Saç Bakım Ürünleri Schwarzkopf bc bonacure acil kurtarım sampuani

Besaraz

B: 76 ♡ G: ? ♡H:65
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
236
556
Merhaba kizlar benim saclarim acicidan dolayi yiprandi ombreli saclarimi actirip sari yaptirdim ve kuaforum schwarzkopf bc bonacure acil kurtarim sampuani ve bc fibre force güçlendirici muhurleyici bakim kremini tavsiye etti ikisi 170tl gg de baktim o arada sampuan krem.maske 3lu seti 98tl ye gordum. Hemen instagram dan schwarzkopf tr sayfasına msj attim ggdeki urunler orjinalmi diye direk cevap yazdilar bizim ilgimiz yoktur sadece kuaforlerde satışımız vardir diye kuaforumde zaten meediven alti orjinal olmadigini soylemisti o urunlerin ama firmadan duymadan inanmamisim acikcasi.
Neyse cok uzun oldu kızlar sizlerde inanmayn ucuz diye gg ye yönelmeyn derm ben sampuan ve kremini aldim kullanan varmi merak ediyorum insallah faydasini gorurum. Kullanan varsa da yorumlari beklerim kizlar bnde kullandiktan sonra görüşlerimi yazarm :)

Kizlar sacimi yikadim sampuanla cikncada nemini alip bakim kremini surdum ve şok saclarim hemen tarandi normalde mavi su sıkıyorum yoksa taramak iskenceydi ama mavi suya gerek kalmadi.
Ayrıca resmen kuafor kokusu geliyor:))
Cok hosuma gitti insallah kuruduğu zamanda etkisini gorurum suanda islak ve yumusak bakalim kuruyunca da etkisi olacakmi.
Kullanan kimse yokmu forumda?

Sacı gercektende yanan insanlarda hic bir etkisi yok bence benim saclaim ombreden yandi lastik oldu uclari ne zaman saclarim ıslansa kendi kendine sünüyordu kullandım sadece yumusak yaptı ama maskesini önerebilirim spreyi berbat sampuanda öyle cok bir sey beklemeyin(gercekten sacları yıpranmis insanlar) ama hani boyadan sonra kuruluk olur ya çok yıpranmamis saçlara yarayacak bir urun. En iyisi kestirmek ben kestirmek istemedim hic ama 2 parmak kestim canım saclarimi oyle bakim yaptim yine olmadi bi 2 parmak daha kestim ondan sonra yaptigim maskeler ise yaradi size tavsiyem bu urun yerine saclarinizi ucunden kestirin cok azcik hatta kendiniz kesin minik minik sonra gıda jeli maskesi,hindistan cevizi yag maskesi, ve restorex sampuanin icine 10 damla çam terepentin. Saçlarinizi uzatın ölen saç eskisi gibi olmaz.. Özellikle cok ısı kullanıyorsanız.

X