinin içeriğinde keratin var.Yani ekstra keratin yükleme. Ama şampuan seninde dedigin gibi sonradan yüklenen keratini bozuyor. :/? işte bu kafama takıldı aslında. o yüzden arkadaşlarla bu durumu paylaşmak istedim.

Sevgili Kılıçbalıgı, konularınızı çok begenerek ve yararlı bularak takip ediyorum. tesekkur ederim cevabina.
Kafama takilan ise; kurtarma kremi ve spreyini seri olarak aldim. Hepsinin içeriğinde keratin var.Yani ekstra keratin yükleme. Ama şampuan seninde dedigin gibi sonradan yüklenen keratini bozuyor. :/? işte bu kafama takıldı aslında. o yüzden arkadaşlarla bu durumu paylaşmak istedim.

Öncelikle nazik cevabın için telekkür ederim.
Keratin biliyorsun ısı ile saça sabitlenmesi gereken bir şeydir, şampuana katılan, saç kremine veya spreye katılan keratin esasında hiç bir işe yaramıyor, sadece tüketiciyi kandırarak satın alma içgüdüsünü arttırıyor.

Şöyle ki; Saçları yıpranmış bir kızcağız kara kara bu saçlarla ne yapacağım diye düşünürken karşısına diyelim Gliss'in keratin kürünün reklamını görüyor, reklamda diyor ki saçın kimyasal işlemler kaybettiği keratin yapıtaşını saç tellerine geri kazandırır :) Bingo!

Esasında bu ürünlerin içeriğinde ki keratin zaten yok denecek kadar az, damlayla koyuyorlar içine eh zaten ısı vs gibi bir durum olmadığından saça tutunması da mümkün değil ama ;

kullandığın serinin özelliği esasında keratin değil. Şöyle anlatacağım

Problemsiz sağlıklı saçın ph değeri 5.5 tur lakin malum sularımızın kireçli oluşu vs 5.5 ph saç mümkün değil

Diyelim saç phmiz doğal olarak 6, bu durumda yumuşak kabarmayan ve parlak saçlarımız vardır aksi olamaz, bu saç diyelim koyu renk, önce oryal ile açılıp boyandı sonra üzerine röfle yapıldı, bakıyoruz saçlar incelmiş yumak kıvamına gelmiş ve lastik gibi oluyor, bir bakıyoruz ph 13'e çıkmış...

Kullanılan ürün işte burada devreye giriyor. Bu şampuan klasik market şampuanlarına ve segmentindeki şampuanlara göre daha düşük ph oranına sahip.

Örneğimizden devam edelim
13 ph saçı ilk olarak bu şampuanla yıkadık ph 11 e düştü :)
Saç maskesini kullandık bir baktık ph 9 a inmiş :)
Birde banyodan sonra spreyimizi sıkınca hop ph 7 :) Saçları anlık olarak toparlıyor yani, uzun vadede ise tamamen olmasa bile yinede saça bir direnç verdiği kesin.

Mesela saçı lastik gibi uzayan hatunlar için biçilmiş kaftan laktik asit, hint yağı,kaya tuzu,sirke gibi düşük ph oranına sahip ürünler...

Olay bundan ibaret yani... Ben bu seriyi kullanıyorum, lakin şampuanını kullanmıyorum malum sülfat allerjim var ama kullansam bile kaliteli bir şampuan olduğundan(sls diğerlerine göre az) saçımdaki fönü bozacağını sanmıyorum...

Bu ph olayını sen zaten bilirsin ama bilmeyen arkadaşlar için bu tarz ürünlerin çalışma mantığını açıklamak istedim...

X