Saç Bakım Ürünleri Shwarzkopf BC Bonacure acil kurtarma rn kullanan var m?

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
mrb arkadaşlar..saçlarım röfleden dolayı eski sağlığına birtürlü kavuşamıyor.. kuaförüm bc bonacure acil kurtarma ürünlerinden kullanmamı önerdi..bu ürünleri kullanan varmı aranızda..teşekkürler sevgiler

bu ürünü hiç duymadım ama mutlaka bi yerden başla, sitede sana yardımcı olacak bir sürü konu başlığı var

bu ürün kuaförlerde satılıyor..yinede ilgin için çok teşekkürler sevgiler :)

ben kullandım canım gerçekten doğru kullanımla güzel sonuç alınıyor.
bende röfleden yıpranan saçlarıma bakım yaptırmak için sürekli kuaförüme gidiyordum,bakımda zaten onlarda bu ürünleri kullanıyorlar.saçların kendine gelmesine yardımcı olur.
bu ürünler sadece kuaförlerde satılıyor zaten.

bc bonacure bakım kremi gibi bi ürününü ben de bu hafta aldım. Kuaförüm röfleden ve düzleştiriciden dolayı yıpranan saçlarıma iyi geleceğini söylemişti. İlk kullanımda bile sanki toparlandı saçlarım.

ben acil kurtarmadan falan anlamam canım çok saçma bence

üst üste röfle yaptırdığım için saçlarım doğal olarak çok yıpranıyo ve bakımlarımda hep acil kurtarma ürünleri kullanılır.ilk kullanımdan itibaran nasıl farkettiğine inanamassın canım.evde ben kendimde şampuan ve saç kremini kullanıyorum vede çok memnunum.yerimseniben

ben bc kullanıyorum.rofleden saclarım cok yıprandı.bc yı ben yurtdısından almıstım gercekten ıse yarıyor.saclarım kendıne geldı.bıde banyodan sonra saclarımı asla fon makınası ıle kurutmam

Ben surekli kullaniyorum ve son derece memnunum. Eger birazcik fazla parayi gozden cikarirsaniz siz de memnun kalirsiniz. Bonacure un urunleri son derece guzel ama bahsettigim gibi birazcik pahali, piyasada bulamiyorsunuz sadece kaliteli kuaforlerde satiliyor ama kuaforlerden almak da pek mantikli degil. Sahibinden com veya gittigidiyor dan aratip bulabilirsiniz cok daha uygun fiyata. Sevgiler.

bende bc yi dün aldim yikadim saclarima sürdüm 10 dakka beklettim yikadim süper yumsacik en güzelide saclar banyodan sonra kuruduktan sonrada yumsacik oluyor düzlestirdikten sonrada kolay kolay kabarmiyor tavsiye ederim herkeze artikk favorim BC bonacure :lepi:

bc'nin şampuan ve saç maskesini kullandım. Maskeyi kullanmaya hala da devam ediyorum. Saçlara bakım yaptığı, toparladığı, saçların yumuşacık olması konusuna diyecek bişeyim yok.

Ama kırılan uçları onarma konusuna gelince uçlarda ki kırıklardan ancak kestirerek kurtulabilirsin. Hiç bişey fayda etmiyor kırıklara.

bende kullandım memnun kaldım. şuan da da lorealin yıpranmış saçlar için onarıcı ve nemlendirici şampuan ve saç kremini (sarı renk olan seri) onarıcı gündüz serumunu (pempe şeffaf) ve akşamlarıda gece bakım maskesini kullanıyorum (mor tüpte) :))) bunlarıda tavsiye ederim bu 4 ürünü 230 TL ye almıştım 2 ay önce :/

farkettiğiniz üzere bende saçıma yapmadığı kalmayanlardanım ve uzun kalsınlar diye direniyorum :)

bende kullandım memnun kaldım. şuan da da lorealin yıpranmış saçlar için onarıcı ve nemlendirici şampuan ve saç kremini (sarı renk olan seri) onarıcı gündüz serumunu (pempe şeffaf) ve akşamlarıda gece bakım maskesini kullanıyorum (mor tüpte) :))) bunlarıda tavsiye ederim bu 4 ürünü 230 TL ye almıştım 2 ay önce :/

farkettiğiniz üzere bende saçıma yapmadığı kalmayanlardanım ve uzun kalsınlar diye direniyorum :)

ya bonacure mü l'oreal mi diye bir kıyaslama yapabilir misiniz? bi de fiyatları açısından hangi seri daha ekonomik?

Son düzenleme:
ya bonacure mü l'oreal mi diye bir kıyaslama yapabilir misiniz? bi de fiyatları açısından hangi seri daha ekonomik?

Valla günlerdir araştırıyorum dayanamadım en sonunda gittim aldım acil kurtarma ürünlerini, şampuanını ve krem maskesini.Herkes çok övüyor bakalım, kullandıktan sonra yazıcam etkisini.:emir_bebek:

Son düzenleme:
bende bc yi dün aldim yikadim saclarima sürdüm 10 dakka beklettim yikadim süper yumsacik en güzelide saclar banyodan sonra kuruduktan sonrada yumsacik oluyor düzlestirdikten sonrada kolay kolay kabarmiyor tavsiye ederim herkeze artikk favorim BC bonacure :lepi:

canım dediğin kadar varmış, saçlarımı pamuk gibi yaptı daha ilk yıkamada ve kuruduktan sonra da yumuşacık ve mis gibi kokuyor, çok memnunum artık sürekli bunu kullanıcam :sm_cool:

ben yaklaşık 5 yıl önce falan bc nem terapisi adlı serinin bakım spreyini kullanmıştım saçlarım röfleden oyadan dolayı korkunç kırılmış yıpranmıştı.ama uzun ve korkunç kötü saçlarım bu ürünle hiç kestirmeden düzeldi...
BC NEM YÜKLEMESı SPREYı
- Tanı: Kuru ve dirençli, doğal kıvırcık veya dalgalı saçlar. BC HAIRTHERAPY: Aminoasit ve Süt-Protein kompleksi içeren BC NEM YÜKLEMESı saçın nem miktarını içten dengeler.
- Sonuç: Kolay taranan, yeniden doğal nem dengesine kavuşmuş ve sağlıklı saçlarla uzun süreli kalıcı güzellik.
- Uygulama: ıki aşamanın tam olarak karışması için iyice çalkalayınız. Şampuan ile yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saça püskürtünüz. Durulanmaz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Gözlere sıkmayınız.
Net: 200 ml

Saçlarım fazlası ile çok dökülüyor.Bir türlü çaresini bulamadım.Ayrıca dökülmeye bağlı olarak da saçlarım zayıflamıştı.Haftasonu kuaföre hem saçlarımı kestirmek hem de daha önce duyduğum ama yaptırmadığım bakımı yaptırmak için gittim. Bonacure serisinin acil bakımı yapıldı saçlarıma. Diğer arkadaşların dediği gibi sanki saçlarım o anda iyileşmeye başladı. Kuaförümün tavsiyesi ile önce şampuanını aldım. Açıkcası herşeyi denememe rağmen çare bulamadığımdan dolayı bu şampuanı da kuşku ile almıştım. ılk denemenizden hemen sonra farkı görebiliyorsunuz. Saçlarım yumuşacık oldu ve hiç ağırlaşmadan kurutmaya bile gerek kalmadan hemen şekil aldı.Diğer şampuanlarda hiç böyle hissetmemiştim. Forumdaki diğer arkadaşların yorumlarını da okuduktan sonra bu hafta sonu diğer seriyi de almaya karar verdim.Nacizane fikrim, herkese tavsiye ederim...:)

arkadaşlar bu acil kurtarma kürünü sadece kuaförler mi yapıyor yoksa biz evde de yapabilirmiyiz? Ben bir kaç defa kuaförde yaptırmıştım gayet ii gelmişti ve şampuanı da çok ii gelmişti saçlarıma. Bir sorum daha olacak acil kurtarmayı sadece röfleden saçı yananlar için duymuştum.. Dökülme için de kullanabilirmiyiz.. Benim saçlarım röfleli ama 2 aydır aşırı dökülüyor kel kalacam yakında.Benim saçlarımı da acil kurtarır mı acaba?

X