Sezaryan sonrası kilo sorunu

Veriliyor 8 aydan sonra ben 63 oldum Ama diyet yapıyorum emzirmedigim icin yani hormonlar duzeldıgı zaman veriliyor dıkkat edersen
Altı aydan sonra hormonlar duzeliyormus bir ayım kaldı inşallah esku halime dönerim bie bir dolap kıyafet benim zayiflamami bekliyor:-)

Düsünün bence cünkü gercekten saglikli bir insanda kilo kalmiyor. Eski kilona dönemezsen bunun icin zaten ugrasmis olman lazim. Bugün doktora gittim rutin kontrole, 4 kilo almisim bu ay daha doguma cok var. Doktor hepsi yag degildir sudur zaten dedi o da emzirmeyle uykusuzlukla gider dedi. Yoksa o kadar kilo almanin mantikli bir aciklamasi olamiyor zaten

Ben kilo icin degil bana cok zor geldi hala uyumuyo bebegim 7-8 kere uyanıyo gece cokta haraketli, devamli birlikteyiz cok guzel birsey ama bazen yorucu gecıyo. Anne olmak kolay degil, itiraf etmeliyim ki ckta zor

Aslinda herkezde farklı oluyo ben 6 aylıkken diyet yaptım grm gitmedi daha yeni yeni giyor 9 ay olucak...
Aynen katılıyorum oturduğum apartmanda beş kişi iki üç ay arayla dogurduk birtek ben kilolu kaldım biri dogumdan sonra iki ayda 15 kilo verdi ....biri doğumda direk 8 kilo verdi... iki tanesi nerdeyse hamilelik boyunca hiç kilo almadı ...eltim oğlu üç aylıkken tekrar hamile kaldı şimdi 7 aylık hamile dört kilo almış sadece ....ben 23 kilo aldım vücut analizinde 38 kilo yagim çıktı Yediklerim hep yağa dönüşmüş şaka gibi... bünye meselesi işte çok çabuk zayıflayan insanları kiskaniyorum yaaa :KK12:

Aynen katılıyorum oturduğum apartmanda beş kişi iki üç ay arayla dogurduk birtek ben kilolu kaldım biri dogumdan sonra iki ayda 15 kilo verdi ....biri doğumda direk 8 kilo verdi... iki tanesi nerdeyse hamilelik boyunca hiç kilo almadı ...eltim oğlu üç aylıkken tekrar hamile kaldı şimdi 7 aylık hamile dört kilo almış sadece ....ben 23 kilo aldım vücut analizinde 38 kilo yagim çıktı Yediklerim hep yağa dönüşmüş şaka gibi... bünye meselesi işte çok çabuk zayıflayan insanları kiskaniyorum yaaa :KK12:

İnan bende oyle cok kiskaniyorum ben diyet yaparak verdim yani bu sekilde herkez veriri

İnan bende oyle cok kiskaniyorum ben diyet yaparak verdim yani bu sekilde herkez veriri
Süt verincede diyet yapılamıyor ilk altı ay hormonlar rayına girmediği için tek yararı daha fazla kilo almazsin ah ah 40 larda 50 lerde gezen ben 70 lere çıktım .... Kahrolsun kilolar yaşasın incecik hatunlar:halay:

Ben hamileligmde ilk yedi ay dikkat ettim yediklerime 7 kilo aldim sonra erken dogum ihtimali oldu bebisim kilo alsn diye hic dikkat etmedim 8. Ay 5 kilo aldim yani ayda 5 kilooo aman Allahim her yerim catladi ve ben 8 aylik dogum yaptim yani 12 kilo almis olmustum. Epidural oldum. dogumdan eve dort gun sonra geldgmde 7 kilo gitmisti sevindim kalan 5 kilo da iki ayda gider dedim ama oyle olmadi bu sefer de emzirme işi başladi sutum azdi yine yediklerimi kısmadim çok dikkat etmedim ve o beş kiloyu tekrar aldm suan elde var sifir bebegm iki bucuk aylik. Biraz daha bu kilolara sabredim spora ve diyete baslicm bakalm.

Ben hamileligmde ilk yedi ay dikkat ettim yediklerime 7 kilo aldim sonra erken dogum ihtimali oldu bebisim kilo alsn diye hic dikkat etmedim 8. Ay 5 kilo aldim yani ayda 5 kilooo aman Allahim her yerim catladi ve ben 8 aylik dogum yaptim yani 12 kilo almis olmustum. Epidural oldum. dogumdan eve dort gun sonra geldgmde 7 kilo gitmisti sevindim kalan 5 kilo da iki ayda gider dedim ama oyle olmadi bu sefer de emzirme işi başladi sutum azdi yine yediklerimi kısmadim çok dikkat etmedim ve o beş kiloyu tekrar aldm suan elde var sifir bebegm iki bucuk aylik. Biraz daha bu kilolara sabredim spora ve diyete baslicm bakalm.

Daha cok erken 28 kilo alan biri olarak bu arada 61 kiloyum Diyetle bu kiloya ulastim kaldi 6 kilo

Daha cok erken 28 kilo alan biri olarak bu arada 61 kiloyum Diyetle bu kiloya ulastim kaldi 6 kilo
Vaav inanılmazsın kaç ayda ne kadar nasıl verdin kiloyu çok sordum ama ihtiyacım var 23 kilo aldım ve yeni diyet yapmaya başladım bana tavsiyeler verebilir misin

Benımde bacakalrım cok fena. Göbegımde hiç catlak yok bacaklarım aşırı catladı.:cry:
Merhaba. 2bucuk ay once dogum yaptim ve pupp denen hastaliga bende yakalandim, bacaklarimdada asiri catlaklar oldu su anda kirmizi kirmizi moralim cok bozuk. Kasintinin sonundaki yara izleride var. Bunlar icin bisey yaptinizmi acaba siz?

Cogu kişide gebelıkte görülen nadırende olsa dogum sonrası da görülen her üçyüz gebelıktw bir oluşannn anlatılamayacak bır kaşıntı.. allah düşmanımjn başına vermesin..
Merhabalar benmde hamilelikte bacaklarımda kaşıntı başladı doktırlar bi şey bulamadı verdikleri şeyler de bi işe yaramadı sizin nasıl geçti acaba inşallah cevap verirsiniz 🙏

X