Sezaryan sonrası kilo sorunu

Kizlar bende sizin gibiyim 2 sene once sezeryanla dogum yaptim 65 kiloya hamile kaldim 90 kiloyla doguma girdi simde 80 kiloyum cuval gibi gobeyim var veremiyorum aynada kendime baktikca morelim bozuluyo daha yasim cok genc 23 bu kilo fazla bile bana napicm bilmiyorumm pskjm acayip bozuk

Fazla yemiyorum kosu bandinda vakit bulfugum zaman kosuyorum bide ben gece yemek te yiyorum bazen fazla su icmiyotum aslinda butun. Suc benim de fazla dikkat etmiyorum

10 ay once normal dogum yaptim 70le gebe kamisdim ilk 3 ay bulantidan dolayi tam 7kilo verdimdoguma 85kiloyla girdim dogumdan 1 hafta sonra 76kiloydum. Diyete bebegim 3 aylik oldugunda basladim. Bide anne sutu aliyir emzirme kilivermeye yardimci biliyosunuz. Diyetderken kati diyet yapmadim kesinlikle beyaz ekmegi unu sekeri kesdim porsiyonlarimi kuculttum haftada 3gyn yuruyus yaptim suan 62kiloyym tam 14kilo verdim benim sarkma olmadi mekik cekerdim bide vakit buldukca kardiyo yapiyordum. Gobek falanda kalmadi bende hatta eskisinden bile kucuk. Boyum 166 cok zayifladin diyo gorenler hedefim 58 ama esim daha fazla zayiflamami istemiyo boyle iyisin diyor :)

Fazla yemiyorum kosu bandinda vakit bulfugum zaman kosuyorum bide ben gece yemek te yiyorum bazen fazla su icmiyotum aslinda butun. Suc benim de fazla dikkat etmiyorum

2 gundur detox yapıyorum 2 kilo verdim cok mutlu oldum ama bundan sonrasi onemli verdikce yazarim... Bende onu dusundum dikkat etsen verirsin ki senin yasin cooook genc esinin destegi cok onemli benim esim sagolsun butun imkanı yaratıyo zayıflamam icin..

Kizlar merhaba..ewet bende dogumbyapali 1 yil oldu..16 17 gundur hejde kilo verkeye calisiyorum..dogumdan kalan asiri kilolar...inanin spor diyet ekmek yemiyorum abur cubur yok ramazan dolayisiyla asiri az yitorum ve 1kilocuk gitti...dogumdan snra tam bi kadin oluyoruz galiba :KK43: bunu smdi daha iyi abliyorum.cocugum olmadan once bu jadar dikat etseydim dal gbi kalmistim smdiye kadar ; (

2 gundur detox yapıyorum 2 kilo verdim cok mutlu oldum ama bundan sonrasi onemli verdikce yazarim... Bende onu dusundum dikkat etsen verirsin ki senin yasin cooook genc esinin destegi cok onemli benim esim sagolsun butun imkanı yaratıyo zayıflamam icin..
Detox nasil napiyosn yani neler yapiysn

Merhaba arkadaşlar doğum 13 ay önce doğum yaptım. Boyum 1.80 güncel kilom 71.5.. Hamile olduğumu öğrendiğim gün kilom 68.8 idi, doğumdan 1 hafta önce 91.5 idi. Yaklaşık 24 kilo aldığımı düşünüyorum (Doğuma girdiğimdeki kilomu bilmiyorum en az 1 kilo almışımdır çünkü fütursuzca yiyordum :) Doğumdan sonra sadece 5 kilo gitmişti :) İlk 8 ay kızım emdiği için herhangi bir diyet yapmadım. ancak son 4 aydır dikkat ediyorum yediklerime, diyet yapmıyorum açıkçası sadece dikkat ediyorum ve akşamları yağ yakıcı hareketler yapıyorum 15 dk. Baya sıkılaştım. Demem o ki üzülmeyin, ben baya şişkoydum, dikkat edince gidiyor:) Sadece 3 kilom kaldı, inşallah bayrama kadar vereceğim :):)

Merhaba arkadaşlar doğum 13 ay önce doğum yaptım. Boyum 1.80 güncel kilom 71.5.. Hamile olduğumu öğrendiğim gün kilom 68.8 idi, doğumdan 1 hafta önce 91.5 idi. Yaklaşık 24 kilo aldığımı düşünüyorum (Doğuma girdiğimdeki kilomu bilmiyorum en az 1 kilo almışımdır çünkü fütursuzca yiyordum :) Doğumdan sonra sadece 5 kilo gitmişti :) İlk 8 ay kızım emdiği için herhangi bir diyet yapmadım. ancak son 4 aydır dikkat ediyorum yediklerime, diyet yapmıyorum açıkçası sadece dikkat ediyorum ve akşamları yağ yakıcı hareketler yapıyorum 15 dk. Baya sıkılaştım. Demem o ki üzülmeyin, ben baya şişkoydum, dikkat edince gidiyor:) Sadece 3 kilom kaldı, inşallah bayrama kadar vereceğim :):)

İnsallah bende olurum 4 ay oldu diyet yaptigim halde gitmiyor... Ben emzirmiyorumda sütüm azdı zaten kesildi birden ilk 2 gun 2 kilo gitti 8 gundur cok dıkkat ettim gram veremedim

Ben doğumdan bile kilo 4 kilo alıp çıktım.. ödem olustu ve aylar sürdü gitmesi.. 66 ile hamile kalıp 92 ile doğumdan çıktım..
92 den 88 e ilk ay indim sonra 2 sene orada kaldim:KK43: hiç dikkat etmedim.. Bebeğin peşinde deli kostum ama o uyurken Gofret yedim yani kosturmaca çözüm olmadı.. 88 den 83 e de 2 senede yine bişey yapmadan indim.. Bütün gün aç gezip gece yediğim için bu haldeyim.. 2 ay spor yaptım 83ten 77 ye düştüm.. kızım 4 yaşında ve ideal kiloma 15 kilo var.. Sağlıklı beslenme ve spor bir arada olursa 5 ayda olacak birsey ama daha sadece spor kısmındayım.. Bebeğiniz 1 yaşına gelince fazla kilolara savaş acmali ne daha erken ne daha geç nacizane fikrim..

Bende 58 kilo ile hamile kaldim, sadece 10 kilo almistim hamilelikte ve dogumdan 10 gün sonra yine eski kilomdaydim. Ama gel gelelim görüntüye. Sanirim birden verdigim icin göbegimde hafif sarkiklik oldu. Karin egzersizleri yapmaya erken basladim ve dikis yerim biraz sanci yapinca biraktim. Dogumdan 6 ay sonra karnim yine düzeldi, hatta görenler 'birde sezeryandan sonra sarkar diyorladi, senin karnin güzel toparlamis' demislerdi. Suan 11 aylik bebegim ve nedense ben yine sarktim, bende bunu anlamis degilim :KK43: insallah düzeliriz.

X