Saç Bakım Ürünleri Shwarzkopf BC Bonacure acil kurtarma rn kullanan var m?

sadece kuaförlere satılan üründür, marketlerde bulunmaz.. ama internetten sipariş verebilrsinzz..her saça göre ürünler var.. kullanmalısınızz gercektennn :eek:

uzun zaman olmuş yazmayalı...şampuanı kullanmaya devam ediyorum.Ayrıca bakım kürünü de 10 günde bir kullanıyorum.Şampuandan çok memnunum çünkü saçlarım daha öncede dediğim gibi ağırlaşmadan hemen şekle giriyor.Kurutmasam bile şekil alıyor.Kokusu da çok güzel ama dökülme az da olsa devam ediyor sanki yada ben kuruntu yapıyorum:KK43::KK43::KK43: aslında kafayı takmamak lazım herhalde biraz da...Şampuanı kesinlikle tavsiye ederim...Kür için biraz soru işaretleri var kafamda...(Bu arada şampuanı bulmak zor sanki.Ben bulunduğum yerde bulamadım araştırmak lazım kuaförleri...)

bende arkadaşlar kuaförüme sordum bana bu ürünü tavsiye ettı,aldım sımdı kullanıyorm.uzun saclarım kolayca acılıyor ck memnunum sizde alın bence memnun kalcaksınız cunku ben sacı ıcın sureklı farklı cozumler arayıp deneyenlerdenım...ayrıca saclarım boyalı ve sert dalgalı

arkadaşlar bende bc den memnun olanlardanım..nem yüklemesi şampuanını ve nem yüklemesi kürünü kullanıyorum.ayrıca haftada bir de ekspress bakımından yaptırıyorum.benimde saçımda perma vardı perma gitti fakat kötü etkileri kalmıştı.bu ürünler gerçekten iyi geldi.

bonacure ürünlerini bulamıyorum.Daha önce Mardin den bir kuaförümden almıştım şimdi bulunduğum yerde yok.İnternette satışına da rastlamadım.Nasıl bulcam acep:KK43:

sevgili BıHTERA! internette ferhat kuaför den alabilirsin ben araştırırken bu adla kendi sitesinde BC ve loreal profesyonel serisini tanıtıp satışını yaptığını gördüm istersen bi bak..

ben bugün dayanamadım hem şampuanını hem de spreyini aldım...renk koruma kürü...gelişmeleri yazarım ama daha önce kullandığımda çok memnun kalmıştım resmen onarmıştı saçlarımı

fiyat kıyaslaması yapmak isteyen arkadaşlar için,
krem, şampuan, sprey şeklindeki 3lü seti 169tl benim kuaförümde.

ben 4 senedir kullanıyorum uzun süreli ve düzenli bakımla kesinlikle sonuç mükemmel ötesi herkeze tavsiye ederim

benim saçlarımın uçları sarı ve ne kadar bakım yapsamda uçları hemen kırılıyor. bonacure ürünlerini almayı düşünüyorum fakat hangisini alsam die kararsızım acil kurtarma kürü ile kırık önleyici arasında kararsızım kullananlar var ise yardımcı olmalarını bekliyorummm :Saruboceq:

kızlar acil bakar mısınız bu ürünler strawberry.net te satılıyor.. kesinlikle kuaförünüzden daha uygundur.. bence bir bakın..
bir de bu ürün şu şekilde mi geçiyor

Schwarzkopf
BC Repair Rescue Amino Takviyeli Güçlendirici Bakım ( Aşırı Yıpranmış Saçlar için ) 50ml 21ytl bu ürün

saç uçlarım çok kuru.. çok sert ve kalın telli saçlarım var..
yumuşacık olsunlar istiyorum..
lütfeen yardım

kızlar o 50ml neye yetecek almışken şunu mu alayım?
Schwarzkopf
BC Kırık Önleyici Onarıcı Saç Bakımı 1000ml ?????
bu da 57 lıra

kızlar o 50ml neye yetecek almışken şunu mu alayım?
Schwarzkopf
BC Kırık Önleyici Onarıcı Saç Bakımı 1000ml ?????
bu da 57 lıra

strawberry den aldığım ürün aynı etkiyi göstermedi canım neden bilmiyorum.kuaförümden aldım burdan o çok güzeldi sonra ordan aldım kıvamı bile başka..uyarayım

strawberry den aldığım ürün aynı etkiyi göstermedi canım neden bilmiyorum.kuaförümden aldım burdan o çok güzeldi sonra ordan aldım kıvamı bile başka..uyarayım

nasıl ya?
aynı ürün müydü?
lisansız mı çıktı ürün?

geri verseydin keşke...

benim su an alabileceğim bir kuaför yok. netten almak zorundayım :gitme:

özeline de yazmıştım senin. görmemişim kusura bakma

kızlar bu ürünü her yıkamadan sonra mı kullanıyoruz? yoksa haftada bir mi?

kızlar aranıza yeni katıldım röfleden saçım berbat bir hale geldi saçıma saç kremi srdüğüm zaman bile taranmıyor, almadığım ürün kalmadı, röfle parasının üç katı bakım malzemesi aldım bir daha tövbe artık keni saçıma dönücem :KK43: bu ürünü araştıryorum ilker yavrutürkün sitesinde satışı var 35 tl ye , ancak gg da BC BONACURE ACİL KURTARMA ŞAMPUANI 250ML 30 lira ? acil kurtarma kürü 55 tl gg.'da ilkerde 75 tl ?

gg den bu ürünleri alıp kullanan varmı ? :KK43: çok acil konuya cevap yazın bu gün almam gerek :KK43:bilmiyorumkismile

kimseden cevap gelmemiş ya :KK43: ben aldım ürünü 98 lira bayıldım GG den aldım ,acil kurtarma şampuan, kürü, ve nemlendirici spreyi , yarın başlıycam kullanmaya , düşüncelerimi paylaşıcam.. üff çok da pahalıydı :KK43: 200 ml den hepside , koklaya koklaya kullancam :)

Ben de maskesini kullanıyorum ilk defa bir üründen memnunum.

X